Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

teşekkür ederim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

herkese selamlar
ben de adet oldum hanımlar, bir gün önce geldi kırmızılar
yeni hamişler de varmış, Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah
bu arada yeni batım 20 eylül, listeye eklerseniz sevinirim

aynen bende erken oldum 25 de bekliyordum 23 ünde oldum oysaki bu ay çok umutluydum klomene çok güvenmiştim

aynen bende erken oldum 25 de bekliyordum 23 ünde oldum oysaki bu ay çok umutluydum klomene çok güvenmiştim

ben de cnm çok farklı hissediyodum ya da hissettiğimi sanıyodum
bu ilacı ilk kez kullandığım için sanırım ilacın vücudumdaki etkilerini gebeliğe yordum, sonuçta yine hüsran yaşadım
zaten ilk günkü kanamam hep kahverengiydi, çamur aktı resmen, bugün normale döndü
yrn doktora gidicem bakalım neler olacak

kızlar merhaba bugün doktora gittim sağ tarafımda 18mm yumurtam varmış sol tarafımda ise 5 tane ama işe yaramıcak kadar küçük yumurtalar varmış.yarın iğne yaptır dedi doktorum birde E2 hormonuna bakalım dedi oda 387 çıkmış....bu hormon neyi gösteriyor biliyomusunz?bide haziranda 18mm olduğu gün iğne yapmıştı doktorum bu sefer yarın yapalım dedi sizce nasıl?

Aman ya ben gitmicem doktora falan istemiyorum sinir sistemim çöktü resmen ewde terör estirir oldum stresten :84:
Acaba kafama göre kullansan mı bu klomenden bu ayda?

Kızlar dün adetimin 10. günüydü doktora gittim baktı yumoşlara birsürü yumoş vardı gördüm içlerinden 3 tanesini seçip ölçtü ama henüz küçükler içlerinden atılım yapıp öne çıkan olmamış dedi gün olarak da erken dedi klomen bittikten sonra 1 gün ara verip gittim ben çünkü heyecandan bekleyemedim.14. günü tekrar çağırdı.Yumurtalık çok hareketli dedi bu güzel bişey :)
İnşallah büyürler o güne kadar 1 tanecik olsa yine yeter bu ayın başında canım hiç incir suyu içmek istememiştim ama baktım ki yumoşlar küçük hemen başladım küre tencereyle kaynatıyorum valla 3 kere içiyorum.
aslında hamile kaldığım ay 11. günümde 17 mm olmuştu yumurtam bunu düşünürsek bu ay biraz geriden geliyorum ama birsürü vardı heralde birisi büyür

benim gibi olan var mı hiç arkadaşlar 10. gününde yumoşları küçük olup da sonra birden büyüyen sevde- sevosevo sanki ikinizden birisinin de böyle başına bişey gelmişti düye hatırlıyorum hatta küçük diye incir yemeye başlamıştınız hanginizdi o
yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum..
diğer arkadaşlara da soruyorum ilk başta küçük olup sonra büyüyen var mı yumoşlarından?
cuma gününe kadar incire devam edicem inşallah hayırlı haberler veririm sizlere...

Son düzenleme:

Şu incir kürünü tarif etsene ne kadar suya ne kadar kaynatıyosun aç karına mı tok karına mı günde kaç defa iciyosun incirinide yiyo musun sadece suyunu mu iciyosun bide incir bağırsakları bozmaz mı yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Aman ya ben gitmicem doktora falan istemiyorum sinir sistemim çöktü resmen ewde terör estirir oldum stresten :84:
Acaba kafama göre kullansan mı bu klomenden bu ayda?

cnm bence kullanma
klomende takip şart; çünkü yumurtaların kiste çevirme riski de var biliyorsun ya da doktor bazı durumlarda çatlatma iğnesi veriyor, bazı durumlarda vermiyor
bnm yumurtam kendi kendine çatladı mesela
yani kısacası ne kadar araştırsak da bilgi sahibi olsak da bu işi uzman yardımı olmadan halledemeyiz derim ben

evet benimkiler de gec buyuyordu normal zamanindan. Incir iciyordum ben de. Ilaca gec cevap vermek normalmis

nhalcim mrb
yumurtan gayet güzel gelişmiş arkadaşım bence çok güzel
hormonlardan pek anlamıyorum ama internetten araştır bence
ama ciddi bir durum olsaydı doktorun söylerdi diye düşünüyorum
içini ferah tut, iyi düşün iiyi şeyler olsun cnm

