Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben 10 kasımda başladım ilaca.Günde 2 tane 5 gün içtim.benim bi tanede kızım var.9 yaşında.adetimin 16.günü.ilaç içerken sancım olmadı ama.ilişkinin ertesi günü oluyo bu sancılar

Allah bağışlasın maşallah...Daha öncede yani ilaç kullanmadığında da ilişkiden sonra ağrı oluyomuydu gene..Senin tam yumoşların çatlıycağı yada çatladığı zaman.. çstladığında da öyle ağrı yapıyor benim öyle mesela ben çatladığı ağrımla anlıyorum..Ama dediğim gibi ilişkiyle bağlantısı yok benim sadece çatlama zamanında bi kez şiddetli ağrır hepde gece uyandırır beni anlarım ozaman yanii..

Kızlarrr doktordan şimdi geldim...

Harika bir doktorum var artık. Muayene oldum 48 tane kan testi yaptırdım. Eşimin sperm testi yenilenecek. Bu ay klomen vs. herşeye molaa... Bu ay dinlendirelim dedi sonuçların bir kısmı yarın, bir kısmı 10 gün sonra çıkacak... İnşallah herşey güzel olacak...

haydi hayrlısı canım herşey gönlünce olsun.

Allah bağışlasın maşallah...Daha öncede yani ilaç kullanmadığında da ilişkiden sonra ağrı oluyomuydu gene..Senin tam yumoşların çatlıycağı yada çatladığı zaman.. çstladığında da öyle ağrı yapıyor benim öyle mesela ben çatladığı ağrımla anlıyorum..Ama dediğim gibi ilişkiyle bağlantısı yok benim sadece çatlama zamanında bi kez şiddetli ağrır hepde gece uyandırır beni anlarım ozaman yanii..
aslında benim şansım belki sizden daha az.çünkü bende endometyima var ama şu anda baskılanmış durumda.sadece 1 kutu klomen hakkım vardı.kanal filmide çekildim.öncesinde.kanalımın biri biraz açıldı.geçen sene ameliyatta 4 saat kaldım.sağ kanalım açılmamış.sol biraz açık işte.ama yumurta sağda oldu bu ay.o yumurta sağdan sola geçecek de döllenecekte bende hamile kalıcam.dok.olur allahtan ümit kesilmez diyo.

Hadi bakalım cnm inş bu dr.un sana hayırlı gelir cnm..48 tane dediği ne acaba okdr fazla..

canım ben bile şok oldum kağıdı görünce hatırladıklarım şunlar t3 - t4 - prolaktin - testesteron - üre - alt - ast - hgb - HDL - WBC - MCV - RBC - KREATİNİN - KAN ŞEKERİ - TSH - ANTI HIV - KALSİYUM (2 ADET FARKLI)- PIHTILAŞMA.... HATIRLAYABİLDİKLERİM BUNLAR... NEDEN BU KADAR ÇOK TEST İSTEDİ BİLMİYORUM. Eski doktor rahim geride demişti. O yüzden olmuo demişti. Rahim geride falan diğilmiş gayet normal görünüo kistte yok dedi. Eşimin spermiogram ve benim sonuçlar çıkınca yarın tekrar gideceğiz... Hangi testler 10 gün sonra çıkçak anlamadım. Birde neden 10 gün sonra acaba??? Çok kalabalıktı soramadımda. Hayatımda ilk defa bu kadar çok test yapılıo.

canım ben bile şok oldum kağıdı görünce hatırladıklarım şunlar t3 - t4 - prolaktin - testesteron - üre - alt - ast - hgb - HDL - WBC - MCV - RBC - KREATİNİN - KAN ŞEKERİ - TSH - ANTI HIV - KALSİYUM (2 ADET FARKLI)- PIHTILAŞMA.... HATIRLAYABİLDİKLERİM BUNLAR... NEDEN BU KADAR ÇOK TEST İSTEDİ BİLMİYORUM. Eski doktor rahim geride demişti. O yüzden olmuo demişti. Rahim geride falan diğilmiş gayet normal görünüo kistte yok dedi. Eşimin spermiogram ve benim sonuçlar çıkınca yarın tekrar gideceğiz... Hangi testler 10 gün sonra çıkçak anlamadım. Birde neden 10 gün sonra acaba??? Çok kalabalıktı soramadımda. Hayatımda ilk defa bu kadar çok test yapılıo.

Cnm baktımda o normal hormon testlerinin yanında sana kan sayımıda yapılmış ve biokimya tahlilleride yapılmış bazı terimler biokimyanın içinde mevcut okuduğum kadarıyla..İstersen sende bi bak yolladığım linke daha ayrıntılı yazıyor..

