Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm ben de küçükyalıda oturuyorum..o dediğin hastaneye gittim arkadaşım doğumunu orda yaptı hatta 2.yide yeni yaptı gene aynı yerde ve aynı dr.a...çok memnun olduğunu söylemişti..Ben ona sorarım sana haber veririm cnm..Ben kadıköyde çalışıyorum oyüzden burda bi dr var görümcemin gittiği ona gidiyorum ama kaynarcadaki yer sana yakın..sorarım ben..

slm kızlar.
ben bisey soracaktım.hamileyken sac boyatılırmı?saclarıma röfle yaptırmak ıstıyorum.simdi 27 haftalık hamileyim.nette arastırdım kımı 3 aydan sonra boyatılır dıyor.kimi icinde kimyasallar var boyatılmaz dıyor?haftaya doktor kontrolum gıdınce soracagım.bıde sıze sormak ıstedım sızce boyatılırmı?icinizde hamıleyken saclarını boyatan arkadaslar varmı?

canım hoşgeldin..Listede senin son adet tarihin 9 ekim görünüyoda adetini gördünmü ya da durumlar nedir cnm ona göre güncelliyeyim listeyi..

kızlar merhaba ben 7 yıllık evliyim bi aşılama yaptırdım olmadı şimdi klomen kullanıyorum pkoluyum dr degiştirrdim şimdi bu ilacı verdi bakalım yarın kontrolümm var ne olmuş yumoşlarım bakıcaz bende bu forumu görünce yazmak istedim allah herkese bebişler nasip etsin inş..

kidy cimmmm bütün mesajları toplu olarak okuyup cevapladığım için hamiş olduğunu biliyorum şuann:)))))))))
ama bu mesajını da cevaplamak istiyorum bak canım istemiyor test yapmak demişsin ama işte olunca oluyor güzelim çok sevindim senin adına.ben de 26 yaşındayım 3.5 senelik evliyim canım son 1.5 senedir istiyoruz son 6 ayında tedavi gördüm 1 kez gebelik oluştu düşük oldu ben de senin gibi iradeli olup da ilaç kullanmasam bu ay kendime vücuduma zaman tanısam sabırsızlığımı bir yenebilsem..bu ay adetim beni hiç bekletmedi dün işaret geldi 28. günümdü bugün de sökülür heralde yada en geç yarın 30. günümde yani:) 2 aydır böyle oluyo gelmeden önce 2 gün oynatıyo beni eskiden hiç böyle olmazdı hep ilaçların etkisi işte.hala kararsızım bu ay 3. günümde gidip hormon testlerimi yaptırmak istiyorum sonrası da Allah kerim:)

arkadaşlar merhaba klomen kullananlar listesinde bende vardım.
Hamileeeyyyiiiiiimmmm :)) beta hcg 657 çıktı 4 haftalık Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..

öznür tebrik ederim Allah kucağına almayı nasip etsin canım. kaç aydır klomen kullanıyorsun kaç yumurtan oluştu iğne kullanmışmıydın bize deyiver bakalım :)))

canım bünyeye göre değişmekle birlikte kilo ve adetlerde 1-2 gün gecikme yapabiliyor .mesela bana 3 ay kullandım yaklaşık 6 kilo olarak geri döndü

canım benim çok güzel bi haber tekrar tebrik ederim Allah kucağına almayı nasip etsin.öznur ile aynı ayın annesi olacaksınız Allah kısmet ederse.adetin kaç gün gecikmişti cnm? sende bir problem var mıydı pko falan gibi sanırım adetlerinde bir düzensizlik vardı artık karıştırıyorum..

sevdecim darısı bizim başımıza benim dün işaret geldi 28. günümde bugün yada yarın da sökülür.kürtajdan sonra hep böyle oluyo gelene kadar iki gün oynatıyo beni.ama geçen ay 32. günümde olmuştum 30. günümde işret gelmişti bu ay 28. günümde geldi yani en geç 30. günümde olurum artık bu iyi bişey benim için :) zaten geçen ay klomen ve estrofem kullanmıştım onlar etkiliyo adeti.ben bu ay adetimin 3. gününde gidip hormon testlerimi yaptırıcam.ona göre de bir karar vericem kidy gibi kendimi tutsam ilaç milaç kullanmasam kendime zaman versem tiroidim de 2,5 seviyelerindeyken hormonlarda da birşey yoksa olur mu acaba ( benim gibi tek yumurtalıklı ve tek tüplü birisi için fazla mı hayalperestim? klomen e devam edelim diyo doktorum çok yoğun bir tedavi uygulamadık ki sana diyor.ben zaten bu durumumu öğrenmeden önce 1 sene korunmadık ve olmadı o zaman tiroidim 4 ün üzerindeydi ama bunun etkisi olmuş olabilir mi bilemiyorum şimdi onun için ilaç kullanıyorum düzene girdi aslında biraz zaman vermek istiyorum vücuduma ama ya olmazsa zaman kaybetmiş oluyorum gerçi yaşım 26 acele edip de ilaç yükleyip hormonlarımı da alt üst etmek istemiyorum ben 52 kilo ile tedaviye başladım bir hamilelik oldu kürtaj oldu sonrasında bir ay klomen kullandım incirleri yedim aylarca ve şuan 59 kiloyum hep ilaçlardan oluyo özellikle klomen ve estrofem..inşallah bu ay kendimi tutabilirsem tedavisiz geçirmek istiyorum sanırım:) istiyorum ki herşey doğal olsun Allahım çok mu zor tek taraflı olsa da rahmim çok sağlıklı kistim yok çok şükür adetlerim düzenli zamanmı gerekiyor rabbim sabır mı ?? sanırım sabır ve kafaya takmamak.ben bu ay çok rahattım sanki artık alışıyorum eğer hormon tahlillerimde temiz çıkarsa daha da rahat bırakıcam kendimi.benim için dua et arkadaşım.bu arada senin reglin bittimi??

