klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

iğne yapılalı 48saat oldu şimdi hafif sancım var acaba yeni mi çatlıyor ki?bişey sormak istiyorum yumurta çatladıktan sonra vücutta ne kadar süre canlı kalıyordu?

Canim ben de tedavi goruyorum gecen ay igneden sonra agri sanci olmadi sadece bir hafta migdem bulandi o kadar sende igneden sonra ne gibi degisiklikler oldu sende bildirirsen sevinirim

canım bu benim 3.iğne yaptırışım geçen aylarda iğneden sonra acaip kasık ağrısı vs..olmuştu iştahım açılmıştı..Bu iğnede çok fazla ağrım sancım olmadı ve şuan hiç bi belirti yok :KK43:

canım bu benim 3.iğne yaptırışım geçen aylarda iğneden sonra acaip kasık ağrısı vs..olmuştu iştahım açılmıştı..Bu iğnede çok fazla ağrım sancım olmadı ve şuan hiç bi belirti yok :KK43:

:KK43: Benimde 3.olacak suan klomen kullanyorum da ayri olarak corek otu bal karsimi yapiym bu ay bakalm fark olacak mi

Merhaba kızlar ben adetin 22. Günü yumurtluyorum doktorum takip yapıyor ama klomensiz önce bir kaç ay böle bakalım dedi geç yumurtladığım için hemen ilaca mı başlasa aslında bilemedim doktor normalini deniyor sanırım.

Merhaba kızlar ben adetin 22. Günü yumurtluyorum doktorum takip yapıyor ama klomensiz önce bir kaç ay böle bakalım dedi geç yumurtladığım için hemen ilaca mı başlasa aslında bilemedim doktor normalini deniyor sanırım.

bence bi kaç ay bekle olmazsa doktoruna söylersin klomen-serephone verir zaten.

birçok konu var bu başlıkla ilgili ancak okudum çoğunu ama sorularıma tam yanıt almadım bana yardımcı olursanız arkadaşlar 2 yıl dır evliyim hatta bugün evlilik yıldönümüm :):):): 2 senedir çocuk sahibi olamıyorum doktora gittim rahim filmi çekindim ve yumrtlama takibim yapılıdı yumurtlama olmuyormuş kist yok ancak pco lu gibi davranıyomuş vücudum

ben bu ay adetimin 5. günü günde 2 tane 5 gün klomen kullandım ve sol yumurtalığımda 15 m tek yumurta oluştu doktor ertesi gün çatlatma iğnesi vurunmamı söyledi bende dün vurundum iğnemi hala ne ağrı ne sızı hiç bir şey yok acaba tek yumurta olduğu için mi ağrı yapmadı vede tek yumurta az değil mi acaba şansım varmı ne eşimde ne rahimimde nede tüplerimde sorun var tek sorun hormonlarım ve troid hastasıyım 1,5 yıldır ilaç kullanıyorum oda normal değerlerde şimdi perşembe doktora gidicem bakalım yumurtlama istediğimiz gibi gerçekleşmiş mi die bakıcaz dedi bana yardım cı olun arkadaşlar tek yumurtayla hamile kalanınız var mı :KK43::KK43:: nedense içimde en ufak bir heyecan yok sanki olmıcakmış gibi gene her ay beklemek ne kötü:KK43:((allah dermansız dert vermesinde gerisi onun izniyle olur... amaaaa beklemek istemiyorum artık :KK43:((

Canim bende hormon hastasiyim yillArca dogum kontrol kullandim ve senin gibi yumurtlamam yoktu. Ayni sekilde ilacla sol yumurtaligimda sadece 1 yumurta olustu ertesi gunu aksam 7de ignemi vurdum bi sonraki gun gece iliski oldu su an 2 aylik hamileyim icini ferah tut. Agrida kisiye gore degisiyor ben iliskiden sonraki 2 gun agri yasadim o kadar.

arkadaşlar mrb.ben polikistik overim.bu ay serephone verdi doktorum günde 2 tane kullandım.adetimin 12.günü yani ctesi doktora gittm sol tarafımda 19 mmlik yumurtam oluşmuştu diğer yumurtalar 10 mm de kalmve doktor bunu kaçırmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi. ctesi günü ovitrelle çatlatma iğnesi göbekten vuruldum.doktor 36 saat sonra ilişki dedi bu 3.günüm hiçbir belirti yok kasık ağrısı filan.yumurtam çatlamamış olabilirmi normal bir durum mu?

arkadaşlar mrb.ben polikistik overim.bu ay serephone verdi doktorum günde 2 tane kullandım.adetimin 12.günü yani ctesi doktora gittm sol tarafımda 19 mmlik yumurtam oluşmuştu diğer yumurtalar 10 mm de kalmve doktor bunu kaçırmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi. ctesi günü ovitrelle çatlatma iğnesi göbekten vuruldum.doktor 36 saat sonra ilişki dedi bu 3.günüm hiçbir belirti yok kasık ağrısı filan.yumurtam çatlamamış olabilirmi normal bir durum mu?

Canim ben ayni yontemle hamile kaldim ve sadece 1 yumurtam olusmustu bende pcosluyum hemde 8 yildir tedavi görüyorum. Benim sadece iliskiden sonraki iki gun kasigimda kasilmalar ve batmalar olmustu sonra hic bir his olmadi adet gunume 2 gun kala idrara cikislarim artti ve sigaradan tiksindim adetim 2 gun gecince test yaptim hamileydim.darisi basina olsun inşallah. .agrilar oyle cok yogun olmuyor senin aci eşiğinle alakali kafani takma bence simdi bekle adetin 3 gun gecince test yap ilk idrarinla

Senn adina çok sevindim hayirlisii olsun.ayyy boyle okuyunca heyecan yapıyorum.ama benim ilk iliski dun gece oldu hala bi belirti olmaması bni düşündürüyor.cnku okuduğum kadariyla yumurta catlarken kasikta batmalar olmuş birçok kişide.fakat bnde hicbisey yok :KK43: Rabbim bana da ve isteyen herkese nasip eder insss.

Senn adina çok sevindim hayirlisii olsun.ayyy boyle okuyunca heyecan yapıyorum.ama benim ilk iliski dun gece oldu hala bi belirti olmaması bni düşündürüyor.cnku okuduğum kadariyla yumurta catlarken kasikta batmalar olmuş birçok kişide.fakat bnde hicbisey yok :KK43: Rabbim bana da ve isteyen herkese nasip eder insss.

Amin insallah hamilesindir ama ben iliskiden sonraki bir hafta boyunca ne kadar forum sitesi varsa hatmettim agrisi olmadan hamile kalan da var ilk gunden son gune kadar kivranan da var bedenden bedene fark ediyor benim adet donemim cok agrili gecer o yuzden hafif agrim oldugunu düşünüyorum bence hic stres yapmaa ve adetinin gecmesini bekle insallah adet olmazsin da testin pozitif olur....

X