Kocalara işveli cilveli dayak :)

nerede ise on gündür bende konuşmuyorum o yüzden şuan atamam ama o konuştuğunda surat asmamaya karar verdim bu akşam :):) bakalım

nasil 10 gün dayanabiliniyor ya konusmadan???

ben belki 1-2 saat konusmam öfkem diner ve sonra yine konusup gülerim vs.

aradım biraz önce kocamı,akşama ne yemek yapacağımı anlattım,sonra seni özledim dedim.söylemezdin böyle şeyler dedi mutlu oldum dedi.bende çok istiyorum evimin içi,nde huzur olsun ama çok çabuk sinirleniyorum ben,keşke böyle olmasam.Annemle konuştum geçen gün o da güler yüzlü ol diyor.Ama artık gerçekten çabalıycam.

:nazar::nazar::nazar::nazar:

ayni bendeki durum,sinirlenince ben baya sinirlenip kirici olabiliyorum.

hem kalbini kırıyorum hemde eşyalarını yine hızımı alamıyorum elime ne gecerse fırlatıyorum ama benı en cok sinirlendıren tarafı ben evin içinde kükrerken onun bana karsılık vermemesı biraz cevap verse kavga etsem rahatlasam yok yapmıyo :KK70::KK70:

nerede ise on gündür bende konuşmuyorum o yüzden şuan atamam ama o konuştuğunda surat asmamaya karar verdim bu akşam :):) bakalım

aynı evin içinde 10 gün küslük zor olmuyor mu ya

bayanlar kocaları aradıkmı ? yada güzel mesaj çeken filan olmadımı ? geri dönülşeri nasıl oldu...

:KK9:
süperrrrrr......
inşallah başka arası bozuk olanlarda düzeltir...
bende aradım az önce "şekerim niye aramadın bu gün beni sesini duymadım ya günüm kötü geçiyo fln" dedim...
o da "sen niye gidip salonda yattın gece bi de trip atıyon bana" dedi...
ben bunu çoooktaaaaaannn unutmuştummm gece salona gittiğimi dokunmuş paşaya...
bende dedim ki "çünkü horluyodun bende dayanamadım daha fazla..."
o da dedi ki "iyi o zaman artık herkes kendi odasında yatacak..."
"iyide zaten evde 1 tane yatak odası var" dedim..
"o da diyo ki "tamam işte herkes orda yatacak..."
haftaya iş yoğunluğu azalıyomuş o zaman çoook konuşacakmış benimle...
bi de dayım bunu aramış yarın onunla buluşak diyo....
sonra kapattık...
tavşan dağa küsmüş valla...
horlamasaydı o da canım..

iyikide aramışsın kocayı canım..öğrenmiş oldun sana trip yaptığını :KK1:

bayanlar kocaları aradıkmı ? yada güzel mesaj çeken filan olmadımı ? geri dönülşeri nasıl oldu...

ben sabahtan beri atıyorum il dışında seminer vardı dün evde kalmadın bu sabah döndüm özledim tabi haliyle..öyle güzel mesaj falan anlamıyorum ben seni seviyorum diyorum yetiyor :KK70::KK70: ha birde öpüşelimmi dedim karşılıklarıda geliyo ama söylemem :KK70::KK70:

aradım biraz önce kocamı,akşama ne yemek yapacağımı anlattım,sonra seni özledim dedim.söylemezdin böyle şeyler dedi mutlu oldum dedi.bende çok istiyorum evimin içi,nde huzur olsun ama çok çabuk sinirleniyorum ben,keşke böyle olmasam.Annemle konuştum geçen gün o da güler yüzlü ol diyor.Ama artık gerçekten çabalıycam.

sevindim canım senin adına..

daha az önce bu konulardan muzdarip olarak konu açmıştım ama şimdi bende katılıyorum bende güleryzlü olcam akşam,ancak bikaç gündür yaşanılan sıkıntılardan ötürü bi mektp yazmıştım tatlı dille,ne istedigimi anlatan araya sevgi sözcüklerı sığdırdıgım.onu vericem mutlaka.sonrasındada bakalım allah kerim:)

afferim kızlar son gaz devam..bugün her olaya herşeye iyi tarafından bakıyoruz..tatlı dil güler yüz ...işve cilve hepsi olsun yemekte :)))

kırgın olan küs olan arkadaşlar triplerinizi başka sefere saklayın..hadi bakalım bugünlük kırıyoruz zincirleri..eminim bizim bu fettan silahlarımız hepsini dize getirecek...

doldurun mermileriiiii :KK52: :KK52: :KK52: :KK54: :KK54:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ben de yazayım:KK42:
akşam iş dönüşü eşimin suratına bakıyorum,kaşlar çatıksa yanına gidip sokuluyorum,biraz naz,cilve yapıyorum hemen surat düzeliyor:KK16:
tabii arada benim canım sıkkın olursa hiç yüz vermiyorum,eşimde suratsız olmama dayanamaz:KK52:
gün içinde mesaj atmasm da msn den smiller gönderirim,hoşuna gider.canını sıkkın hissedersem mailler atarım:KK34:

evet canim inan ki zaten sen kazanirsin bu sekilde,öteki türlü kadin cazgir vs deniyor.

hem kalbini kırıyorum hemde eşyalarını yine hızımı alamıyorum elime ne gecerse fırlatıyorum ama benı en cok sinirlendıren tarafı ben evin içinde kükrerken onun bana karsılık vermemesı biraz cevap verse kavga etsem rahatlasam yok yapmıyo :KK70::KK70:

aynı evin içinde 10 gün küslük zor olmuyor mu ya

evet gicik eden bir durum,ama acaba sen onun yaptiginin aynisini yapsan?acaba nasil bir etki verir:26:

kiz anam esyalari rahat birak:KK1: bendede vardi azcik telefon kirma kirizleri ama nereye kadar degil miiiiii:KK14:

zor tabi ama bendeki inat heralde adama da yazık ama üzmesin oda beni nerede ise ilk defa bu kadar uzun durduk ama bitirmeyi niyetledim :KK34:

yok canim gelistirmeliyiz kendimizi olgunca davranmaliyiz bizler kadin olarak cok daha zekiyiz, onu kibarliginla güler yüzlügünle sevecenliginle döv,bak gör o da anlar hatalarini.

işve cilve hiç beceremem ben de :S yapsam da yapmacık durur üzerimde gibi geliyor ama sevgi mesajlarını normalde ç.ekerim ben zaten

eğer çokta büyük sorununuz yoksa..kocana bi mesaj çek..

TUTUKLAYIP KIRSALAR KALEMİMİ! ELİMLE YAZARIM SENİ SEVDİĞİMİ!
Ben... özledim seni..

eğer çokta büyük sorununuz yoksa..kocana bi mesaj çek..

Tutuklayıp kırsalar kalemimi! Elimle yazarım seni sevdiğimi!
Ben... özledim seni..

tersler falan şimdi bu sefer daha çok kırılırım hiç konuşmak gelmez içimden en iyisi akşamı bekleyim bugünden sonra bende başlarım :KK16:

X