Kocalara işveli cilveli dayak :)

Bu biraz erkeğin içinde de olacak bence. Benim eşim mesela yapısı değil. Benim eşim aşk erkeği. Başak burcu. Tabi arada sırada hoşlanır ama sürekli bunu tekrarlarsam bunalır ama her gün aşk dolu sözcükler onu kendinden geçirir.

Benim eşim de başak.. Ve duygusallığı ağır basıyor her zaman..

Bebek gibi bir şey :KK9:

canım ya seni yürekten tebrik ediyorum senden alınması gereken ne çok eksiğim var bi bilsen

teşekkür ederim canım estağfurullah,azıcık olsa payım oluyorsa çok mutlu oluyorum
çünkü bakın erkekler sinen kadından hoşlanmayı bırakın nefret eder içinden!
bu gerçekten böyle
ona saygı duymaz,isteklerine cevap vermez,geçiştirir ama hayatındada tutar..
ben hiç bir hemcinsim öyle olmasın istiyorum
YIRTIK olmalı her zaman! (anlamını bilmeyen başka yere çekmesin kavga etmeye uğraşamam) :))

Son düzenleme:
gayet uyumlu görünüyosunuz aslında..
işleriniz yorucumu...
bi de niye odun gibi davranıyon sen boğa burcusun..
ilk kez böyle bi boğa gördüm valla...
benim de yaş 25 boğa burcuyum eşim 30 o da boğa burcu...
2 yıllık evliyiz , çalışıyorum...

bende 26 yaşındayım kova burcuyum eşim 30 koç burcu 5 yıllık evliyiz ve çalışıyorum

dağıldı herkess :KK14:

malesef....

benimki hemen odunlasti...bakin yine cevap yok....

simartmayacaksin iste...

benim ona cok fazla yaklasmamamdaki sebep sanirim onun bana istedigim gibi yaklasmamasi...isi oldu bittiye getirmesi sanirim...

bunu nasil engelleyebilirim....benim beklentilerimi anlamasini nasil saglayabilrim?

dun cok hastaydım ve akşam taş düşürdüm şükür ağrı olmadan bende anlamdım nası oldu :44::44: eşim ilgilendi kızımla ve benle bende bugun güzel bir şey yazmak istiyorum eşime ne yazabilirim üzerinize afiyet odunum bu konuda da

kesinlikle!
öyle bişi yok bizde,teklifi bile olamaz
çünkü daha biz çıkarken aynı evi paylaşıyorduk ünide..ilk zamanlar bi gece erkek erkeğe bi mekana gidiceklermiş,çağırdılar yanımdayken o da gitti kıramadı onları diye
bende hiç sesimi çıkarmadım öptüm gönderdim
arkasından hemen kız arkadaşlarımı toparladım bende çektim kapıyı çıktım telide kapattım
sabah kadar eğlendik dans ettik arkadaşlarımla
eve geldim oturuyordu salonda beni beklemiş uyumamış ama delirmiş meraktan
kızlarında bikaçını aramıştı ama ben tellerini açtırmadım
o gün bu gündür bensiz hiç bir yere asla gidemez,çünkü bilir arkasından bende basar çıkarım:)
valla nediyim helal olsun pekı bu yormuyomu sizi ya
ben sürekli dip dibe olmak ıstemıyorum bunu dıle getırıyorum ve sanırım bu yuzden benımkı eve arkadas cagırmama dahi tahammul edemıyo.biz birbirimize yeteriz hep bir olalım birlikte olalım..iyide arkadasım biraradayken kavga cıkarıp bana huzur vermeyen sen ama benden baskasıyla görüşme diyende sen
ee nasıl olacakk
valla tebrık ettım senı canım allah bozmasın mutlulugunuzu ama ben özgür alan istiyorummm
bizim işyerındede bı bayan var yükselenıde boğa,aman allahım alım çalım yerınde,kocası mesaj atıyo okutuyo bıze,senın için çıldırıyorum karıcım falan:)
hatun işini biliyo.boğasın sen içindeki potansiyelı ortaya çıkar bacım.illakı vardır odun olamazsın ımkansızz:)[/QUOTE

kadın adamı bu hale nasıl getirmiş peki?

tatlım yanıbaşında tecrübe varken insan bişeyler alırda bizede aktarır..merak ettim şimdi hatun kocaya ne yapmış acaba..

ya kızımız çok güzel esmer güzeli zaten ve gercekten inanılmaz cilvelı konusurken kaşı gözü omzu falan oynar.bırakın kocasını kımseyle tartıstıgını atıstıgını görmedım sinirlense bile olaya sinirlenır geçer
eşine surat yapmaz kocasına 8 senelık evlı olmasına ragmen kocacım kocacım melegım erkegım vs. vs. diye konusur aşk hala canlı yanı
aması var şöyle bi durum varkı bu hatunun kocası ne kıza karısır ne ılgısını eksık eder.adamda relax yanı.ee bu hatun bunaltılmadıgı için hertürlü işveyi cilveyi yapar.
kocası ona desın bakayım eve arkadas cagırma acık giyinme onu yapma bunu yapma
ozaman bu kız böyle işveli cilveli olabılecekmı
oyuzden erkegın karakteri çok çok çok önemlı

yarın ramazana giriyoruz..herkesin ramazan ayı mubarek olsun..o yüzden kızlar bugün herkes kocaları alsın dışarı çıksan..doyasıya gezin tozun eğlenin anasını satayım :KK1: :KK1: :KK1:

X