Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Umuttepe Tüp Bebek Merkezi

Ben yaptırdım ama negatif sonuc maalesef nasip degilmis, ama basarili bir hastane ve doktorlari deneyimli

Mrb bnde Kocaeli ne yeni taşındım sayılır sizin rapor. Var mı aşılama ücreti ne kadar bilgi verir misiniz Rica etsem

İyi geceler:) biz tüp bebek için rapor hazırlıyoruz hayırlısıyla ilk iki aşılama devlet karşılıyor diye biliyorum sadece ilaçlara para veriyorsunuz ki biz öyle yapmıştık sizinde öyle olur sanırım..

Mrb bnde Kocaeli ne yeni taşındım sayılır sizin rapor. Var mı aşılama ücreti ne kadar bilgi verir misiniz Rica etsem

İyi geceler:) biz tüp bebek için rapor hazırlıyoruz hayırlısıyla ilk iki aşılama devlet karşılıyor diye biliyorum sadece ilaçlara para veriyorsunuz ki biz öyle yapmıştık sizinde öyle olur sanırım..

Hayirli geceler hastahanedeki dr rapor verir kac gunde islemler biter yarin gidersem verir ler mi acaba

Hadi bayanlar!! Şu Kocaeli topiği canlansın azıcık Yiğit ve Emek bey ile gireceğimiz yolculukları, Umuttepe hastanesinin labirent misali muayenehanelerini birlikte atlatalım.. Aşamalarımızı yazıp heyecanlarımızı paylaşalım, bu iş zorlu bir maraton gibi.. Tek taşınmayacak bir yük, paylaştıkça hafifleyen bir dert.. Şimdi 2017 nin inatçı minikleri için sesleniyorum, arkadaşlar hazırmısınız

Anladim sizin var mi rapor benim ikk asilamam olacak sizinde ilk sanirim

Ben Kadıköy şifada bir aşılama iki tüp bebek yaptım, ilk tüp bebek tuttu ama 6 haftalık düşük oldu.. Sakarya devlet hast. Doktorum aşılama Dedi kabul ettik ve raporun verdiği ilaçları alıp sakladık:) tüp bebekte kullanmak için, ben şimdi Umuttepe'ye tüp bebek için geliyorum Can'ım, evrak hazırlıyorum

Ssk yok bnm yarin derinceye gidip sevk alacagim insallah verir ler sevki carsamba gunu de gitcem bakalim

X