Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm o konuda bi bilgim yok istersen druna sor daha garanti olsun cnm..

valla bana çok sert geldi canım ya bel ağrım daha çok arttı ama eşim melek gibi uyuyor çok mutlu şaka gibi ben de alışırım heralde canım inşallah adet olmazsın ben de olmak istemiyorum keşke olmasam bi baksam hamileyim ne çok mutlu olurum bu sefer meleğim beni hiç bekletmedi hemen geldi derim ama nerdeeee bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin...

canım ben de aynen senin gibiyim bir yanım diyor kürtajdan sonra hamilelik daha kolay olur bikere oldu ya yine olur bu seferki daha kolay olur büyükler bile derler ya kürtajdan sonra bebeğin bi bacağı içerdemi kalırmış ne yani daha kolay olur anlamında :)
diğer yanım da kürtajdan sonra 1 sene falan çocuğu olmayan insanlar var ya olmazsa hazır yumurtalıklar uyarılmış durumdayken devam mı etsem diyorum...bilemiyorum... benim hamile kalmaya çalıştığım zamanlarda tiroidim 4.8 di sınır 4.2 yani sınırın üstünde o şekilde hamile kaldım dahiliye doktoru ilaç verirken sağlıklı bir gebelik için bu değerin 2,5 olması gerekir bu yüzden de zor hamile kalmış olabilirsin dedi.şimdi ilaç kullandım tiroidim de düştü ancak bu sefer de çok düştü 0.118 oldu ama düşük olması yüksek olması kadar zarar vermiyormuş.çok hızlı çalışıyor şuanda doğal olarak erken yumurtlamış olabilirim ay başında çok yoğun belirtiler yaşadım adetime 15 gün varken belirtilerim başladı tıpkı hamile kaldığım ayki belirtilerdi şimdi bir bir yok oldu bilemiyorum içimden bir ses eşimle ilk birlikte olduğum akşam hamile kaldım diyor.ama bi yandan da kürtajdan sonra rahim kendi toparlıyor böyle belirtiler hissetmem normal diyor bilmiyorum sevdecim hakkımızda hayırlısı.eğer adet olursam bu ay adetimin 3. günü gidicem doktora o gün yapılan bazı testler var mı hem de sorucam tiroidin durumundan bahsedicem ozamana kadar yine bir ölçüm yaptırırım.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

Kızlar ya bişey sorcam..Son 2 gündür ateş basması var bende özelliklede sabahları...Adetlerimde düzensiz olduğu için hiç anlayamıyorumkiii.. Hamilelik belirtilerinde böyle bişey varmıdır acaba? Bgn 35. günüm düzensizdir genelde oyüzden test fln yapmıyorum..

Ayyy inş görmezsin cnm kırmızıları.. Düzenlimi olursun normalde cnm?

ınş yaa şu mübarek gün..maşlh hiç şaşmaz sağolsun..hesap yaptım kendi kendime..28 gün benimki..temmuz 7 de oldum..31 çekti temmuz ayı..bugün olmam lazım dimi ? :) akşam eşimin ellerinide kaldırdım.kendi parmaklarımıda hesap yaptık :) ben ayın 4 ünü buldum..

Ozaman bgnnü atlatmak süper olucak senin için hade bakalım :))

selam arkadaşlar nasılsınız ben bu ay baya zenginim srophone+folic plus+incir+soğan suyu içiyorum bakalım ne olacak çok fazla umursamayacağım inş çünki sitresim her geçen gün çoğalıyo yoruldum artıkkk

ercelf...
sanırım ikimizde 10 ağustosu bekliyoruz..umarım yaşadığımız hayal kırıklığından sonra bebeklerimiz sağlıklı bir şekilde gelir canım ya..inşallah içine doğan doğrudur..benimde pek belim ağrımıyor..o yüzden umudum yok..düşük hamileliğimde cok belim ağrımıştı..göğüslerimin dolğunlaşmasından başka bi belirtim yok malesef..keşke artık ilaca başvurmak zorunda kalmasak dimi canım...offfffffffffffffff......

nerdesiniz ya ..cok içim sıkılıyor nedense..

Son düzenleme:

içimiz dışımız ilaç oldu...Allah yardımcın olsun canım..evet stresle baş edemiyoruz ne yazıkki...

ates basmasi hamilelik belirtisiymis sende oldugu gibi ozellikle sabahlari ates olcsen belki anlardin....burasida cok sicak sabah bende alev gibi uyaniyorum atesimi olcuyorum buu nee cok dusuk ama olcme sansin olsa adete yakin atesin yuksek gittimi dusmeden hamilelik belirtisi sayiliyo cnm insallah hamilesindir....benimde adetlerim cok duzensiz normalde birtek igne oldugum vakit zamaninda geliyo....bende pko var 32,45 arasi adet gunlerim....insallah guzel haberler verirsin cnm....

Günaydın cnm sende aynı beni gibi adet görüyosun bgn 35. günüm ben ateş basmasından şüpelendiğim için test yaptım sabah ama negatif neyazıkki sinir oldum yanii birde rahim filmi çekilmiştim ya umudumda vardı biraz anlıycağın gene foss gene fosss.. Ateşim 2 gündür 36.4 dü bgn 36.7 oyüzden yaptımmm ztn..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım benim Allaha şükür 27 aylık çok tatalı bir oğlum var ama doğumdan sonra hiç korunmadım ve adet peridiyodum dogumdan 1 ay sonra normal seyrini aldı ben ikinci çoçugu arka arkaya istediğim için hiç korunmadım ve bu süreçte hiç gebe kalamadım haziran ayında dr gittim hormon testlerimin hepsi normal çıktı dr. yumurtlama tembeliği teşhisi koydu ve klomen başladı günde iki defa olmak üzere sonra kontrole çagırdı sağ tarafımdaki yumurtalarımın ilaca tepki olarak aşırı büyüdüğünü sol tarafımdaki yumurtalarımdan da pek ümitli olmadığını söyledi nitekim de öyle oldu hamile kalamadım andan sonra sağ tarafımda şiddetli bir ağrı başladı ve dr.yine gittiğimde sağ tarafımda kist oluştuğunu vücüdumun ilaca fazla duyarlı oldoğunu temmuz ayı için ilaca ara verdi şimdi bu ay tekrar günde bir tane olarak yeniden başlıcağını söyledi ben de klomene mi başlasam aşılama mı yaptırsam kararsız kaldım doğruyu söylemek gerekirse kızlar klomenenin faydasına inanmıyorum ve uzun süre kullanılmasını doğru bulmuyorum sonuçta hormon ilacı doktorum da uzun süre kulanıma karşı bana akıl verin kızlar ne yapayım yaşım oldu 34 ve ilk gebeliğim çok ama çok sorunlu geçti hiç bieşey anlamadım Allahın izniylebir kız bebeğim olasını çok ama çok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…