Klomenle hamilelik belirtileri

Ya bana 14 nisanda kan ver dedi ama ben 2 doz ovitrelle vurdum yani ilkini 31 martta ikincisini 4 nisanda etkisi olurmu ki ignenin adet sancisida yasiyorum her an gelecek gibi kotu bi his
Bence tutmuştur sende güzel haberi vericeksin inşallah sadece takılma şuan ve akışına bırak ,

Bence tutmuştur sende güzel haberi vericeksin inşallah sadece takılma şuan ve akışına bırak ,
İnsallah kuzum insallah bu mubarek gunlerde rabbim sesimizi duysun hayirla saglikla hep birlikte guzel haberler verelim insallah

İnsallah kuzum insallah bu mubarek gunlerde rabbim sesimizi duysun hayirla saglikla hep birlikte guzel haberler verelim insallah
Bugün hasta olmam lazımdı olmadım diken diken karnımın altı bide akıntım var biraz sancım vardı sabah geçti sonra halsizim yarın test versem çıkar mı acaba

Kac gun oldu igneden sonra
İğne değil sadece klomen kullandım bu ay başlatmısti doktor diğer türlü ilaç sonrası sayarsak 20 gün bugün aşırı sancı vardı sabah olucam şimdi dedim gelmedi hala yok ve sadece akıntım var şuan bel ağrım var ve alt karın sancım var

Bugün hasta olmam lazımdı olmadım diken diken karnımın altı bide akıntım var biraz sancım vardı sabah geçti sonra halsizim yarın test versem çıkar mı acaba
Benimde alt karnimda yururken sanki adet oluyormusum gibi batma ve sanci hissi oluyor anlık göğüslerimde sabah uyandigimda fena agriyor gun boyuncada oyle insallah vardir yaa ümitlenmekte istemiyorum sanki adet olacakmisim gibi

Yarin Kan testi ver bence kanda çıkar insallah ilk guzel haberimiz senden olsun kuzum

Benimde alt karnimda yururken sanki adet oluyormusum gibi batma ve sanci hissi oluyor anlık göğüslerimde sabah uyandigimda fena agriyor gun boyuncada oyle insallah vardir yaa ümitlenmekte istemiyorum sanki adet olacakmisim gibi
Senin de mi adet günün du bugün ben adetten 10 gün once bir sürü belirti yaşadım 4gun boyunca sancı göğüs ağrısı mide bulantısı gaz sancısı falan 10 gün varken başladı hala var diğerleri 4 gün sürdü ve bitti şuan sağ yan kemikte ve belde ağrı var birde alt karında hafif sancılar girip çıkıyor özellikle idrar aşırı yoğun çıkmaya basladim

Ayy hadi inşallah bende pkos var oyuzden adet tarihim belirsiz ignenin etkisiyle 14. Gun olurum diye dusunuyorum . Kan testin cikar çıkmaz haber ver lutfen ben biraz belirti aramamaya calisiyorum kendimde üzülmek istemiyorum yine uzulurum tabi ama kendime ümit vermek istemiyorum insallah dusundugum gibi olumsuz olmaz diger seferinde cok belirti aradim kesin hamileyim dedim ama kan testi beni yaniltti okadar fazla agladimki suan da test yapmaya bile korkuyorum ignenin 10. Günü yarin. dr 14 nisanda kan testi yaptir dedi ama hic ayaklarim gitmiyor

Öyle yapma bugün değilse yarın eğer nasibimizde varsa ztn bizi bulacak cabandan vazgecme hem düşünsene olmasa dahi ihtimali bile bir nebze mutlu ediyor olana kadar hissetmeye inanmaya devam et bende oyle yapıyorum 4 yıldır yoksa çoktan umudumu kesmiştim hiç bir zaman pes etmek yok annelik bu yüzden bize çok yakışacak

insallah

Kuzum naptin kan verdinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…