Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ya nasıl affetmez okadar katımı.zamanla düzelir en azından ben öyle umut ediyorumm.senide görünce iyice yumuşar heralde.hafta sonuna rahatlarsın umarım canım

sedacım sanadaa tünaydınn

ya nasıl affetmez okadar katımı.zamanla düzelir en azından ben öyle umut ediyorumm.senide görünce iyice yumuşar heralde.hafta sonuna rahatlarsın umarım canım

sedacım sanadaa tünaydınn

Daha çok yeni ya hazmedemiyo duyduğu şeyleri bi kayınpeder olarak.. Ama buhafta geçer inş hepsi ztn bayram flnda geliyor yavaş yavaş düzelirizz öyle umud ediyorum ben de inşşş...Sağol cnm desteğin için de ..

rihannacım duaların elbetteki karşılıksız kalmaz helekı sabah ezanında.Cok kısa bı zaman sonra buraya hamileyım dıye yazıcaksın ve bu yazdıkların ,uzuntulerın,acabaların,endişelerin hepsi silincek...İlaclar onemlı ama bence en onemlısıde dua doktorum bıle dua edıcez artık dıyoo:)

dua edıorum hep allahım bır gun sesımızı duyucak dualrımız kabul olucak buna yurekten ınanıyorum...
ins hamıle kalabılırım bakalım son 10 gun kaldı adetıme....

kızlar geldim okudum ve gidiyorum yine güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. sorularınız var okudum ama akşam cevap vereyim çıkmam lazım aşılamaya gidiyorum. kısaca devlet hastanesinde serophene ile özel labda sperm yıkamayla yaptırıyorum. allah hepimizin yardımcısı olsun benim için dua edin.

canım allah yardımcınız olsun ıcını ferah tut ıyı haberlerle gelırsın ınsaşşalh kendıne ıyı davran :26:
bızı habersız koyma

Son düzenleme:
mrb arkadaslar bugun gıttım kontrole yuöurtam oldugu yerde duruyor dr keske dun ılk lekelenme gelınce telasa kapılamyıp progestanı alsaydın dedı adetın devam ederse gel 3. gun dedı etmezse 1 hafta sora gel dedı ama benım adet devam edıyor yarın gıdıcem benım cıcek gec acmıs ama erken dusmus catlatma ıgnesı yapılınca 14 gun ıcınde adet olunmazmıs bende nıe bole oldukı dr sımdı akdenız dıyetı onerdı kesınlıkle dogal beslen dedı sakın margarın yeme sıgara ıcme dedı sımdı benım ucncu gunum hangı gun dun cok az bı lekeyle basladı ben yarınmı gıdım yarınmı 3. gun oluo offfffffff kafam ıyce karıstı

canım allah yardımcınız olsun ıcını ferah tut ıyı haberlerle gelırsın ınsaşşalh kendıne ıyı davran :26:
bızı habersız koyma

saol cnm aşımı yaptırdım geldim. orda yattım bir saate yakın bakalım inş. bu bahanem olurda gelir bebişim.
fiyatı sormuşlardı yumurtalarım serophene ile büyüdü. çatlatma için ovitrelle 75tl. sperm yıkama özel labda. 150tl. ssklıyım hastaneye para vermedik eczaneden çıkar mı bilmiyorum. 10 gün sonra gel betaya bakalım dedi inş. size bu ay güzel haberlerle dönerim.:26::26::26:

İYİ AKŞAMLAR...
iki gündür o kadar yoğun ki işyeri interneti hiç açamadım malesef...teftiş var da malum sıkıntılı...şöyle bir geçmişi okudum da sevocuğumu gördüm sevindim...canım nerelerdesin ya...bu kadar arayı açmasanda girsen ara ara...özlüyorum seni...evet biz ercelf le hala tırmalayıp duruyoruz..her ay aynı hayal kırıklığını yaşamaya devam ediyoruz yani...yüzümüz gülmedi...Allah güldürsün inşallah...senin de güzel haberlerini alırız inşallah..ck geçikmiş bu sefer canım ya..umarım iğneyle bu defa başarılı olursunuz..öpüyorum cok..

gecmıs olsun hayırlı haberlerler ıysallah

canım yaptırmışsın aşılamayı hadi gözün aydın inş.gelir bebişin daha üzmez seni.
bana özelde 550 dediler aşılamaya

hepineze günaydın ben dün dr gitmiştim adetinim 10 cu günü bir yumurtam olmuş ama 15.60 mm sizce adetin 13 14 güne kadar kaç mm daha büyür

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…