Klomen ve Ovitrelle ile ilk denemem, gelin bu süreci birlikte geçirelim

Arkadaşlar merhaba iğnenin etkisi geçiyor sanırım ama hiç vücudumda değişiklik yok kasık ağrılarımda geçti çok merak ediyorum acaba var mı oldu mu bu defa. Mutlaka bi şeyler hissederdim dimi olsa

arkadaşlar birşey sorucam benim aşılama sonrası testim beta 11 sonra 9 a düştü kimyasal gebelik geçirdim ama hala adet olmadım cumartesi test yaptırmıştım 9 çıkmıştı kimysal gebelikte kanama mı olur adet stresten mi gecikti anlamdım

Kanama olur evet bende geçirdim 20 gün kanamam oldu hafif hafifi

Kızlar batdan sonra tek tablet 5gun klomen içtim 20haziranda ovitrelle yaptırdım bugün 12.günüm acaba gebelik testi yapsam çikarmı bugün sabah sumuksu akıntı geldi ondan ümitlendim galiba cevap verirseniz sevinirim

Selam ben de klomen ve ovitrelle ile hamileyim bu ay çok şükür. 3 ay once histeroskopi oldum bu arada . 8 yasin da bur oğlum var bu ikinci olacak nasipse. İğnenin 13.gunu erken gebelik de ince çizgiyle öğrendim sonra güvenmedim bur de kaset test yaptım. Silik çizgiler çıktı. Gecikmenin 2. Günü 94.42 2 gün sonra 166.67 3 gün sonra 456.72 en son bugün 756 küsür çıktı cuma kontrolüm var. Değerlerden pek emin olamadım yorumlayabilir misiniz.

40 yaşında 2 yıllık evliyim Bir dış gebelik yaşadım 1.5 sene geçti Bende adetin 4.günü başlayarak 5 gün famera kullandım 14. Gün kontrolünde doktorum otrival verdi 7 temmuz da vuruldum bekliyorum hayırlı haberleri inşallah olumlu sonuçlanır Allah hepimizin yüzünü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…