Kocaeli'de KK Buluşması Resimleri

çok hoşsunuz..samimiyetiniz ekranlardan bizlere kadar ulaşıyor..dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
sevgiyle kalın...

arkadaşlar ben 3 gundur burda olmadıgım için takip edemedim ve bugun buluştugunuzu gördüm çok üzüldüm senağlama nolur en kısa zamanda yine buluşma yapalım bende çok gelmek istiyorum noluuur.ayrıca çok keyifli geçtigi belli oluyo resimlerden çok güzel çıkmışsınız hepiniz.......:)

inşallah canım gerçekten tekrar bulşmayı bizde isityoruz,birdahaki sefer daha kalabalık olucaz inşallah:)

Kızlar benden de bir kare. Actıgım baslık silinmis.Burdan gonderiyorum resimlerimizi. Bulusmalarımız daim olsun...
cimg5533cn7.jpg

hepiniz çok güzel çıkmışsınız çok üzüldüm gewlemediğime ama bi sonrakini kaçırmam bu arada ankaradan kocaman selam gönderiyorum hepinize

hepiniz çok tatlı çıkmışsınız .....
Benim okulumun karşısı eski İstanbul Pastanesi ne güzel günler geçirdim orada.... senağlama
İnşallah hep sürer bu arkadaşlarınız ....
Devamı gelir buluşmaların :1hug:

kızlar ne hızlısınız maşşallah hepimiz nur topu gibi çıkmışız:nazar: ay bayıldım en kısa sürede tekrar edelim arkadaşlar.ya ne güzel bişey böyle buluşup insanın hayatına yenilikler katması.Şenizgelemiyenler üzülmesin en yakın zamanda tekrar görüşecez.hatencim çok güzel çıkmışsın sakın böyle düşünme senin ruhun herşeyin güzel şekerim.:teytey::içelim:

oy oyyyyyy hemşolarımm çok güzel çıkmışsınız öpüyorum sizi..ama ben gelemedim işim çıktı inş bidahaki sefere arayı fazla uzatmayalımm tekrar yapalım buluşma nasılsa önümüz yaz..

Ne güzel,sıcak bir buluşma imrendim valla.:sm_cool::sm_cool:KK70:evamı da gelir inşallah.Güzel çıkmışsınız arkadaşlarım.a.s.:nazar:

ayol naaptınız ne ettiniz,hiç bişi anlatmamışsınız,nasıl geçti..
çok şirin bi buluşma olmuş..

şekerim bol bol dedikodu yaptık ne yapalım daha ilk buluşmaydı bizim için inşallah birdahaki sefere çok daha güzel geçer.belki bizde evde toplanırız birdahakine.:sm_cool:

ewet kızlar bunu tekrarlayalım ınsallah en kısa zamanda ,ben cok guzel vakıt gecırdım kendınıze ıyı bakın optum hepınızıııı . :1hug: :teytey: a.s.

amanda aman ne güzel buluşma olmuş bu böyle hani maşukiye gidecektiz kızzz hatta bende gelecektim :icecream: neysem gari ben o tarafa gelince gene yapın böyle emi bu arada harika çıkmışsınız :nazar:

amanda aman ne güzel buluşma olmuş bu böyle hani maşukiye gidecektiz kızzz hatta bende gelecektim :icecream: neysem gari ben o tarafa gelince gene yapın böyle emi bu arada harika çıkmışsınız :nazar:

kıslar ben aslen kocaeliliyim ve masukiyede oturuyodum ailem orada yani siz ayarlayın ben sizi gezdiririm masukiyede hemde seve seve eger benim sayfama bakarsanız resimleri görürsünüz ok öptüm sizi hemşolar.....a.s.

X