Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Arkadaşlar ben bu konuya yeni geldim :) ağustos sonunda klomen kullandım eylül başında 5 günlük kullanımım bitti ve dün Dr. kontrolünde 3 tane yumurtam olduğunu öğrendim en büyükleri 16 ml çapındaydı Dr. istediğim boyutta değil iğneyi yarın kontrol edip yapalım dedi.. bugün tekrar ölçecek umarım 20 ye yaklaşmıştır ve bugün iğneyi yaparlar ve bende bekleyişe geçerim bekleyişimin sonunda yupppiiii die bağırabilmek istiyorum ve bende meleğime artık gel diyorum :) öğlen gelince kontrolden yazacağım...

Kızlar Dr. Gittim ve geldim :) yumurtalarımdan en büyük olanı 19 ml çapına ulaşmış şimdi iğnemi aldım ve Dr. akşam 8 gibi yaptır 20 ml. olur o saate kadar dedi:) 2 hafta sonra geldinde müjdeli haberi bekliyorum dedi:) inş. 2 hafta sonra gebelik kontrolü die giderim Dr. herkes için Eylül ayı bebek ayı olsun inş. :)

arkadaşlarım tebrikleriniz için teşekkür ederim..allahım hepinize nasip etsin inş.. fakat bir şeyden korkuyorum rubella denilen bi testim çok yüksek çıktı..mikrobiyoloji uzmanı eşimi aradı şeymanın kanını ankara göndericez diye çok üzüldüm umarım ankarada sonucum düşük gelir..kızlar dua edin..yüksek çıkacağını düşünmek bile istemiyorum allahım korusun bebişimi...herkesin bebişini korusun allahımmm

slm arkadaşlar sabah doktordan geldim malesef gebe değilim kötü olanı rahim azı gine tkanmış canım çok yandığı için yaptırmadım ve okadar doluyumki neden ben neden neden hiç bir ssorun yok diyor dr ve her ay aynı ilaçlar dr değiştireceğim artık sıkıldım bu durumdan almanyaya gideceğim Allah izin verirse 28 eylülde döndüğümde başka dr gideceğim bütün dengem bozuldu canım sıkkın bu ilaçlara başladığımdan beri rahmimde sorunlar çıkıyor vicudumuz hormon doluyo yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr artık delirecem çok bunaldımmmmmmmmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43:

hoşgeldim melekciğim..ben buralardayım..son bi kaç gündür giremedim sadece..evet haklısın eskilerden kimsecikler yok...bende üzülüyorum..demosa hepimiz cok sevindik..cok şükür geldi meleği...sende üzülme..ne güzel bak bişeyler yapabilmek cok güzel..umarım gelir en kısa zamanda..bende hala bekliyor..bekliyor ve bekliyorum..........:KK52:

Canım bekleyen derviş muradına erermiş mutlu son inşallah yakındırrrrrr...

Şimdi size klomen başlangıcından beri Dr. aktardıklarını yazıyorum.. bayram öncesindeki cuma günü reglimin 3. günü kontrole ve teste gittim Dr. tahlillerimin ve muayenemin temiz oldunu sorun olmadığını söledi. eşimdende sperm testlerini istedi ve bayrama bizi bi kutu klomenle yolladı aşılama olup olmuycağı eşimin test sonuçlarından sonra belli olacak die heyecnlıydık bayram boyunca bayramda klomeni kullanıp klomen bitince 3 gün ara verip kontrol dedi ve dünkü kontrolümde yumurtamın en büyüğünün 16 ml oldunu söledi yarını bekleyelim dedi ve bugünkü kontrolde yumurta 19 ml olmuş çatlama iğnesini aldık Dr. akşam 8 de yaptırın 20 ml olsun o saate kadar dedi ertesi gün sabah 8 de ilişki dedi mesai saatlerinden dolayı ben bugün 6-7 gibi yaptıracağım iğneyi ertesi gün sabah ilişkiden sonra gün aşırı ilişkiye girin dedi ve 1 hafta devam edin dedi 1 hafta ara verin ve kontrole gelin dedi müjdeli haberle delin deyip bizi utandırmayıda ihmal etmedi.... Kızlar hepinize dua ediyorum sizde benim için dua edin nolur...
Bide Dr. bana Estrofem die bi ilaç verdi rahim duvarını kalınlaştırmak içinmiş öle dedi ama sanırım önceki düşükden dolayı bu ilaçta...

slm kızlar on gündür bayram nedeniyle yazamadım ve hamiş değilim adetim 3-4 gün gec geldi çok umutlanıp sevinmiştim ama malesef kırmızılar gec geldi.... neyse atlattım stresı ve üzüntüyü....
size bişey sormak istiyorum doktor bana klomen verdi ve bugun başladım 5 gün kullanıcam klomenle hamile kalan varmı ve asıl sorum ben bu ay soğan kürüne başlayacaktım klomen kullanırken soğan kürüde yapsam sakıncalı olurmu lütfen bilgisi olan bana yardım etsın

slm kızlar on gündür bayram nedeniyle yazamadım ve hamiş değilim adetim 3-4 gün gec geldi çok umutlanıp sevinmiştim ama malesef kırmızılar gec geldi.... neyse atlattım stresı ve üzüntüyü....
size bişey sormak istiyorum doktor bana klomen verdi ve bugun başladım 5 gün kullanıcam klomenle hamile kalan varmı ve asıl sorum ben bu ay soğan kürüne başlayacaktım klomen kullanırken soğan kürüde yapsam sakıncalı olurmu lütfen bilgisi olan bana yardım etsın

ağustos ayında ben ilk kez kullandım klomen ama hamile kalmadım :KK43:(
soğan kürü nedir ?

