Klomenle hamilelik belirtileri

Attığım foto beş varkendi şuan yarın adet olmam lazım ama gelecek gibi değil çünkü ben 2 gün önceden sancı çekerim sadece ve gelir sonunda sancım hiç durmaz

Attığım foto beş varkendi şuan yarın adet olmam lazım ama gelecek gibi değil çünkü ben 2 gün önceden sancı çekerim sadece ve gelir sonunda sancım hiç durmaz
Bide ben adet sancimi 10 gün varken çektim 4 gün falan sonra bitti şuan sancı yok sadece sağ yumurtam batıyor bana bide kasıklarımda batma oluyor ara sıra

Hmm şimdi anladım canım adet olmadığın akşamı test yap biraz tuttuğun idrarla yada ertesi sabahi adetten sonra

Yarın olmazsam ertesi sabah kan verim diyorum çıkar mı acaba ya
Çıkar varsa canım kan en net sonuç verem yöntem zaten test olarak bence de kendini heycanlandırmadan ertesi günü sabah kan verirsin banada yaz olur mu merak ettim gerçekten inşallah vardır

Çıkar varsa canım kan en net sonuç verem yöntem zaten test olarak bence de kendini heycanlandırmadan ertesi günü sabah kan verirsin banada yaz olur mu merak ettim gerçekten inşallah vardır
İnşallah ya veririm tabi Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah sanki sağ kasıkta bı ağırlık var sırt üstü yatınca geriliyor dikenleniyor

Hmmm awox alıyorum ben geçen ayda şüphem vardı ama hiç ikinci çizgi çıkmadı 7 gün öncede almıştım yine çıkmadı ama 5 gün varken yaptım bu şekil cikti
İğne olalı kaç gün oldu iğne de aynı etkiyi yapabiliyor

Kizlar bu arada benim kullandigin igne ovitrelle ve doktorum 3-4 gun surer dedi. 7.gunde 17.77 degerle bence hamilesin dedi. 2 gun sonra tekrar kan vericem eger yukseldiyse hamileyimdir

Darisi basina kuzum daha sevinemiyorum guzelce buyusun de
Merhaba insallah degeriniz guzel bir şekilde yukselir :) herhangi bir belirtiniz var mıydı bende igne oldumda ignemin 8. Günü ama cesaretimde yok test vermeye adet sancisi çekiyorum resmen 2 ay oncede aynisini yasadim 14. Gun 2 tane kaset test yaptim ikisindede cift cizgi cikti kan verdim ve negatif bir sonucla karsilastim cok üzüldüm bu yuzden hic cesaret edemiyorum test vermeye ama illaki iyi veya kotu bi sonucla yuzlesicem 3 yildir bekliyorum inşallah gelir mucizem

Kıyamam senin testin ne kadar sürede biter söylemedi mi doktorun arkadaşın kulladigi 4 gunlukmus süresi oda yeni gecmis

Kıyamam senin testin ne kadar sürede biter söylemedi mi doktorun arkadaşın kulladigi 4 gunlukmus süresi oda yeni gecmis
Ya bana 14 nisanda kan ver dedi ama ben 2 doz ovitrelle vurdum yani ilkini 31 martta ikincisini 4 nisanda etkisi olurmu ki ignenin adet sancisida yasiyorum her an gelecek gibi kotu bi his

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…