Kocam oyun bağımlısı yine kavga ettik

Gamer biriyle evlenmek duvarla evlenmekten farksız bence. Benim abim de çok oynar. Yengemle aynı saatlerde uyuyup da uyanmazlar. Yengem uyanır o uyur, o uyurken yengem uyanır. Ve sonuç: yengem her gün dışarı çıkan eviyle de çocuğuyla da pek bağı kalmayan bi kadın oldu. Kocasından ilgi göremedi çünkü. Nasıl düzelir bu durum bilmiyorum benim abim düzelmedi
Gerçekten bu durumda olmak üzücü, bakalım sonumuz hayrolsun

Dediklerinize katılıyorum ama her gün 5 saat artık hobiyi geçiyor, evlilikte böyle gitmez.
Ona iş çıkarın o zaman gelince hadi evi toparlayalım , deyin, bulaşıkları ona yıkatın. Ay markete gitmemiz evde biten herhangi bir şeyi almaya gidin beraber. Arkadaşlarınıza gidin , onlar size gelsin . Öyle boş bırakırsanız koşa koşa gider oynamaya.

Benim esim de gamer evlenmeden once biliyodum ben de yalniz takilmayi seven biriyim o oyun oynarken ben baska seyler yaparim. Ama benimki 1 gun uzun saatler oynasa 2 3 gun yanimda oturur kendince dengelemeye calisiyor. Bence rahatsizligini ciddi anlamda dile getir ve bu konuda biseyler yapmak zorunda oldugunu belirt. Her aksam full oyun olmaz.

Ona iş çıkarın o zaman gelince hadi evi toparlayalım , deyin, bulaşıkları ona yıkatın. Ay markete gitmemiz evde biten herhangi bir şeyi almaya gidin beraber. Arkadaşlarınıza gidin , onlar size gelsin . Öyle boş bırakırsanız koşa koşa gider oynamaya.
Mantıklı 😄

X