KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kimse yokmu kıslar uyudunuzmu yawww?? sıcaktan bunaldınızmı yoksa sesiniz çıkmıyoooo

sudenazzzzz sen doktora gidicektin?ne dedi doktorun bu ay?

CANIM DR.LUK İŞİM BİTTİ BENİM..ŞUAN ADETİME 7 GÜN VAR BEKLEMEDEYİM..11.GÜN 2 TANE 16 MM LİK YUMURTAM VARDI O AKŞAM ÇATLATILDI...ERTESİN GÜN BAŞLAMAM ŞARTIYLA BİRER GÜN ARAYLA 3 KERE İLİŞKİ VERDİ...YAPTIK BİZDE BİTTİ..SONUCU GÖRECEZ ARTI..BUNLARIN YANI SIRA EKSTRADAN PROGESTAN FİTİL VE ESTROFEM VERDİ..ONLARI KULLANIYORUM ŞUAN..a.s

LİSTENİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞLAR. İNŞALLAH HEMENCİK HAMİŞ KALIVERİRSİNİZ. a.s.

anladım.bana progestanı yutarak kullan dedi.aynı ilaç hem fitil hemde oral yolla alınıyo sanada uyku yapıyomu peki?benim 21mm di ama tutmadı tekti.sennşansın çok yüksek hemde 2 tane maşallah.allahım dualrımızı kabul ederde inşallah temmuz hepimize uğurlu gelir. hadi hayırlısı.bende salı öğrencem bakalım benim yumurtalar büyümüşlermi?

anladım.bana Progestanı Yutarak Kullan Dedi.aynı Ilaç Hem Fitil Hemde Oral Yolla Alınıyo Sanada Uyku Yapıyomu Peki?benim 21mm Di Ama Tutmadı Tekti.sennşansın çok Yüksek Hemde 2 Tane Maşallah.allahım Dualrımızı Kabul Ederde Inşallah Temmuz Hepimize Uğurlu Gelir. Hadi Hayırlısı.bende Salı öğrencem Bakalım Benim Yumurtalar Büyümüşlermi?

canim Progestanin Içinde Yazan Yan Etkilerden Sadece Bulantisi Oluyo Bende..ilaca Yorumluyorum...uyku Yapmiyor...günde 6 Tane Kullaniyorum Bide..inşallah Bu Seferki Tutar..ama şöyle Diyim Dr.lar 24 Mm Ve Yukarsi Yumurtalardan Bişey Beklemeyin Diyorlar..16-20 Mm Arasi Yapmalari Lazim çatlatmayi...

huuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu klomenci kader arkadaşlarımmmmmm,aşkolsunnn bensiz liste olurmuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
yazın benideeeee(ama bi dk hangi günü yazıcazz benimki geç ÇATLADIYAAAAAAA,HEM DE KENDİLİĞİNDEN DÜN GECE ÇATLAMIŞ,AĞRIDAN UYUYAMAMIŞTIMMMM,İĞNEYE GEREK KALMADIIIIIIIIIIIIIIII.
HERALDE 14 EKLİCEZ DİMİ,O ZAMAN 13 TEMMUZ YAZALIMMM) aaa 14 temmuzda evlilik yıldönümümüz
umutsuzluk yokkk bu liste uğurlu liste olcak,hayırlı olsun arkadaşlarımm
YAŞASIN KLOMEN KARDEŞLİĞİ:teytey::teytey::teytey:

canim Progestanin Içinde Yazan Yan Etkilerden Sadece Bulantisi Oluyo Bende..ilaca Yorumluyorum...uyku Yapmiyor...günde 6 Tane Kullaniyorum Bide..inşallah Bu Seferki Tutar..ama şöyle Diyim Dr.lar 24 Mm Ve Yukarsi Yumurtalardan Bişey Beklemeyin Diyorlar..16-20 Mm Arasi Yapmalari Lazim çatlatmayi...

