Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Umuttepe Tüp Bebek Merkezi

Sonuç olarak tüp bebek denedik fakat tutmadı. Yumurtam bile oluşmadı. Sonra maxijuno diye bi vitamin kullandım 2 ay. Tekrar tüp bebek yapacakken hamile kaldım kendiliğimden. Şu an içerde uyuyor 2 aylık oğlum ellerinizden öper🥰 inşallah isteyen herkese versin Allahım ❤️
Vitamini doktor mu önerdi emek doğerden memnun kaldınız mı

Merhaba ,
Emek hocaya tüp bebek yaptırmak istiyorum Kocaeli üniversitesinde fakat bize rapor çıkmıyor. Raporsuz ücretleri bilen var mı ? Tüp bebek ünitesine ulaşamıyorum

Merhaba ,
Emek hocaya tüp bebek yaptırmak istiyorum Kocaeli üniversitesinde fakat bize rapor çıkmıyor. Raporsuz ücretleri bilen var mı ? Tüp bebek ünitesine ulaşamıyorum
merhaba emek hocanın randevusu her perşembe yenileniyor takip edin netten bende cuma gideceğim raporsuz 75 i bulur dendi bize siz ücretli muaneden randevu alıp görüşün isterseniz

Canım cuma günü gidince doktora bana da kısa bi bilgilendirme yazabilir misin süreç nasıl ilerliyor üniversite olduğu için çok uzar mı

Bugün gittiniz mi acaba işleyişi nasıl merak ediyorum
merhaba canım dün gittim pazartesi tekrar çağırdı kan verip pazartesi tekrar gidecğim 3 gün iğne kullanmıştım devam et pazartesi gel yumurta takibi kandan devam dedii emek hoca girdi dün muaneye ben ilk defa tanıştım çok yoğun ve yorgundu çok konuşmadı öyle denk gelebiliyormuş özge hoca yada emek hoca bende ne olacak bilmiyorum 3 günde bi gidiyorum sonu nasıl olacak bi fi

Canım cuma günü gidince doktora bana da kısa bi bilgilendirme yazabilir misin süreç nasıl ilerliyor üniversite olduğu için çok uzar mı
herkesin tedavisi farklı hatta aşılama olmadan tüp bebeğe geçmiyolarmış belirli durumlarda tüp bebek direkt olabilir dedi zaten ilaçları uygun almak istiyosan rapor hazırlamalıs gerekiyor bütün testler sperm testleri sgk dökümü evlilik cüzdanı alıp gidiyosun bi ön muane edecekler seni sonra ilk adetinde gel diyolar adette tekrar gidiyosun muane kan tahlili istiyolar ilaçları yazıyolar ilaçları al 3 gün kullan gel diyolar 3 gün sonra gidiyosun kan tahlili muane devam et 3 gün sonra gel diyolar bu arada anesteziden rapor çıkarman lazım 7 gün içinde opu işlemi heran olabilir o yüzden hazır olsun diyolar 3 gün daha iğneleri kulllanıp tekrar gideceğim gerisi Allah kerim günde 2 defa 3 defa gidilebiliyo

herkesin tedavisi farklı hatta aşılama olmadan tüp bebeğe geçmiyolarmış belirli durumlarda tüp bebek direkt olabilir dedi zaten ilaçları uygun almak istiyosan rapor hazırlamalıs gerekiyor bütün testler sperm testleri sgk dökümü evlilik cüzdanı alıp gidiyosun bi ön muane edecekler seni sonra ilk adetinde gel diyolar adette tekrar gidiyosun muane kan tahlili istiyolar ilaçları yazıyolar ilaçları al 3 gün kullan gel diyolar 3 gün sonra gidiyosun kan tahlili muane devam et 3 gün sonra gel diyolar bu arada anesteziden rapor çıkarman lazım 7 gün içinde opu işlemi heran olabilir o yüzden hazır olsun diyolar 3 gün daha iğneleri kulllanıp tekrar gideceğim gerisi Allah kerim günde 2 defa 3 defa gidilebiliyor
Raporu onlar mı veriyor . Bizde sorun yok mesela ama bir kere negatif tüp bebek sürecimiz oldu . Şimdi emek hoca rapor yazmaz herhalde belli bir sorun olmadığı için . Raporu neye göre veriyorlar . Taze transfer mi olacaksın acaba

