Kocalara işveli cilveli dayak :)

aslında hani eşe güzel sözler söylemek gönlünü almak falan değil de özellikle işve cilve kısmında çok sıkıntılıyım ben :S sanırım insanın biraz da ailesinden görmesi gerekiyor annem işveli fıkır fıkır bir kadın değildi ben de görmeyince alışamadım sanırım odun gibiyim resmen

Canım ben hiç işveli fıkır fıkır değilim.Ama eşimle flört etmeyi ihmal etmem.
Daha bu sabah,giydiği gömleğin rengini çok beğendim.
Bu rengi çok beğeniyorum,sana çok yakışıyor dedim.
Bir de aynı renk saat takmıştı,onu vurguladım.Ooo saat de süper uymuş dedim.
Arada ne güzel kokuyorsun derim.Gidip dibine otururum veya özellikle omuzuna değip yandan bakarım :)
Gereksiz konularda ben bilmem beyim bilir yaparım.

Benim tavsiyelerim...

Bugün herkes kırgınlığını kızgınlığını unutsun ve evde neşeli şen şakrak bir bayan olsun..biraz umursamaz biraz umursar edayla davransın..sürekli gülümsesin..

Ben iyi bir sonuç getireceğini düşünüyorum bu davranışın...

Varmı katılmak isteyen :)))

eeee ben hep böyleyim nolacak şimdi ben de tam tersimi davransam ki bilemedim şimdi:)))))işveliyim cilveliyim benim yanımda kolay kolay somurtamaz kimse:))))

Son düzenleme:
aklında hep iyi davranmadıgın imajı kalmıs o yzden sasırmıstır ama bugunu milat yap ve degıs ne olursa olsun evdekı huzundan önemlı olan bir şey yoktur bugun esıne degıstıgını göster :KK70:

Eşim nedense benim özellikle işe girdikten sonra onu eskisi kadar sevmediğimi düşünüyor. Ama gerçektende çok seviyorum birde hani benim yapmacık davranışlarım yoktur sevmem de öyle davranmayı. Biraz farklı davranınca yarın uyandığımda bu büyü bozulacak sen gene eskisi gibi olacaksın diyor.

annem evini satmaya karar vermiş geçen söyledim eşime...
o günden beri yapıştı anneme birlikte ev alalım dubleks birlikte yaşayalım diye..
şimdide aramış beni şirinlik yapıyo anneni bi yokla bakiim kabul ediyomu evler var gidip bakalım annenle diye...
"hayatımda senin kadar kaynana hastası bi insan görmedim" dedim bende...
"sen gelme o zaman ben gider yaşarım" diyo..
ama tek annem yok 2 tanede kardeşim var...
adamın umrunda değil teraslı olsun mangal yaparız diyo...
ve sırf bu yüzden çok sırnaşıyo bana buara...

Son düzenleme:
Eşim nedense benim özellikle işe girdikten sonra onu eskisi kadar sevmediğimi düşünüyor. Ama gerçektende çok seviyorum birde hani benim yapmacık davranışlarım yoktur sevmem de öyle davranmayı. Biraz farklı davranınca yarın uyandığımda bu büyü bozulacak sen gene eskisi gibi olacaksın diyor.

o büyüyü bozup bozmamak senin elinde yani ev ile işi kesınlıkle birbirinden ayırmamıs gerek o zaman kendılıgınden düzelir herşey

malesefff işim yogun işim evime taşımak istemıyorum ama basaramıyorum halıyle mutsuz oluyoruz her daim öyle degıl ama nasıl desem iyiyken bile bir anda yaptıgı birşey bana batabılıyor ama esım benı öğrendı artık takmıyo allahtan saygıyı kaybetmıyoruz

İster istemez eve iş taşınıyor aslında olmaması lazım. Eşlerle de vakit geçirmek önemli. Ama ne güzel ki saygı bitmemiş. Tebrikler:KK16:

Son zamanlarda eşinin asabiyetinden şikayet eden yada ufacık tefecik şeyler için eşinden ayrılan arası bozulan üzülen ağlayan hanımlar...yada eşine laf geçiremeyen despot davranışları karşısında çaresiz kalan hanımlar...varmısınız taktik geliştirmeye...

Bugünden itibaren herkes eşine farklı davransın..ve gelişmeleri burda paylaşsın..bakalım hangi taktikler daha faydalı..adamı yola getirmekte ve avucumuzun içine almakta..

Benim tavsiyelerim...

Bugün herkes kırgınlığını kızgınlığını unutsun ve evde neşeli şen şakrak bir bayan olsun..biraz umursamaz biraz umursar edayla davransın..sürekli gülümsesin..

Ben iyi bir sonuç getireceğini düşünüyorum bu davranışın...

Varmı katılmak isteyen :)))

evet varım katılıyorum:::::::::::::::::KK43:)))))

o günden beri yapıştı anneme birlikte ev alalım dubleks birlikte yaşayalım diye..
şimdide aramış beni şirinlik yapıyo anneni bi yokla bakiim kabul ediyomu evler var gidip bakalım annenle diye...

nedir bu erkeklerın mangal merakı ya 2 gun sonrada annenle gecınemıyoruz ayrı eve cıkalım dıyecek

yazık adam hayal kuruyor ne güzel,sende şimdilik katıl hayallerine
nede olsa annenin dediği olmayacakmı:)

Canım ben hiç işveli fıkır fıkır değilim.Ama eşimle flört etmeyi ihmal etmem.
Daha bu sabah,giydiği gömleğin rengini çok beğendim.
Bu rengi çok beğeniyorum,sana çok yakışıyor dedim.
Bir de aynı renk saat takmıştı,onu vurguladım.Ooo saat de süper uymuş dedim.
Arada ne güzel kokuyorsun derim.Gidip dibine otururum veya özellikle omuzuna değip yandan bakarım :)
Gereksiz konularda ben bilmem beyim bilir yaparım.

evet bunlar müthiş gerçekten de flört etme olayını sevdim :) ben de biraz kopya çekeyim sizden:KK53:

bu sıcakta bu mesajlar işinize yararmı acaba kızlar:))

1-Canım Seni İstedi!

veya

2-Nefesinle ısınsa vücudum rahatlardım belki! :))

benide kabul edin araniza...ben hic yapmacik davranamam yani cilveli degilimdir...olsam ise yarar mi bilemiyorum bugünden itibaren bende mi baslasam....

dün beni kirdi gereksiz yere...agzini bozdu bana karsi sonra özür diledi tabi ama kirilan ben oldum malesef...

simdi ne yapsam acaba akil verin pöfffff

yazık adam hayal kuruyor ne güzel,sende şimdilik katıl hayallerine
nede olsa annenin dediği olmayacakmı:)

annemde kabul etmeyi düşünüyo valla....
annemde ki damat sevgisini görmedim ben hiç bi kaynanada...
şimdi eşimin annesi babası yok erken ölmüşler..
annem o yüzden kıyamıyo eşime...
eşimdede bi anne hasreti var herzaman o da annemle gidermeye çalışıyo...

X