Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

aminnnnn ne güzel...insallah kardeside gelir kisa zamanda

sağol inşallah gelir benim oğlum büyüdükçe sanırım kardeş isteği daha çoğaldı annecim diyo benim bi kardeşim olsun biz onu sevelim beraber :)) inşallah olur bende çok istiyorum .. allah tüm isteyebnlere nasip etsin öncelikle ..

inşallah sende anne olacaksın dedin ya... böyle içime bi mutluluk geldi gözlerim doldu inşallaaah tatlım.....
üst pozisyonda yaptıktan sonra hep bacaklarımı dikiyorum.... ama vajinismusu yeneli 1 ay oldu 4 temmuzda yendim..... henüz alta geçemedim..... umarım başarırım bu pozisyonu

hım tabi bende hiç öyle bi sorun yaşamadım zorluğunuda bilemem açıkcası nasıldır nedir bu vajiinismus onuda snaırım yaşayan bilir... inşallah onuda başarırsınız .. inşallah herşey gönlünce olur sende istediğin bebşe kauşursun bu arada burasıda çok moral olur sana bu tedaiyi görüpte burda hamile haberleri veren insanlar sana moral kaynağı olcak kendini daha iyi hissediceksin ..

inşallah ebnde kzı olsun istiyorum ama allahtan hayırlısını diliyorum... benim gitiğim doktorum çok iyi ama ben avrupa yakasındayım .. şuanda bebnim gitim doktor doçent olma yolunda ve cerrah paşa tıp fakültesinde doçent ardından prof olcak ve ben doğurmadan olmasın diye dua ediyorum ozaman muayenesi çok pahalı olcak ( ama çok iyi bilgili bi doktor ben kendisinden çok memnunum bide ordaki hastalarıda öyle .. bende tavsiye üstüne gitmiştim kendisine ve giden hastalarıda orda arada sohbet oluyo aramızda genelde çoğu tavsiyeyle gelip memnun kalmış benim gibi... şehir dışından yurt dışından bile gelen var .. benim gitim hastanenin şuan 3 k doğumcusu var en çok hastası olan ebnim doktoum ve yarın gün gidiyo hastaneye ve haftada 3 veya 4 gün o hastanede ve adını bilmeden ona randevuda alamıyosun o haliyle hastası diğer 2 doktorun toplamının üstündeymiş .. hastane onu bırakmıyo aslında o dediğim gibi cerrah paşanın doktoru..

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım daimi olur. Uzun süreir forumdaki gebelik haberlerini takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum.1.5 senelik evliyim ve bende çocuk sahibi olmak istiyorum yaklaşık 7 aydır korunuyoruz ama sonuç her defasında hüsran, hiç doktora gitmeyi düşünmedim bi problem olmadığını düşünmek için ama geçen ay artık dayanamadım ve doktora gittim e herkesin bildiği gibi hiç bi problem olmadığını yumurtalık takipi yapacağını söledi ve klomen verdi adetimin 5. Gününde klomene başladım 5 gün boyunca her gün 1 tane aldım gün aşırı ilişkiye girmemiz gerektiğini söledi ama ramazan dolayısıyla dediği gibi gün aşırı olmadı tabi bizim ilişki sıklığı:) normalde 13 ağustosta adet görmem gerekirken 15inde adet oldum ama o 2 gün nasıl umutlandım anlatamam adet olduğumu gördüğümdeyse deli gibi ağladım, ama burda yazılanlara bakıyorumda adetim 2 gün gecikti ve çok az adet görüyorum bugün 3. Günü ve hala aynı çok az ve müthiş tuhaf bi sancı duyuyorum ara ara artık böle şeylere umut bağlamaktan yoruldum rabbim bilir hayırlısını ve zamanını diyorum elimdende dua etmekten başka bişe gelmiyo ha tedaviye devam etmicekmiyim tabiki edicem 2. Ayımdayım şuanda adetimin 5. Günü tekrar klomen kullanıcm ve 10 gün sonra doktora gidicem bakalım hayırlısı allahtan:)

Hoşgeldin cnm siz 7 aydır korunmuyosunuz sanırım normalde 1 seneyi bekleyin diyo doktorlar ama çok isteniyosada ilaç verebiliyolar..Adetininin çok az geldiğini yazmışsın belki de lekelenme tarzındaysa yerleşmede olabilir inş da öyledir ama gene de ümitlendirmek istemem sonrası kötü oluyo çünküü(( Dediğin gibi herşeyin zamanı var bizim de elbet bi zamanı var bakalım Allah'tan hayırlısı cnm...

vellezine yekulune rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyyatina kurrete ayünin vecalna lil muttekine immama

anlamı: ve şöyle niyaz ederler :ey keremi bol rabbimiz bize gözümüzün gönlümüzün süruru olan temiz eşler ve nesiller ihsan eyle takva sahiplerine bizi önder eyle..

Amin diyelim kızlar Rabbim hepimize nasip etsin inşallah bol bol okuyun :)

canım allah tamamına erdirsin darısı en kısa zamanda diğer arkadaşlarımıza olsun

arkadaşlar eşimle barıştık ama daha evime dönmedim annemlerde kalıyorum çokkk hastayımm boynum omuzlarım tutulmuş hiç ilaç kullanamıyorum ölümlerden ölüm beğendim şu 4 gündür ama olsun sebebi bebiş olunca önemli değil çekerim desteğiniz ve dualarınız için çoookkk teşekkür ederim arkadaşlar allah hepimizin gönlüne göre versinn..

demos senin adına sevindim bebek farlı olsuyılan demişssinya hamilesindir inşalah bir süredir yoktum gelişmelerden haberdar değilim demos geçmişten gördüm hayırlı olsun bebeğin sağlıkla büyüt ve kucağına al canım

Son düzenleme:

Ay ne sevindim vallaaa.Allaha cok sükür bu aralar güzel haberler geliyor.ne güzel iste.umarim bütün aile beraber mutlu huzurlu bir yasam sürersiniz.
agrilara gelince: güzel seylerden olunca cekiliyormus dimi valla benimde karnimda öle siddetli agrilar varki kramp giryor arada, ama beni gülümsetiyor.yarabbim ne ilginc yaa,eskiden olsa dayanamazdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…