klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Amin inşallah.içimi biraz rahatlattin canim cnku benim adet dönemim sancisiz geçer sadece gelmeden 2-3gun öncesinden çok az bi karnim agrir o kadar.bakalim adet günüm geldiğimde hamis olursam yazarim :))

Canim bende hormon hastasiyim yillArca dogum kontrol kullandim ve senin gibi yumurtlamam yoktu. Ayni sekilde ilacla sol yumurtaligimda sadece 1 yumurta olustu ertesi gunu aksam 7de ignemi vurdum bi sonraki gun gece iliski oldu su an 2 aylik hamileyim icini ferah tut. Agrida kisiye gore degisiyor ben iliskiden sonraki 2 gun agri yasadim o kadar.
tşk ederim canım çok şükür ben bunu yazdığım ay hamile kaldım şuan kızım yanımda oynuyor dayısıyla dünyaya geli de 8.5 aylık oldu bile :)

arkadaşlar mrb.ben polikistik overim.bu ay serephone verdi doktorum günde 2 tane kullandım.adetimin 12.günü yani ctesi doktora gittm sol tarafımda 19 mmlik yumurtam oluşmuştu diğer yumurtalar 10 mm de kalmve doktor bunu kaçırmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi. ctesi günü ovitrelle çatlatma iğnesi göbekten vuruldum.doktor 36 saat sonra ilişki dedi bu 3.günüm hiçbir belirti yok kasık ağrısı filan.yumurtam çatlamamış olabilirmi normal bir durum mu?
çTLAMIŞTIR HİSSETMEMİŞSİNDİR birde 19 mm lik yumrtan varken niye 36 saat ileriye attıki ilişkiyi öenmli değil çatladıktan sonra 1 gün duruyor yumurta

çTLAMIŞTIR HİSSETMEMİŞSİNDİR birde 19 mm lik yumrtan varken niye 36 saat ileriye attıki ilişkiyi öenmli değil çatladıktan sonradan 1 gün duruyor yumurta

Hic bilmiyorum ki 36saat sonra catlicak dedi.bizde dediğini yaptik bide bu gecede yaramazlik yaptik.yani 2gun arz arda oldu bundan sonra 1gun arayla olucak.bklm hayirlisii olmazsa bi ay sonra farklı deneriz.peki 19mm le ayni gün çatlar mi yumurta sen Nasil biliyorsuncanim ?

Canim ben ayni yontemle hamile kaldim ve sadece 1 yumurtam olusmustu bende pcosluyum hemde 8 yildir tedavi görüyorum. Benim sadece iliskiden sonraki iki gun kasigimda kasilmalar ve batmalar olmustu sonra hic bir his olmadi adet gunume 2 gun kala idrara cikislarim artti ve sigaradan tiksindim adetim 2 gun gecince test yaptim hamileydim.darisi basina olsun inşallah. .agrilar oyle cok yogun olmuyor senin aci eşiğinle alakali kafani takma bence simdi bekle adetin 3 gun gecince test yap ilk idrarinla

Peki senin kaç mm di yumurtanın yani doktor kaç mm iken iğne yapti ve ilişki içinhangi ggünleri önerdi?

Hic bilmiyorum ki 36saat sonra catlicak dedi.bizde dediğini yaptik bide bu gecede yaramazlik yaptik.yani 2gun arz arda oldu bundan sonra 1gun arayla olucak.bklm hayirlisii olmazsa bi ay sonra farklı deneriz.peki 19mm le ayni gün çatlar mi yumurta sen Nasil biliyorsuncanim ?

şöyle biliyorum çok araştırdım 2 senede öğrenmediğim şey kalmadı yumuta günde 2 mm kadar büyüyor sanırsam ben iğnemi 155 ken oldum 2 gün içinde çatladı senin yumurtanın büyüyklüğüne göre 1 gün sonra felan çatlaması lazım ama doktor 36 saat demişki tam çatlama zamanına denk getirin diye oda doğru tam o sıralarda olduysa yumurtanın en aktif olduğu zaman oluyor sanırsam ben biz vurulur vurulmaz başlamaya çalıştık öyle olunca sters olduk zar zor bir kere mi ne birlikte olabildik oda tuttu :9

Simdi içim rahatladi bak iste :)elimizden geleni yapiyoruz gerisi Rabbime kaliyor.ne güzel ya Allah saglik sihhatle büyütmeyi nasip etsin.bnimde ilk ignem inşallah bnimde bu ay tutar..

Mrh canim bende ilk kez klomen ve catlatma ignesi vuruldum vurulduktan sonra agrim oldu ama artik agri yok bugun 23 gunum 7 mart adet gunum gelismelerden haber ederim seneedeee durumlar nasil:)

canim paylasirsak birbirimizin sorularna cevap bulurz teselli oluruz Canim ben de anlataym 7ay once basladim klomen catlatma ignesi vuruldum ilk ay olmadi ikinci ay klomen kullandn fakat yumurtalar gelismedi ben de tedaviyi bırajktm ocak ayinda yine basladm klomen catlatma igneside oldum fakat olmadi subat ta da klomen kullandm resmen hiç yumurtam olmadı mecbur adeti bekliyorum suan dozu gunde uc kere ye cikaracaz bakalim son olma di igneler le gelistiririz dedi dk

Tedavi goren catlatma ignesi olan arkadaslar gelismeleri yazsaniz da bilgilensek

arkadaşlar bnde tedavi görüyorum geçen cumartesi öğlen çatlatma iğnesi oldum ilk gün ve ertes günü bişey yoktu ama dün akıntım ve kasıklarımda sancı vardı gün boyu sanırım yumurta dün çatladıı umarım bu ayy hamile kalırımm :emir_bebek:

iğne yapılalı 48saat oldu şimdi hafif sancım var acaba yeni mi çatlıyor ki?bişey sormak istiyorum yumurta çatladıktan sonra vücutta ne kadar süre canlı kalıyordu?[/QUOTE
arkadasim igneden sonraki kacinci gunun nasil gdyor degisik lik var mi

yumurta çatladıkta 12_24 saat canlı kalabiliyormuş AĞRININ OLDUĞU GÜN GENELDE YUMURTA ÇATLARMIş bnimde 3. günü çok ağrım vardıı o günü iyi değerlendirseydiniz canım:emir_bebek:

arkadaşlar bnde tedavi görüyorum geçen cumartesi öğlen çatlatma iğnesi oldum ilk gün ve ertes günü bişey yoktu ama dün akıntım ve kasıklarımda sancı vardı gün boyu sanırım yumurta dün çatladıı umarım bu ayy hamile kalırımm :emir_bebek:

Igne 36saat de etki ediyor diyorlar normalde senin de catlamis demek benim hic agrim olmamisti sen şanslsın iyi degerlendir gunleri::KK66:))
Gelismeler iii yine bildirirsen sevinirimm canim

Igne 36saat de etki ediyor diyorlar normalde senin de catlamis demek benim hic agrim olmamisti sen şanslsın iyi degerlendir gunleri::KK66:))
Gelismeler iii yine bildirirsen sevinirimm canim

Mrb canim.Benim hic agrim olmadi demissin peki catlatma ignesine rağmen catlamamismiydi yumurtan yoksa catladi da sen mi anlamadin.bnde bu ay yumurtam 19mm iken ilk kez caglatma iğnesi oldum hic kasik agrim olmadi sadece belim agridi.bugün iğneyi vurulali 11.gün fakat bnde hicbir belirti yok.

X