slm herkese sonunda bu ay buyutebildim yumusumu dun 12.gunumdu dun baktiginda biri 16mm biri 14 mmdi yarin tekrar gel dedi bugun ise 19 mm olmus kucuk olan 15 mm olmus hemen ignemi vurdu dr. kucuk olanada digeri catlayana kadar o da buyuyup catlayabilir dedi insallah Allahim sen emeklerimizi bosa cikartma yarabbim beklenmeyen tarihim 21 eylul frendly cnm eklersen cok sevinirim insallah bu ay guzel sonuc alirim...onumuzdeki ay son olacak tedavimde artik baska bi yol izliycez eger hamile kalamazsam ama insallah kalirim yaaa:KK49:

arkadaşlarım tebrikleriniz için teşekkür ederim..allahım hepinize nasip etsin inş.. fakat bir şeyden korkuyorum rubella denilen bi testim çok yüksek çıktı..mikrobiyoloji uzmanı eşimi aradı şeymanın kanını ankara göndericez diye çok üzüldüm umarım ankarada sonucum düşük gelir..kızlar dua edin..yüksek çıkacağını düşünmek bile istemiyorum allahım korusun bebişimi...herkesin bebişini korusun allahımmm

canım üzülme sakın sen üzülürsen oda üzülür biliosun herşey çok güzel olucak inşallah bebişini sağ salim kucağına alacaksın.allah bizede nasip etsin inşallah sıkma canını sakın.

arkadaşlar ben bu ay klomeni tekrar kullandım bu ikinci hepinizden dualarını esirgememenizi istiyorum... Allahın hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin

arkadaşlar ben bu ay klomeni tekrar kullandım bu ikinci hepinizden dualarını esirgememenizi istiyorum... Allahın hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin

valla bnm cenem ve ağzm etrafna 4/5 sivilce cıktı adet olcm glba.... inş.adet olurum adetlrm dzensz bnm bu ay ilaç kullanmadm sadece btç kullandm inş.ise yarar....

Bu ay ki umutlarım sona erdi arkadaşlar kan testi yaptırdım ve negatif:KK58:çok canım sıkkın moralim alt üst oldu çok sıkıldım artık çok fazla olmadı ama çok sıkıldım uğraşmaktan artık herşey olacağına varsın düşünmek istemiyorum:KK50::KK50::KK50:

canım üzülme sakın sen üzülürsen oda üzülür biliosun herşey çok güzel olucak inşallah bebişini sağ salim kucağına alacaksın.allah bizede nasip etsin inşallah sıkma canını sakın.

ewet canım üzülmemeye çalışıyorum..hakkımda hayırlısı..inş.canım iyi temennilerin için teşekkür ederim..allahım en kısa zamanda sizede nasip etsin inşşşş...

Bu ay ki umutlarım sona erdi arkadaşlar kan testi yaptırdım ve negatif:KK58:çok canım sıkkın moralim alt üst oldu çok sıkıldım artık çok fazla olmadı ama çok sıkıldım uğraşmaktan artık herşey olacağına varsın düşünmek istemiyorum:KK50::KK50::KK50:

evet bu süreç çok stresli ve sıkıcı bi zaman ama moralinizi bozmayın psikolojimizin bile çok etkisi olduğunu söylüyolar Allahtan hayırlısını dilemekten başka çare yok bende bu ay çok ümitliydim ama olmadı..Kısmet..

evet bu süreçler zor stresli ama umut etmek de çok güzel bişey umut ediyorsun gerçekleşiyor veya gerçekleşmiyor ama şu bir gerçek her ay yeni bir umut daha başlıyor sevgili arkadaşlar yaşadığım onca şeyden sonra halen umut edebiliyorsam ve edebiliyorsanız gerçekten o ışıgı yakalacağız... pozitifliğimizle umutlarımızı tekrar tekrar yeşertelimkiiiiiiiiiiiiiiii yenik düşmeyelim... bende geçen aydan çooook ama çokkk ümitliydim ama olmadı bakalım bu ay olucakmı.. pozitif düşünce gücüne giderek alışıyorum heralde

sevgiler
esra

evet bu süreç çok stresli ve sıkıcı bi zaman ama moralinizi bozmayın psikolojimizin bile çok etkisi olduğunu söylüyolar Allahtan hayırlısını dilemekten başka çare yok bende bu ay çok ümitliydim ama olmadı..Kısmet..

evet bu süreçler zor stresli ama umut etmek de çok güzel bişey umut ediyorsun gerçekleşiyor veya gerçekleşmiyor ama şu bir gerçek her ay yeni bir umut daha başlıyor sevgili arkadaşlar yaşadığım onca şeyden sonra halen umut edebiliyorsam ve edebiliyorsanız gerçekten o ışıgı yakalacağız... Pozitifliğimizle umutlarımızı tekrar tekrar yeşertelimkiiiiiiiiiiiiiiii yenik düşmeyelim... Bende geçen aydan çooook ama çokkk ümitliydim ama olmadı bakalım bu ay olucakmı.. Pozitif düşünce gücüne giderek alışıyorum heralde

sevgiler
esra

nekadar kafama takmıcam desemde olmuyo elimden gelmiyo ister istemez takıyosun ama herşeyin hayırlısı bi kaç gün sonra memleketime izmire tatile gidicem belki orda kafam biraz dağılır.

ah cnm bnm ya cok uzuldm ama kafana takma cnm hayırlısı herseyn eğer adet olmdysan dr gt neden olmdn die bi bak normalde de duzenszmııdı adetin pko falan var mı cnm ..... allaha dua et verende alllah alanda takma kafana kafanı dağıtacak uğraslar bul öptum cnm sn a.e.o ve cnnı sıkma guzelm

X