Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Sen istiyorsan no problem :) tedavi içinse fazla kafana takma diye yazdım.
saol canım benim,aslında kilo yakışıyor bana :))) hiç bi kıyafetim olmuyo,aynada ki halimden de hiç memnun değilim malesef.bi amacım olursa zayıflamak daha kolay olur gibime geliyor.doktorun demesiyle gaza geldim ve hamilelik için zayıflıcam inş.:)

sizin ki yine iyiymiş bizimki % 10.
70 milyon toplamıydı işte doktorda, hareketli düşük olduğu için 70 milyonu 7 milyon kabul ediyorum.düşük ama olmaz diye bişey yok demişti işte.vitamin vermedi klomen verdi eşime.

Kızlar doktordan geldim...

1 aralık itibariyle kan pıhtılaşmasından dolayı tedaviye başlıyoruz. Hamile kalmak yasak. Korunmaya başlayın hemen dedi dr.

Ben Adanadayım canım...

aaaa çok iyi yaa Bizimde tanıdıklarımız var Adana da. Ara sıra gelir giderim hatta bu aralar gelmeyi düşünüyorum, Bunalıma girdim bu çocuk olayından dolayı eşim sürekli yollayim snei Adanaya ne zaman istersen git eğlen kafanı dağıt diyor

rojdaa benı guldurdun ayyy:)))

sızınkı ıymışşşşş dıyosunyaaa :)))canım ıyı olupta 4 deger fazla oda bı ıse yaramıyo en az 25 olmalıı o acıdan bı fark yokkk....

bı faydası oldumu klomenınnn esınee

kız niye gülüyon iyi tabi bizden %4 daha fazla şansınız var aaaaaaaaaaa
faydası olmadı heralde ki bu ayda bebiş gelmedi
tekrar test yaptırmadık,bitkisel kürlere devam.

aYY NE GÜZEL KEŞKE GÖRÜŞEBİLSEK GELDİĞİNDE...
Ay canım sabır nolur Hakkında hayırlısı

YA BENDE HEP HAYIRLISI DİORUM AMA ÇOK MORALİM BOZULDU YAAA ZATEN KORUNMADIĞIMIZ O KADAR ÇALIŞTIĞIMIZ HALDE OLMUO BİRDE KORUNACAKMIŞIZ

1 aralık itibariyle kan pıhtılaşmasından dolayı tedaviye başlıyoruz. Hamile kalmak yasak. Korunmaya başlayın hemen dedi dr.

Cnm bak hayırlısı diye buna derim ben ya tutsaydı bebiş de sonradan kaybetseydin bu daha acı bişey Allah korusun..Senin sorunun en azından belli pıhtılaşmadan olmamış bunun tedaviside çok basit yani onu halleder halletmez hamiş kalırsın inş..Verdiği doğum kontrol hapı da pıhtılaşmayı önlüyor sanırım..

geldim canım leptapım geldı burdayım artık
oooo bizim kaçak gelmiş sonunda şükür kavuşturana canım
Günaydın Herkese...

Kızlar doktora gideceğim bugün... Sonuçları göstermeye bakalım öğrenicez fibrinojen ve plt değerlerinin yüksekliği neymiş... İnşallah kötü bişey değildir...
inş. hayırlı haberlerle gelirsin canım..
Yaa tahminimde yanılmak isterdim ama yanılmadım gene gene gene üffffff
canım üzülmüyorsun biliyorsun alıştık artık bu durumlara yılmak yok yola devam inş. oalcak birgün rabbim nasip etsin inş. hepimize..
canım hadi hayırlısı olsun iyi haberlele gelmişsin inş. daha iyiside olacak buna inan
hadi bakalım gayretle inş. kilolarıda yenicez ama ben senin çokda kilolu olduğunu düşünmüyorum canım ama inş. dilediğin gibi giderde planların çok güzel olur sonu canım

canım benim yaa üzülme buda geçicek biliyorsun bak hem okuduğum ve anladığım kadarıyla çok uzuun süren bir tedavi süreci değilmiş en azından friendlynin dediği gibi bebiş olupta kaybetseydin daha kötü değilmi vardır bir hayır bundada,üzülme herşey yoluna girer inş. canım..

bende yapıyorum canım araştırmak istersen canan karatay diyeti yapıyorum çok işe yarıyor çok sporada ihtiyac yok 1 saat yuruyus yetiyor grubuda var burda incele istersen.

ay canım ben hiç o dieti yapamıyorum ya yani düzenli şeklde şunu ye bunu ye olmuyo bnde. az yiyiyorum bide yürüyüş yapıo. biberiye
çayı içiyorum bide. veriyorum zaten çabuk alıp çabuk veriyorum.kendini öle miktarlarla kıstlama 1 porsiyon yiyiyorsan yarım porsiyon ye
beyaz ekmek yeme şeker ve tatlılardan uzak dur bak nasıl veriyorsun.ben şekerde kullanmıyorum zaten çay da falan.ekmek yemeye başlayınca aldım işte ama veririm allahın izni ile

geçmiş olsun canım. kan pıhtılaşması nasıl oluyo ki ilk defa duydum sebebi ne yani

İnşallah canım biranönce istediğin kiloya ve bebişe kavuşursun ben keçi boynuzunun faydasını çok duydum kaynatıp içildiğinde sperm sayılarını bayaaa bi yükseltiyormuşş. Denedinizmiiii ??

Canım çookk geçmişş olsun inşallah tedavin hayırlı olurr..

a_can ;

süper işte n egüzel sorunu bulmuşsunuz. ben tüplerimin tıkalı olup olmadığını bilmiyorum bu ay son kez deniyoruz biz olmazsa rahim filmi ya da laparoskopi olacak.
senin diğer sorunların yok demekki ki bunu üstün gideceksiniz ne güzel işte ...

iyi akşamlar kızlar size doktor progestanı ne zmaan verdi klomenle birliktemi yoksa kontrole çağırdığı zaman mı.bana hiç vermedi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…