Kocaeli'de KK Buluşması Resimleri

kıslar ben aslen kocaeliliyim ve masukiyede oturuyodum ailem orada yani siz ayarlayın ben sizi gezdiririm masukiyede hemde seve seve eger benim sayfama bakarsanız resimleri görürsünüz ok öptüm sizi hemşolar.....a.s.

ayyy inşallah benimde halamlar derincede hergeldiğimde gidelim diyoruz olmuyo bi türlü denk gelmiyor
kocaelinde de oturan bi öğrenci arkadaşım var oda kahvaltıya gidelim gidelim dedi ama bi kısmet oldu artık o taraflara gelirsem bi rahatsız ediveririm
:1rolleyes:

kocaelinin muhtesem kadınları süper çıkmışınız ...
bidahaki seferi daha cok olursunuz inşallahhhh...

İSTEYENE DEĞİL HERKEZE GİDER...
BİZ KOCAELİ COCUGUYUZ ŞEKLİMİZ YETER!!!! :))))))))

Son düzenleme:
oyoyoyo Nede GuzeL ResimLer Valla
ay Nerde Bulustunuz Kislarr Keske Bende Olsaydim senağlama
aH simdi Izmitte Olsaydimdaa Marinadaa sahilde Gezseydimm :KK43:
Oy Benim Memleketimm
KocaeLiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ye sOnsuzzzzzzzz sevgi Ve seLamlarrrrr
doStlugunuz daiM oLsun Canlar :enbuyukkk::nazar:

kızlar gölcükde büyümüş biri olarak kocaleli buluşması deyince içim çızladı.dostluğunuz daim olsun.hepinizde fıstık gibi çıkmışsınız

kocaelinin muhtesem kadınları süper çıkmışınız ...
bidahaki seferi daha cok olursunuz inşallahhhh...

İSTEYENE DEĞİL HERKEZE GİDER...
BİZ KOCAELİ COCUGUYUZ ŞEKLİMİZ YETER!!!! :))))))))

aynen katılıyorum:........) seklımız yeter.kızlar lütfen bı daha tekrarlayın bende katılmak ıstıyorum.:dance:

en kısa zamanda tekrar dusunuyoruz tabıkı hanımlar gorusmek uzere opuyorum hepınızı :)))

:nazar: Kizlar harikasiniz eglendiginiz yuzunuzden belli, dostlugunuz daimi olsun sevgilerimleŞeniza.s.

:içelim:
en kısa zamanda tekrar dusunuyoruz tabıkı hanımlar gorusmek uzere opuyorum hepınızı :)))

selam canım valla bir özendim resimlerinizi görünce umarım ben de aranıza katılırım.

:içelim:

selam canım valla bir özendim resimlerinizi görünce umarım ben de aranıza katılırım.

insallah canım bi dahaki bulusmaya sende katılırsın.. oyle gorunuyorki bir dahaki bulusmada 20 bile gecebiliriz. yasasın kocaeli kadınları:sm_cool:

maaşallah kızlarrr hepinizz çok tatlısınızzz...
dostluğunuzz daim olsunn yüzünüzden gülücükler eksik olmasınnnn inş..

selam kıslar ne varsa memleketimde var anam bidaha buluşursanız mutlaka gelicem rabbim izin verirse ama gece olmasın okey lütfen ayarlayalım olurmu kocaeliliyim ve mutluyum kocam köylü degilim :roflol:

arkadaşlar ben istanbuldayım ama kocaeliliyim. sanırım burası da izmit lisesinin karşısındaki yer. bir daha ki buluşmanıza ben de katılmak istiyorum. lütfen haberim olsun. gerçi ben takip ederim. çok isterim gelmeyi.

X