KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

canım yazdım ama bi problem oldu heralde klomen kullandım ilk ayda kalmışım zaten ama farkına varamadım çünkü regl oldum. günden iki tane olarak içtim. ikinciyi bir ay arayla vericem demişti. bu ay dinlenmedeydim. ama kasıklarımda şişkinlik hissediyodum iki üç gündür meğer hamileymişim

aa ne gzüel bir süpriz yapmış bebeğin sana canım yaa.. tebrik ederimm.. darısıda bizlere olur inşş. :))aminnnn..:teytey::teytey:

arkadaşlar inşallah allah en kısa zamanda sizlere nasip eder. kocama hemen söylemiycem 10 gün sonra evlilik yıldönümümüz o zaman söyliycem tabi sabredebilirsem. arkadaşlar ayaklarınızı yaz kış iyi koruyun benim bir yıldır tek sebep üşütmek. intihaplanma. dikkat edin ve bir şey daha klomen kullananlar dpktorunuz yazmasa bile progestanı yazmasını isteyin. çünkü progesteron değerleri normal olsa da ilaçtan sonra değerlerde oldukça düşme oluyo. ve birinci derece düşme tehlikesi yaratıyo. ve kireçli sulara da dikkat yumurta tembelliğini yüzde yetmiş kireçli su meydana getiriyormuş

arkadaşlar inşallah allah en kısa zamanda sizlere nasip eder. kocama hemen söylemiycem 10 gün sonra evlilik yıldönümümüz o zaman söyliycem tabi sabredebilirsem. arkadaşlar ayaklarınızı yaz kış iyi koruyun benim bir yıldır tek sebep üşütmek. intihaplanma. dikkat edin ve bir şey daha klomen kullananlar dpktorunuz yazmasa bile progestanı yazmasını isteyin. çünkü progesteron değerleri normal olsa da ilaçtan sonra değerlerde oldukça düşme oluyo. ve birinci derece düşme tehlikesi yaratıyo. ve kireçli sulara da dikkat yumurta tembelliğini yüzde yetmiş kireçli su meydana getiriyormuş:içelim:

babyface çok sevindim.kendimin olmuş gibi oluyo hamiş haberi alınca siteye giremedim bi türlü.bağlantımda sorun var.allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.kıs 10gün nasıl sabretcen ben o dakka yetiştirirdim vallahi.ayy canım ya çok sevindimmmm.dikkat et kendine bi de bebişe :))))

babyface masallah ne gusel bır suprız yapmıs bebısın sana..
ay bu haber bıze cok ıyı geldı demı kıslar.:teyteyekı sen sımdı klomen kullandıgın ay hamıle kalmıs oluyorsun demı?yanı ustune gormusun ya demek kı sen suan 2 aylık felan mı hamılesın?..:teytey:

ya babyface baya baya adetmi oldun canım ya benimde normalde 7gün olurdu bu sefer 2gün normalden az 3.gün yok gibi.anlamadım hiç bişe.ama doktora gitttim.yumurtalıkta görünürdü heralde.neyse canım tekrar terik ederimm

babyface tebrik ederim Allah saglila kucaginada almayi nasip etsin insallah kendine iyi bak, bu arada adetinde ne gibi degisiklikler vardi nasil anladin ustune gorme oldugunu

bende bugün son ilacı kullandım :teytey: çarşamba günü doktora gidicem bakıcaz potansiyel bebek adaylarına :roflol: bakalım kaç tane olmuş :dance:

bende bugün son ilacı kullandım :teytey: çarşamba günü doktora gidicem bakıcaz potansiyel bebek adaylarına :roflol: bakalım kaç tane olmuş :dance:

dıptısdıptıs nasılsın canım.bende yarın gidiyorum doktora inşallah tam boylarında tam sayılarındadırlar bu ay hamiş olucaz inşallahh.coksekeriremsu

sema ve dıptıs hadı bakalım guzel haberlerınızı beklıyoruz kıslar..doktordan gelınce mutlaka haber verın olurmu???:dance:

BABYFACE.....güzel kardeşim....herhalde ya sevinçten bayıldın,ya telefonlara bakıyorsun...tabi ki hakkındır...bizleride bilgilendir örnek alalım...sema arkadaşımda sormuş sana...bayağı bayağı adet mi görüyorsun şu an..nasıl adet bu?değişik mi?anladığım çatlatma ya gerek olmadan senin oldu...peki ilk kutuda dr..baktığında kaç yumurta kaç MM.idi canım...canım nerdesin?AAAA DUR TEBRİK EDERİM DEMEYİ UNUTURYORDUM...DEMEMİZE GEREK VAR MI?ŞU ANKİ SENİN DUYGULARINA KURU BİR TEBRİK YETER Mİ Kİ?CANIM NE MUTLU SANA....