Raporu onlar mı veriyor . Bizde sorun yok mesela ama bir kere negatif tüp bebek sürecimiz oldu . Şimdi emek hoca rapor yazmaz herhalde belli bir sorun olmadığı için . Raporu neye göre veriyorlar . Taze transfer mi olacaksın acaba
siz devlette ilk defa yapacaksanız rapor çıkarabilirsiniz evrak listesi verecekler tam kan sayımı hsg ultrason sperm testi smear testi çalışıorsanız sizin sgk dökümü ve eşiniz dökümü evlilik cüzdan fotokopisi vukuatlı nufus kayıt örneği ikametgah resim istiyolar ilaçları daha uygun alabiliyorsunuz bana havuz sistemi yapacaklarını dondurma işlemi yapılacak şu şekilde söylim bana toplam 6 gonal f iğne 6 cetrotıde 1 ovitrelle yazıldı toplam 17.500 tuttu ben 5.350 ödedim diğer bütün testleri devlette yaptırdıpım için ücret vermedim sadece hsgye 380 vermiştim bu şekilde ilerledim embriyo dondurma fiyatı 12.000 tl demişlerdi ordaki birine ama toplama dahil fiyat mı bilmiyorum ben o seviyeye geldiğimde tam bilgi veririm yumurta toplama transfer ve dondurma ile ilgili bilgim yok tam anlamıyla

sorun yoksa dahi rapor çıkarabiliyosunuz zaten sebebsiz gebek olmazsa oda bi sorun oluyor

siz devlette ilk defa yapacaksanız rapor çıkarabilirsiniz evrak listesi verecekler tam kan sayımı hsg ultrason sperm testi smear testi çalışıorsanız sizin sgk dökümü ve eşiniz dökümü evlilik cüzdan fotokopisi vukuatlı nufus kayıt örneği ikametgah resim istiyolar ilaçları daha uygun alabiliyorsunuz bana havuz sistemi yapacaklarını dondurma işlemi yapılacak şu şekilde söylim bana toplam 6 gonal f iğne 6 cetrotıde 1 ovitrelle yazıldı toplam 17.500 tuttu ben 5.350 ödedim diğer bütün testleri devlette yaptırdıpım için ücret vermedim sadece hsgye 380 vermiştim bu şekilde ilerledim embriyo dondurma fiyatı 12.000 tl demişlerdi ordaki birine ama toplama dahil fiyat mı bilmiyorum ben o seviyeye geldiğimde tam bilgi veririm yumurta toplama transfer ve dondurma ile ilgili bilgim yok tam anlamıyla
Bu belgelerin yeni mi olması gerekiyor yani 1 yıllık olanları kabul ederler mi

ilk gideğiniz yerde inferlitedeye randevu alacaksınız ya orda liste verecekler zaman süresini hatrlamıyorum benim vardı daha önceden ama ameliyat geçirdiğim için hespsini yeniden yapptırdım adetinizin 2 yada 3.gününe alın randevuyu gitmişken te

A gerçekten mi ben ya sperm ya da amh düşük olması gerektiğini düşünüyordum .
infertilite zaten sebebsiz gebe kalmama genelde o tarz hastalar var benim çikolata kisti hastası olduğum için direkt aldılar zaten tüp bebeğe ama aşılama deniyolar gerek görürseler tercih şansınız yok doktor kendi belirliyor

infertilite zaten sebebsiz gebe kalmama genelde o tarz hastalar var benim çikolata kisti hastası olduğum için direkt aldılar zaten tüp bebeğe ama aşılama deniyolar gerek görürseler tercih şansınız yok doktor kendi belirliyor
Bu sadece rapor için mi geçerli oluyor yoksa transfer de de rapor geçerli oluyor mu bazılarında hiç ödeme almadan transfer yapılıyormuş bu rapor sayesinde.

Bu sadece rapor için mi geçerli oluyor yoksa transfer de de rapor geçerli oluyor mu bazılarında hiç ödeme almadan transfer yapılıyormuş bu rapor sayesinde.
Benim bildiğim sadece bir kere ücret alıyorlar 13 bin kadar ilaçlar 5.300 gibi tutuyor rapor sayesinde dondurma işleminde eğer transfer edeceğinden fazlası var işte diyelim ki 2 embriyo var kalan 1 tanesi için ayrı olarak ücret istiyorlar öyle konuşuyordu bir kişiyle sekreter 1 sene dondurma ücreti olarak istiyorlarmış

X