Klomenle yumurtam ilk defa boyle gelisti

Eladefne9907

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
78
12
33
Adetin 12. Gunundeyim ortalama 4 tane 16 mm yumurtam var ama sağ tup um tıkalı pazartesi catlatma ignesi yapilcak normalde 12 mm yi 14 u geçmiyordu bu defa hepsi sabit büyüyor bunu yaşayan oldumu lütfen paylasirmisiniz bunlar söner mi sonradan benim sağ tüp tıkalı ondan merak ediyorum.

Adetin 12. Gunundeyim ortalama 4 tane 16 mm yumurtam var ama sağ tup um tıkalı pazartesi catlatma ignesi yapilcak normalde 12 mm yi 14 u geçmiyordu bu defa hepsi sabit büyüyor bunu yaşayan oldumu lütfen paylasirmisiniz bunlar söner mi sonradan benim sağ tüp tıkalı ondan merak ediyorum.
Bilgim yok ama aynı anda büyürse zaten doktor iğne vermez ilişki yasaklar. Çoğul gebelik riski için. İkiz olsa tamam da 4 yumurta için riske girmez.

Niye sönsün ki neden endişeleniyorsun gayet normal ilerliyo
Gectigim aylar umutlandım ama hep küçülür geriler demislerdi bu ay ümitlensem boşa mı gider diye çok şaşkınım yanında sadece imfolic kullandım baştan beri hepsi neredeyse aynı ilerliyor buyumeleri dün lh testi yaptırdım hafta sonu kacirmim diye 6 çıktı daha yaklasmadi sanırım ovulasyon da

X