arkadaşlar hepinize çok çoook teşekkür ediyorum dualarım sizinle olacak unutmayın sizde benim için dua edin sağlıkla ve sağlıklı bi bebek dünyaya getireyim. benim adetimde hiçbir değişiklik olmadı. ağrılı adet oluyorum zaten bu ayda diğerleriyle aynıydı ve aşılama yaptırmadım sadece klomen ve progestan kullandım. ama belli olmaz canım bazılarının senin gibi 7 gün sürerken 2-3 gün sürüyo kesin cevap almak için kan testi yaptırın. ben yarın öğrenicem kaç aylık olduğunu ama adetim bittiği 15 gün oldu. ve öğrendim hamile olduğumu:teytey:

canım iş yerindeyim sınavım vardı şimdi bakamadım fırsat bulduğumda bakabiliyorum. canım az önce yazdım ama yine yazayım baya baya adet oldum. hiç bir değişiklik olmadı. doktor ikisininde 18 mm olduğunu söyledi. bende çatlama olmadığını ancak bir iki ay iğne vuradan doğal yolla çatlamasını bekleyelim dedi. klomeni günde iki defa olarak aldım. ilk kutuda bakmadı doktor daha ilk muayeneye gittiğimde söyledi yani ilacı kullanırken yumurta takibi yapmadı. ya şans canım benim gerçekten bende de yumurta tembelliği ve artı iltihaplanma vardı. vaktine saatine denk gelince oluvermiş benim bebiş. kızlar çok fazla yazdım heyecanıma verin

dıptısdıptıs nasılsın canım.bende yarın gidiyorum doktora inşallah tam boylarında tam sayılarındadırlar bu ay hamiş olucaz inşallahh.coksekeriremsu

ben daha acemiyim bu ilaçda. nasıl olacak ne yapılacak hiç bilmiyorum. bu arada vajinalmi bakıyorlar ultrasonu :uhm:

sema ve dıptıs hadı bakalım guzel haberlerınızı beklıyoruz kıslar..doktordan gelınce mutlaka haber verın olurmu???:dance:

Şeniz vermezmiyiz :teytey: ben zaten şimdiden hamiş ilan ettim kendimi :roflol:

babyface benim klomen perşembe bitti.bebiş olsa belli olurdu.zaten doktor ultrasonla baktı yumurtalıklara oolsa görünürdü du bakalım zaten yarı gidiyom doktora ne dicek....bebiş yoksa bile yumurtalarım büyümüştür inşallah.

dıptısdpıtıs canım vajinal ultrasonla bakıyo benim doktor.zaten başka türlü yumurtak-lıkları o kadar net görmesi mümkün değil sanırım.ilaca başlamadan bakmadımı doktorun tatlım?
benim adetimin 3.günü yine vajinal ultrasonla bakılıyo.kontrol için.ilacı kullanmak için uygunmu diye?

canım benim klomen bittikten 4 yada 5 gün sonra acayip bi ağrı oldu kasıklarımda işte heralde o zaman çatlama oldu. bittikten hemen sonra belli olmaz. yumurtaların büyüdüyse ya doğal yolla çatlamasını bekleyeceksin
hayırlısı canım inş. mutlu haberlerle dönersin.

canım ben yanlış yazmışım klomende 2.ayım çatlatma iğnesi oluyorum peşine.ilk ayda adetim 3 güne düştü.3gün doktora gidip muayene oldum.yok bişe dedi.ondan sordum haziran ayının ilacı perşembe bitti.daha çatlatmadık yarın belli olcak ne zaman çatlatılcağı büyüdümü büyümedimi?yani mayısta ilaç kullandım 2haziranda çatlattık.19haziran regl oldum.şimdi 2. kutu klomen bitti.offff amma zor anlattım he.amma yazdım...naniknanik

galiba haziran ın da son hamiş i BABYFACE oldu..32.nci .sudenaz olsa şimdi hemen listeyi çarşaf çarşaf gözümüzün önüne koyardı...ah canım benim...bugün kocişiyle tatil yapıp denizdeymiş...şişşşşşşt...sudiş.....çok açılma bakim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…