klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Slm kizlar bende pko Hastaaiyin klomen kullandim 2 sefer birinde 2 yum oldu 16 ve 17 eetesi gun gittim catlamis kendisi dedi ama negatif oldu tekrar klomen kullandim buyumedi gonal f basladim 2 swfer de gonal f kullandim ama yine olmadi tup gidecek idim ama dr degistirdim asilama yapalim yasin kucuk dedi tup bebek dusunme daha dedi 24 yasindayim 2 yillik wvliyim nerde ise 1.5 yildir dr dr geziyorum ilac kullanmaktan horman almaktan negatif sonuc almaktan yoruldum artik ama cok anne olmak istiyorum 2 3 ay ara verdim baska dr basladm simdi yine klomen baslicam wn bastan herswy yine basdan basladim bakalim Rabbim buyuk asilama ile olur yumurtalarim buyur cok cok insallah kizlar yaa anne olmak icin deger pes etmek yok insallah...

Mrb arkadaslar. Adetimin 3. Gunu doktora gttim yumurta takibi icin Serophene ve coraspin verdi. 5 gunluk kullanimdan sonra bugun tekrar kontrole gttim ovitrelle catlatma ignesi verdi cumartesi gunu vurdurucam. Pazardan itibaren gun asiri iliski onerdi. Size. Sorum igneden sonra yada iliski sirasinda ve sonrasinda dikkat etmemiz gerekenler neler?

Canim benim dr bisey demwmisti ama yaptiranla o 2 hafta boyunca yat diyolar agir bisey yapma ve kendini sicak tut diolar iloakiden sonra da beline yastik koy yarim saat filan ayayklarin havada olsun bu yastikla ayaklar havada olmasini dr demisti bana insallah olir canim hayirli guzel haberini duyariz insallah

kızlar mrblar bende bu ay hastaneye değiştircem. etlik Zübeyde hanıma gitmeyi düşünüyorum. regl olmayı bekliyorum

Slm kizlar 16 mart da igne oldum bekliyorum ilk gunler cook kasik agrim vardi ama artik o kadar yok bence sonuc yine negatif ama hayirlisi olsun persembe gunu kan vercem test yaptircam bakalim hayirlisi umutsuz bi sekilde nasip bakalim :110:

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım banada yardimci olur iseniz çok sevinirim ben 4 senelik evliyim hatta 4 bitiyor 3 senedir tedavi görüyorum pco hastasıyım troitlerim de oldukça yüksek çıktı ve su an ilaç kullanmaya başladım süt hormonuma bakıldı oda biraz yüksekti fakat ilaçla düşürüldü eşim de de Varikosel hastalığı vardı ameliyat oldu degerleri yükseldiği için şu an bendeki sorunlardan dolayi çocuk için tedaviye başladık 9 aydır adet görmüyorum doktor bana menapoz da olmadığımı söyledi pco olduğumdan dolayi ve troitlerim yüksek olduğu için adetlerimin bu kadar düzensiz olduğunu belirtti çocuk istediğimiz içinde önce klomen ile sabah 2 öğlen 1 akşam 2 en yüksek dozlarda İçmemi istedi aynen uyguladım bir kaç gün sonra kontrolde 1 yumurtanın geliştiğini ve çatlama iğnesi Vurun mamı söyledi vuruldum 24 saat sonra ilişki verdi ve bununla beraber rahim duvarimda kalinlasma varmis estrofem isimli bir hap verdi 14 gun icmemi soyledi 14 gun bittikten sonra 1 hafta icinde adet gormen gerekir gormessen gebelik ihtimali olabilor gel bakalim dedi adetlerim normalde hiç olmadığı için yani en son 9 ay önce gördüğüm için hesaplayamiyirum hangi gün adet günüm o yüzden doktorun talimatlarına uyuyorum evlendigimde 53 kilo idim evlendikten sonra kalp hastası olduğumu öğrendim ve bana kortizon lu ilaç verilmiş bilmiyordum o ilaçla beraber aniden kilo almaya başladım şu an 104 kiloya kadar çıktım ve neredeyse hiç denecek kadar az yemek yememe rağmen kilo veremiyorum sizce bu pco nun kilo almam ilede alakası olabilirmi birde bu catlatma iğnesi eşimin Varikosel olduğunu bilmeden yıllar önce yine olmuştum bi faydası olmamıştı şimdi eşim tedavi oldu bu sefer sizce ise yararmı benim gibi olan arkadaşlar varmi veya bu konularda tecrübesi olan arkadaşlar varmi ne olur yardimci olun bana deliricem artik