tatlım benimki çatladı hatta biraz geç büyüdü doktorum 16yken küçük demişti ban beki tek olduğundandır.ama senden ümitliyim bu ay bak görürsün....:enbuyukkk:

selam kizlar. benim bi sorum olacak sizlere. cevaplarsaniz sevinirim. bu klomen ve grophene dediginiz ilaclar hangi kosullar altinda aliniyor. yani doktor neye gore veriyor bunlari? hangi ise yariyor. Ben yurtdisindayim ve 1 ay sonra turkiyede olacagim. doktoruma gidip bi danismak istiyorum. sizde bilgi verirseniz cok cok cok sevinirim. birde fiyati ne kadar acaba? cok soru sordum :))

rockwellcim ben bir türlü düzenleyemedikleri adet düzensizliği yaşıyordum,yumurtlama tembelliği dendi,eşimin sonuçları ve benim hormon sonuçlarım iyi çıktı,ama 1 yıldır korunmasız ilişkiye rağmen hamilelik oluşmadı o yüzden verildi,senin içinde hayırlısı olsun inşallah..

rosemcim iyi oldu bu liste ben durmadan unutup soruyodum sizin şafak kaç diye,umutsuzluk yok bu listeden tek tek çıkarıcaz isminizi,Allah sabır versin kızlar,fusfuluu kız çok az kaldıı,sudenazında,roseminde,kırmızıbeyazında az kalmış olmalı,ayy ben bile nasıl heyecan yapıyorum sizin için,tabii en sonda bende varım artıkk,Allahımm sabır versin ve hayırlı bebiş haberleri tabikii..

rockwellcim ben bir türlü düzenleyemedikleri adet düzensizliği yaşıyordum,yumurtlama tembelliği dendi,eşimin sonuçları ve benim hormon sonuçlarım iyi çıktı,ama 1 yıldır korunmasız ilişkiye rağmen hamilelik oluşmadı o yüzden verildi,senin içinde hayırlısı olsun inşallah..

rosemcim iyi oldu bu liste ben durmadan unutup soruyodum sizin şafak kaç diye,umutsuzluk yok bu listeden tek tek çıkarıcaz isminizi,Allah sabır versin kızlar,fusfuluu kız çok az kaldıı,sudenazında,roseminde,kırmızıbeyazında az kalmış olmalı,ayy ben bile nasıl heyecan yapıyorum sizin için,tabii en sonda bende varım artıkk,Allahımm sabır versin ve hayırlı bebiş haberleri tabikii..

tamam canim sagol anladim simdi. Benimde adetlerim duzensiz. bazen 37 gunde bir bazen tam 30 gunde bir geliyor. boyle olunca zor tabi tutturmak. hayirlisi herkes icin. a.s.

*************KLOMEN VE GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA:::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM)))::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS:::::::::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VE GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE

MAYSİMİRNA EKLEDİM CANIM SENİDE....SENSİZ LİSTE OLURMU HİÇ? a.s.

bende klomen kullanıyorum bu ay yumurta gelişmedi temmuzda doz arttıracağız bakalım herkes için hayırlısı

canımm arkadaşım teşekkür ederim,bu listede sizin aranızda gördümya adımı,şükürler olsun,hepimizede hayırlı olsuna.s.

bu arada sudenazcım maşallahhh ateşin çok iyi gidiyor:nazar:

Son düzenleme:
Liste sahibi güzel rosem ; nerelerdesin??? :uhm: BUgün görüşmedik. Özlettin kendini. Listeniz çok güzel büyüyor. Maşallah.:nazar: İnşallah aynı akıcılıkta hamişler de çıkar :sm_cool:

kıslar merhaba.evde yoktum henuz geldım hemen kk ya gırdım..sırnaşık şey
masallah bu ne hız kıslar sayfamız ne guzel ben gelene kadar nasılda cogalmıs..:nazar::içelim:
maysımırnacım canım yumosların kendılıgınden catlamasına cok sevındım hadı bakalım guzel haberler verırsın ınsallah bıze...:dance:

*************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA:::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM)))::::::::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS:::::::::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:

Son düzenleme: