Kocaeli'de KK Buluşması Resimleri

semra84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
1.529
1
40
kızlar resimleri yolluyorum ama biraz geç gelebilir,yorumları sonra yapalım karışmasın:)
masadaki "KK" yazısına dikkat:sm_cool:
[

cok güzel cikmissiniz masaallah, bulusmalariniz devam eder insaallah.......::))

evet arkadaşlar resimler bu kadar çokgüzel bir buluşmaydı devamıda gelir inşallah:teytey:

resımler ıcın tesekkurler semracım :1hug: ama en cırkın ben cıkmısım yaaaaaaaaa Çok üzgünüm çoook senağlama senağlama

ya hanımlar ..insan bizide davet eder değilmi...küstüm şimdi...bizde gebzedeyiz..yalkın sayılırız..

a.s.Maşallah hatunlar... Keyfiniz daim olsun. Bunlar da benden sizlere nazarlara gelmeeyin diye

slm ceren bır aydır bu ılan sayfada ,guzelım telın yok bende bılseydık haber verırdık ,tatlım gormedın mı bır aydır sayfadakı kocaman buluscaz dıye yazıyı , sende bıdakıne gelırsın ınsallah tatlım kısa zamanda gene yapıcaz takıp et emi .ıyı aksamlar cnm.

canım ben yeni üye oldum..takılıyorumkızlar.. önemli olan gönüller bir olsun diğilmi :enbuyukkk:

arkadaşlar ben 3 gundur burda olmadıgım için takip edemedim ve bugun buluştugunuzu gördüm çok üzüldüm senağlama nolur en kısa zamanda yine buluşma yapalım bende çok gelmek istiyorum noluuur.ayrıca çok keyifli geçtigi belli oluyo resimlerden çok güzel çıkmışsınız hepiniz.......:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…