kızlarrrr
hepinize merhaba ben yeniyim...bu forumu çok sevdim ve üye oldum.çünkü hepimizin derdi aynı hemen hemen.Allah hepimize tez zamanda inş.hayırlı sağlıklı çocuklar nasip eder.benim de yaklaşık 2 yıldır bebişim olmuyor.dr.a gittim yumurtalar tembel dedi fsh ım çok yüksek 13 lerde.dr.um olumsuz bakmadı belki de beni umutlandırmamak içindir bilmiyorum.ama internetten araştırdım FSH yüksekliği ÇOK RİSKLİYMİŞ.çok üzüldüm,yıkıldım resmen.daha sonra dr.um bana KLOMEN tedavisi uyguladı beş gün,günde iki kez yuttum ve dr.um çok şaşırdı,hap sende mükemmel ötesi etki yapmış dedi.ve benm 5 tane yumurtam oluşmuş 2 gün sonra yani ayın 10 un da ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.ve hakkaten artık meraktan çatlamak üzereyim.sürekli test alıp yapıyorum.günler geçmiyor.eşim sürekli soruyor.ben ağlıyorum.ne olur yardım edin,şimdi de en son bugün yani 13 gün oldu iğneden sonra test yaptım 2.çizgi çok zor görünüyor,yani silik bi şekilde acaba hamilemiyim. NE OLUR YARDIM EDİN.TECRÜBELİLER ÇOKTUR ARANIZDA,YAŞANLAR ANLATSIN BANA:2:

kızlar meraba ben ayın 10 unda çatlatma iğnesi ovitrelle yaptırdım.şimdi bugün itibariyle 13 gün oldu.ve bugün test yaptım.2.çizgi çok zor görünüyor silik bir şekilde.sürekli test yapıyorum psikolojim bozuldu resmen yaa,çok kötüyüm eşim sürekli soruyor.bana yardım edin lütfen,BAŞINDAN GEÇEN LER ANLATSIN...:2:

bende burda yeni sayılırım bence hamilesin çünkü yine de ümitlendirmek istemem ama silik bile çıkmıyor normalde rabbim gönlüne göre wersin hayırlı sağlıklı sıhhatli şekilde

mrb bende bu ay ilk kez klomen kullandım 12. günde ovitrell iğne yaptırdım doktor 5 eylülde kan testi yaptırmamı söyledi 4 gözle bekliyorum insallah hamile kalırım 1 senedir bekliyorum bu günü:))

stres yapıp olumsuz düşünme bile ben 6 ayın içinde iki kez kürtaj oldum çoçuk etkilenio anlıyorum seni günde 2 3 kez test yaptığmı bilirim için içine sığmıyor ama sabret ve dua et hayırlısını iste acele etme

merhaba hoşgeldin...benimde 13 aydır olmuyor zaman geçtikçe zor geliyor hiç olmayacakmıs gibi geliyor etrafta hamileler doğuranlar gordukce inşallah benimde olacak diyorum ama her ay aynı şey gerçekten çok yorucu allah yardımcımız olsun..test konusuna gelince eğer çizgi kırmızımsı ve gorunuyorsa silik te olsa hamilesin..ben 1 senedir her ay yapıyorum arada bir baya silik griyimsi çizgi çıktı o çizginin yeri gibi çok dikkatli bakınca gorunuyordu ama hamile değildim eğer belirtilerin varsa ümitliysen kan testi yaptır inşallh hamilesindir..

iyi geceler arkadaşlar...şöyle bir geçmişe baktım butka dan sonra henüz haber yok.. umarım daha cok arkadaştan güzel haberler almaya devam ederiz..cimcimexx canım üzüldüm ..ama ümidini yitirme..tekrar umutla kalk ayağa...ve sakın bırakma...ercelf canım malesef ben değilim bahsettiğin kişi..çünki benim yumurtalıkların büyümesinde hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar..hatta benimkiler erken olgunlaşıyor..9-10 günlerde iğnemi vuruldum hep..18-19 civarında iken vuruldum ...hoş büyüyorda bi işe yarasa bari..sonuç ortada..1,5 yıldır uğraşıp duruyoruz işte..hayırlısı..bu ay ben incir yedim bol bol..öyle suyuyla muyuyla uğraşamadım valla...ve dr a gidip baktırmasamda yumurtlalıklarımın büyüdüğünü anladım..ama gel gör ki calışma safhası tam bir fiyasko...zoraki 9,10,11. günlerde calıştık ama biraz erken oldu ...ne bilim yumurtalar erken olğunlaşıyor diye erken başladık..ama malesef sonrasında eşim cok strese girdi ve bir daha calışamadık..tam catlama günleri boş geçti yani...bende cok gerildim...cok kızdım...oruç tutuyor olmanın etkisi de var tabi...hayırlısı..yani bu ay yine umutlar tükendi...artık eylül de dr kontrolüyle tekrar başlayacağım işe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…