pco nun kilo almam ilede alakası olabilirmi
pconun kesinlikle kilo ile alakası var 2 yıllık evliyim ve evlendikten bir kaç ay sonra 10 kiloya yakın kilo aldım adetlerim hep uzadı 2-3 ayda bir olmaya başladı. Eski kiloma geri dönünce düzelme oluyordu

birçok konu var bu başlıkla ilgili ancak okudum çoğunu ama sorularıma tam yanıt almadım bana yardımcı olursanız arkadaşlar 2 yıl dır evliyim hatta bugün evlilik yıldönümüm :):):): 2 senedir çocuk sahibi olamıyorum doktora gittim rahim filmi çekindim ve yumrtlama takibim yapılıdı yumurtlama olmuyormuş kist yok ancak pco lu gibi davranıyomuş vücudum

ben bu ay adetimin 5. günü günde 2 tane 5 gün klomen kullandım ve sol yumurtalığımda 15 m tek yumurta oluştu doktor ertesi gün çatlatma iğnesi vurunmamı söyledi bende dün vurundum iğnemi hala ne ağrı ne sızı hiç bir şey yok acaba tek yumurta olduğu için mi ağrı yapmadı vede tek yumurta az değil mi acaba şansım varmı ne eşimde ne rahimimde nede tüplerimde sorun var tek sorun hormonlarım ve troid hastasıyım 1,5 yıldır ilaç kullanıyorum oda normal değerlerde şimdi perşembe doktora gidicem bakalım yumurtlama istediğimiz gibi gerçekleşmiş mi die bakıcaz dedi bana yardım cı olun arkadaşlar tek yumurtayla hamile kalanınız var mı :KK43::KK43:: nedense içimde en ufak bir heyecan yok sanki olmıcakmış gibi gene her ay beklemek ne kötü:KK43:((allah dermansız dert vermesinde gerisi onun izniyle olur... amaaaa beklemek istemiyorum artık :KK43:((
Sonuç ne oldu merak ettm bnde ayni tedaviyi görüyorm da

Sonuç ne oldu merak ettm bnde ayni tedaviyi görüyorm da
Canım ben pco hastasıyım 7 ay tedavi gördüm klomen kullandım olmadı aşılamada yaptırdım gene olmadı tedaviyi bırakıp skkıldım bıraktıktan 2 ay sonra hamiş kaldım :) 9. Ayımdayım suan ay sonu bebişim doğucak inşallah

Canım ben pco hastasıyım 7 ay tedavi gördüm klomen kullandım olmadı aşılamada yaptırdım gene olmadı tedaviyi bırakıp skkıldım bıraktıktan 2 ay sonra hamiş kaldım :) 9. Ayımdayım suan ay sonu bebişim doğucak inşallah

Tebrikler cnm .bende pkoyum.klomen ve asilama denedim banada nasip olmadi.ama benim adetim kendi gelmiyo illa hap icmem gerekli.senindemi boleydi adetin?

Tebrikler cnm .bende pkoyum.klomen ve asilama denedim banada nasip olmadi.ama benim adetim kendi gelmiyo illa hap icmem gerekli.senindemi boleydi adetin?
Evet canım bende tarnusol sanırım öle bi ilaç kullandım birde promulut sanırım adet olması için ilaç kullandım adet oldum klomen kullandım sürekli öle denedim

Evet canım bende tarnusol sanırım öle bi ilaç kullandım birde promulut sanırım adet olması için ilaç kullandım adet oldum klomen kullandım sürekli öle denedim

Yani tarlusal kullanmadan adet olamazmiydin?kendi gelirmiydi adetin yoksa illa hapmi icerdin?

Yani tarlusal kullanmadan adet olamazmiydin?kendi gelirmiydi adetin yoksa illa hapmi icerdin?
İlla hapla geliyordu evlenmeden öncede ilk adetim 22 yaşında kendiliğinden oldu yılda 2 defa kendisi oldu 25 yaşına kadar toplamda 6 defa adet gördüm ;( sonra kadın doğum hapı kullandım evlenene kadar hap kullanmadan adet olamadım

İlla hapla geliyordu evlenmeden öncede ilk adetim 22 yaşında kendiliğinden oldu yılda 2 defa kendisi oldu 25 yaşına kadar toplamda 6 defa adet gördüm ;( sonra kadın doğum hapı kullandım evlenene kadar hap kullanmadan adet olamadım

Bende aynen oyleyim cnim.2kere asilama oldum tutmadi.klomen ise yaramadi.cok uzuluyorum.4yillik evliyim 2yil oldu isteyeli..yumurtlama yokmus doktor oyle dio.tembelmis.senin nasil oldu ???

X