Kan ve idrar tahlilleri anlam aklamalar nedir? | INDEX

Son düzenleme:
aslında benim şansım belki sizden daha az.çünkü bende endometyima var ama şu anda baskılanmış durumda.sadece 1 kutu klomen hakkım vardı.kanal filmide çekildim.öncesinde.kanalımın biri biraz açıldı.geçen sene ameliyatta 4 saat kaldım.sağ kanalım açılmamış.sol biraz açık işte.ama yumurta sağda oldu bu ay.o yumurta sağdan sola geçecek de döllenecekte bende hamile kalıcam.dok.olur allahtan ümit kesilmez diyo.

Anladım cnm geçmiş olsun ama dr.un dediği gibi hiç belli olmaz..Herşey bi mucize ztn bu hayatta neden olmasın... ümidini kesme oyüzden..

Neden bu kadar çok test istedi acaba yaa??? Ama sağolsu o kadar anlayışlıymış ki... Özel hastanede çalışıo doktor. Gittik giriş yaptırdık katkı payı falan filan. Sonra çağırdılar girdim bir ton laf yedik önce nir giriş yaptırdınız sadece ranevu alın dedim paranız mı çok dedi durun bakalım bebek doğunca kullanırsınız o paraları dedi. Muayeneden ve konuştuktan sonra özel bir laboratuvarın kağıdına eşimin testini yazdı altınada çok çok çok indirimli yazdı ve imzalayıp kaşesini bastı. Sonra SSK Doğum hastanesini aradı biriyle görüştü birazdan yanında olacaklar dedi konuştu konuştu kapattı. Bir kağıda yaptıracağım testleri yazdı. Para ödemeyin burada yaptırıp dedi gidin SSK Doğum'a şu kişiyi bulun sizi beklior olacak dedi. Gittik bütün testleri yaptırdık. beş kuruşta vermedik. Sağolsun yaa Allah razı olsun. böyle doktorlarda varmış demekki...

Canım benim yaa öyle düşünme ne olur rabbim o kadar büyükkü ona güçlük yoktur ol deyivermesiyle herşey olur sen umudunu yitirme umutlar yoksa yarınlar uzak gelir insana... Allahtan ümit kesilmez rabbim yar ve yardımcımız olsun...

Neden bu kadar çok test istedi acaba yaa??? Ama sağolsu o kadar anlayışlıymış ki... Özel hastanede çalışıo doktor. Gittik giriş yaptırdık katkı payı falan filan. Sonra çağırdılar girdim bir ton laf yedik önce nir giriş yaptırdınız sadece ranevu alın dedim paranız mı çok dedi durun bakalım bebek doğunca kullanırsınız o paraları dedi. Muayeneden ve konuştuktan sonra özel bir laboratuvarın kağıdına eşimin testini yazdı altınada çok çok çok indirimli yazdı ve imzalayıp kaşesini bastı. Sonra SSK Doğum hastanesini aradı biriyle görüştü birazdan yanında olacaklar dedi konuştu konuştu kapattı. Bir kağıda yaptıracağım testleri yazdı. Para ödemeyin burada yaptırıp dedi gidin SSK Doğum'a şu kişiyi bulun sizi beklior olacak dedi. Gittik bütün testleri yaptırdık. beş kuruşta vermedik. Sağolsun yaa Allah razı olsun. böyle doktorlarda varmış demekki...

Allah razı olsun öyle dr.lardan tabi negüzel işte dua alıyolar sayemizde işte..Çok anlayışlı birine denk gelmişsin cnm umarım tedaviside çok güzel bi sonuç verir cnm..

24 kasım perşembe dr olmazsa gel dedi sabahına damlıcam dr a :) inşallah canım hepppimize gelsin bu güzel haber...
ayy ne guzel heyecanlı, cok da az zaman kalmış hadı hayırlısı arkadasım :KK19:

bunu okuyan arkadaşlar ben klomen içtim bu ay ilk defa dün bugün ilişki verdi.dok.dün gece iki kere oldu.cumada bi kere oldu.o işin ertesi günü sancım oluyo mesela şuanda sancı var kasıklarımda bu nedir dersiniz.yumurta döllenmemi çalışıyo acaba nolur cevap

Yumurta ılaca tepkı verıyor ıyı anlamda yanı. Normal o agrılar, bır sorun yoktur canım

Allah razı olsun öyle dr.lardan tabi negüzel işte dua alıyolar sayemizde işte..Çok anlayışlı birine denk gelmişsin cnm umarım tedaviside çok güzel bi sonuç verir cnm..