sağol canım bir de muayne ücretini sorarsan sevinirim ben geçen gün aradım ssklılara 25 tl dedi ama 4 aylık hamile bir arkadaşım var o gidiyor sanki 40 lira demişti bana öyle kalmış aklımda.orası genelde kadın doğum üzerine yoğun olduğu için birsürü kadın doktoru var hangisi iyi bilemiyorum tabiki.senden haber bekliyorum canım..

Son düzenleme:

Canım bence sen netten metten araştırma direk doktoruna sor ben sordum 20. haftayı doldurunca dedi.. saçlarım bembeyaz bekliyorum...

Canımmmm benimm gözün aydın tebrik ediyorum allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ama çok sakin sevinmişsin ::)) allah tamamına erdirsin darısı diğer arkadaşlarımızın başına olsun inşallah. Canım 7 yıllık evlisin heralde başından beri mi olmuyorrr senmi istemedinn....

Perşembe gunu benım de doktor kontrolum var.kolmen kullanmıştım bu ay, adetımın 13.günü perşembe.inşallah yumurtlama olmuştur merak edıyorum. :86:
Bazen kasıklarımda hareketlenme hıssedıyorum,ılk ayım klomende.acaba ben mı yanlış hısseıyorum.sizde de oluyor mu? :44:

canım hoşgeldin..Listede senin son adet tarihin 9 ekim görünüyoda adetini gördünmü ya da durumlar nedir cnm ona göre güncelliyeyim listeyi..

yok canım henüz adet olmadım hala beklemdeyim...
iğne oldum ama ben bu ay 14 gün sayılıyormuşya iğneden sonra bugün 12.günüm normal adet tarihim geçti ama yinede perşembeyi beklicem gelmezse test yapmayı düşünüyorum bakalım kısmet artık...

perşembe günü bende başlıyacağım klomene dr. biraz zorlayacak bizi dedi ama hayırlısı...Allahım herkesin gönlündekini kucağına almayı nasip eder inşallah

kdyyy :))) yazdıkalrını okuyunca cok sevındım benımde kalbımd eı umut yeşerdi.hem bıze mutluluk verdın bu ahbeırnle hem kendınee...darısı bızım basımızaa canım bı belırtı varmıydı belırtılerını paylaşş.adetın gunumu gecmıstıı

belki normaldir sıkma canını hemen.. benim 12 gundur kasıklarım çatlayacak gibi agriyo ama yinede iyi dusunmeye calisiyorum.. herseyi silbastan yasiyoruz hepbirlikte ama bigun farkli olacak.. buna inan sadece..

meltemcımm ınsallah ben ınanıyroum elbette bu ugrasılar sonucunu verecek ama ne zaman??ama bugun cok mutlu oldumm kdyde hamıleymışş ne guzelll :))darısı bızımm basımızaa

merhaba bende hamile kalmak için uğraşıyorum ama daha kalamadım aranızda duphaston kullanan varmı

mrblarr zeynepp ben kullanıyorum sanırım bu topıkte bı sen bıd eben kulalnıyrouz klomen ıle beraber kullanıyroumm.adetın 22. gunu ıcmeeye baslıyroum sen ne zamna ıcıyosunn

frıendlyy mrbbb benım ısmım yok amaa( benıde eklermısnnn.dualarımız ınsallah kabul olurr

akşam akşam ne güzel bi haber hadi hayırlısı darsı isteyen herkesin başına inşallahhhh

meltemcımm ınsallah ben ınanıyroum elbette bu ugrasılar sonucunu verecek ama ne zaman??ama bugun cok mutlu oldumm kdyde hamıleymışş ne guzelll :))darısı bızımm basımızaa

inandigim kadar cok korkuyorum.. bugun asilamamin 13. gunuydu ve ben korkudan gidip test yaptiramadim.. doktorum ayin 19 uzuna kadar bekle dedi ama ben dayanabilecegimi zannetmiyordum.. catliyorum aslinda ama.
kdy nin hamile olmasina cok sevindim.. insallah bizde yazabiliriz buraya bunu

günaydınlarrrrrr

uğrayan olmamış daha hiç kızlarrrrrrrrrrrrr nerdesiniz bakıyımmm.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamadım,artık doğuma bir buçuk ay kaldı,heycanla bekliyorum,dilerim allahım burda yürekten bu güzelliği isteyen bütün arkadaşlarıma nasib eder bu mucizeyi,hoşçakalın :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…