klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Bugün 8. Gün tek yumurta 15 mm. Yarın yine gel dedi doktor bakalım.
Daha önce klomen ve çatlatma iğnesi ile 2. Denemede hamile kalmıştım ama kaybettim.
Yeterli büyüklükte olursa iğne olacak

aynen daha cok var düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor bu ay olmazsa biraz ara vereyim diyorum cok kastım kendimi psikolojim bozulacak die korkuyorum
Rabbim ol diyecek ve olacak İnş bebislerimiz.
O zaman nasıl oldu hamilelik bilmiyorum. Şuan daha korku doluyum olmazsa diye. Ama baş düşman stres.. Dua edelim ins iyi olur her şey. Daha önce 2 yumurta buyurdu bu sefer tek. Ona üzüldüm.

Rabbim ol diyecek ve olacak İnş bebislerimiz.
O zaman nasıl oldu hamilelik bilmiyorum. Şuan daha korku doluyum olmazsa diye. Ama baş düşman stres.. Dua edelim ins iyi olur her şey. Daha önce 2 yumurta buyurdu bu sefer tek. Ona üzüldüm.
bende anlamadım ilk düşük yaptım kendiliğinde oldu hiç çaba sarfetmeden şimdi uğraşıyorz gecen ay olmadı çatlatma iğnesi ile bakalım bu ay aşılama bi daha denerim aşılama sonra ara verip tüp bebege gecerim

bende anlamadım ilk düşük yaptım kendiliğinde oldu hiç çaba sarfetmeden şimdi uğraşıyorz gecen ay olmadı çatlatma iğnesi ile bakalım bu ay aşılama bi daha denerim aşılama sonra ara verip tüp bebege gecerim
Yaşınız kaç?
Aşılama devlette mi özelde mi oldu. Ücretli mi?
Catlatma ignesi ile 2. Seferde olmuştu benim. Bu ay o yüzden pek beklemiyorum.

Yaşınız kaç?
Aşılama devlette mi özelde mi oldu. Ücretli mi?
Catlatma ignesi ile 2. Seferde olmuştu benim. Bu ay o yüzden pek beklemiyorum.
32 yaşındayım 2 sene oldu daha evleneli özelde yaptırıyorum devlet ödemiyor benimkini özel sağlık sigortam var . bi bankada calışıyorum 250 tl verdim sadece kalan rakamı kurumum karşıladı sizin kendiniz mi ödüyorsunuz

32 yaşındayım 2 sene oldu daha evleneli özelde yaptırıyorum devlet ödemiyor benimkini özel sağlık sigortam var . bi bankada calışıyorum 250 tl verdim sadece kalan rakamı kurumum karşıladı sizin kendiniz mi ödüyorsunuz
Ben özel hastaneye gidiyorum daha önce kliniğe gitmiştim. Catlatma ignesi 75 tl falan kendim vermiştim. Şimdi nasıl olacak bilmiyorum. İnş aşılamaya gerek kalmaz. Bu ay hamiş oluruz ins :)

Ben özel hastaneye gidiyorum daha önce kliniğe gitmiştim. Catlatma ignesi 75 tl falan kendim vermiştim. Şimdi nasıl olacak bilmiyorum. İnş aşılamaya gerek kalmaz. Bu ay hamiş oluruz ins :)
amin inşallah ben çatlatma iğnesine 25 tl verdim ama benimkinin markası ovitrelle değil başka birşey

X