Evet yaaa Allah hepimizi iyi anlayışlı insanlarla karşılaştırsın. Ama resmen psikolojim bozuldu koca göbekleri görmekten hastaneden çıktık işe geliyorum yolda yaşlı başlı bir teyzede görsem karnına bakıorum :KK43:. İnanıorum bir gün benimde karnım kocaman olacak... Hepimizin inşallah... bu ay dinlendirecekmişiz bakalım eşimin sonuçları da bir çıksın da... Hayırlısı Allahtan... Yaratanım yardım bizlere ne olur sana muhtacız... :KK43:

Evet yaaa Allah hepimizi iyi anlayışlı insanlarla karşılaştırsın. Ama resmen psikolojim bozuldu koca göbekleri görmekten hastaneden çıktık işe geliyorum yolda yaşlı başlı bir teyzede görsem karnına bakıorum :KK43:. İnanıorum bir gün benimde karnım kocaman olacak... Hepimizin inşallah... bu ay dinlendirecekmişiz bakalım eşimin sonuçları da bir çıksın da... Hayırlısı Allahtan... Yaratanım yardım bizlere ne olur sana muhtacız... :KK43:

Aminnn cnm inş..Kabul olunacağına inanarak yaptığımız duayı geri çevirmezmiş Rabbim..Oyüzden yürekten inanıp dularımızı yapalım gerisi Allah'ın izniyle gelicek birgün bizim de göbişlerimize bakıcaklar üzülme:KK34:

mrb acan sen nerde oturuyon bakemm uzayda falanmı??:)))

anlattıkalrını okuyunca baya sasırdım hıc bole doktora rast gelmedım omrum boyunca...

tanıdık falanmıydı yoksa,tanıdıksa normal ama tanıdık doktor bıle bu kadar sızı dusunmezdı kıymetını bıl doktorunun bırakmaa...

kızlar e2 :42,63 folıkül stımülan yanı yumurta rezervı dıye bılıyorumm:9,67 lh:4,51 kızlar sonuclar nasıl anlayan bı cevap yazsın yumurta rezervım dusukmus ebnım gıbı olan varmı aranızdaa..kloemn vercektı verme flm cekılcem dedımmm oda tamam dedı bakalım

mrb acan sen nerde oturuyon bakemm uzayda falanmı??:)))

anlattıkalrını okuyunca baya sasırdım hıc bole doktora rast gelmedım omrum boyunca...

tanıdık falanmıydı yoksa,tanıdıksa normal ama tanıdık doktor bıle bu kadar sızı dusunmezdı kıymetını bıl doktorunun bırakmaa...

Merhaba canım sorma bende şoktayım zaten... Adana'dayım eş durumundan. Eskişehirliyim aslen... Eskişehirde ki tanıdık bir doktor bu doktora yönlendirdi beni aslında birebir tanışmışlığımız yoktu bugün tanıştık kendisiyle... Ayy yok bırakır mıyım hiç kırk yılın başı düzgün bir doktor bulmuşum...

kızlar e2 :42,63 folıkül stımülan yanı yumurta rezervı dıye bılıyorumm:9,67 lh:4,51 kızlar sonuclar nasıl anlayan bı cevap yazsın yumurta rezervım dusukmus ebnım gıbı olan varmı aranızdaa..kloemn vercektı verme flm cekılcem dedımmm oda tamam dedı bakalım

Ben hiç bilmiorum kii bana ilk defa yapıldı bugün bu testler hiç anlamıorum bunları yaa :KK43:

Sedda89 kullanıcısından alıntı
Kızlar tekrar günaydıınn Haftanın ilk günü inş. hayırlı ve güzel bir hafta olur hepimiz için..

Ben cumartesi biliyorsunuz dr.daydım..İlaç kullanmadan gitmiştim bu ay..22,8 mm bir tane yumurtam olmuş şaşırdım ama sevindim..Bugün yarın çatlar dedi dr.normal aile hayatına devam gün aşırı ilişki dedi beklemeye geçicez yani bu ay allah büyüktür bakalım bu ay neler olacak..

seddacımm guzell haberlerını beklıyrouzzz ınsallahhhh..ıbak ılac kullanmadan daha cok buyumus yumoşlarrr

bişey sorcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
klomen+çatlama iğnesi yaptırdım
şimdide progestan kullanıyorum..
kasıklarımda ağrı var bi sağa geçiyo bi sola..
böyle adet olacakmışım gibi..
daha 9 gün var adetime...
varmı tecrübesi olan...

bişey sorcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
klomen+çatlama iğnesi yaptırdım
şimdide progestan kullanıyorum..
kasıklarımda ağrı var bi sağa geçiyo bi sola..
böyle adet olacakmışım gibi..
daha 9 gün var adetime...
varmı tecrübesi olan...

canım merak etme normall ben klomen kullandımda hep bole adet olacakmısım gıbı veya sınek ısırıp kacıyomusş gıbı kasıklarda karancalanma batıklarda olurdu halakı bıde catlatma ıgnesı ve protesgeon artırıyooo ..normallllll merak etmee

X