Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bakalım bende bu ay bal tarçın çörek otu kullandım ve de klomen yarın kontrol var ben size söylerim değişiklik olmuşmu olmamışmı diye geçen ay bu zamanlar klomenle 14 cm bir sonraki gün 16 cm olmuştu bakalım neler olacak ..........

bu gün regli belirtilerim başladı bu gün yarın gelir herhalde . bu gün sevde testi tekrarlayacaktı degilmi inşallah akşamüstü ondan güzel haberler alırız . canım şimdi ne heyacanlıdır .

Canım ben daha çnce aşılama yaptırmadım, eğer bu ay kendiliğinden lmazsa önümüzde ki ay ilk aşılamam olacak A. izniyle. Birde şu evi bitirebilsem yeni adet tarihime kadar, ama okadar çok iş var ki bittim ben bittim, iyi ki aşılamayı ertelemişim :)

Günaydın canlarıım. Bu sabah en erkenci beni, açılış benden dostlaar.
Haydi koşup koşup gelin. Hepiniz hamileyim deyiin
Canım benim günaydın, hamileyim diyeceğimiz günlerde gelecek elbet ama bugün yumurtalar çatlıyor diye bağırsam olur dimi :) Karnım ağrıyor arada ve yumurtalar çatlamaya başladı sanırım, bu sabah ateşimi ölçtüm değişiklik yoktu yani gece çatlamamış, oysa ki akşam ne güzel çalışmıştık, hem de 2 defa Tedavi görmüyorum diye adamcağız forma girdi, tedavi aşamasında tık yoktu, zorla kaldırıyordum valla.

Canım ben çörek otu+bal+zencefil denedim bu ay, adetin 2. günü başladım, zencefil yerine tarçın oluyor tabi, 2. günü başlıyorsun 12. gününe kadar her gün 1 yemek kaşığı canım, şifa niyetine ohhh afiyet olsun...
10 tatlı kaşığı çörek otu çekilmiş olacak
10 çay kaşığı zencefil (tarçın)
12 yemek kaşığı bal
bu 10 günlük ölçü, hergün taze hazırlamak istersen günlük eşit parçalara bölerek hazırlayabilirsin.

Son düzenleme:
bu gün regli belirtilerim başladı bu gün yarın gelir herhalde . bu gün sevde testi tekrarlayacaktı degilmi inşallah akşamüstü ondan güzel haberler alırız . canım şimdi ne heyacanlıdır .

canlarım..hepinize günaydın...
kan verdemeden geldim bakalım...umarım artar değerler...insan zor elde edince korkusu da bi o kadar fazla oluyor..hayırlısı artık...
sevocummm..hadi bakalım gelsin şu kırmızılarda bir an önce tekrar başlayalım umutlanmaya senin için...Aşılama kararından vazgeçmedin değil mi gülüm...nasıl olacak..igne mi vurulacaksın yumurtalar için???

Çağlacığııım akşam çatlamadıysa, bugün çatlar, ya da bu akşam çatlaar... Askercikler hazırda beklesiin. İnşallahh aşılamaya gerek kalmayacak, temizlikle birlikte bebiş işini de aradan çıkaracaksın. Bu ışığı görüyorum sende. Çalışmalara devaaaam, boş duranı Allah da sevmez kulları daa.

hayırlı olsun canım. inşallah sağlıklı mutlu bir hamilelik geçirirsin. bizim için dua eder misin???

canımsın..etmezmiyim...Allah biliyor gönlüm sizinle de aynı sevinçleri yaşamayı öyle istiyorki..olacak inşallah..gün gün...hafta hafta yeni güzel haberler alacağız...

Günaydın Sevdeem. Hayırlısıyla artacak inşallah değerlerin. Aklına kötü şeyler getirme. Kızın mı vardı gülüm senin. Söyledin mi, ne tepki verdii. Hiçç anlatmadın bunları. Ailen, eşin ne dediii

cağlacım
umutlu haklı..calış gülüm sen..değerlendir..geçen ayın klomen etkisi de devam ediyordur..üstüne bi de takviye de yaptın...ben bu ay adetin 7. gününden sonra gün aşırı calıştım..ama şu konuda cok haklsını..her hangi bir tedavi uyğulamayınca insan daha rahat oluyor..daha az geriliyor bu dönemlerde...biz eşimle igneden sonra gerim gerim geriliyor hiç sağlıklı birleşemiyorduk...psikolojik bir baskı oluşuyor ister istemez..

canım..inşallah artar tatlım..ne bilim insanda bi endişe oluyor..olmasa iyi ama korkuyorum işte elimde değil..canım bi oğlum var benim senin gibi....8 yaşını doldurdu mayısın 24 ünde..eşim inanamadı...ne yapacağını şaşırdı...işyerindeydik ögrendiğimizde...ikimizde aynı yerde calışıyoruz biz...telefonla ögrendik tam hoplayıp sarılıyorduk ki gıcık müdür herkezi toplantıya cağırdı...bastırmaya calıştık sevincimizi...toplantıda müdür bey ne dedi hiç bilmiyorum vallahi....nazar degerde bişey olur diye ödü kopuyor..oğluşumda kız bebek istiyordu...hemen kızmı diye sordu...hemen gidip arkadaşlarına annemin karnında mercimek bebek var diye duyurmuş yavrum...ne zaman doğacak demeye başladı şimdiden...8 ay a.izin verirse nasıl bekleyecek bilmiyorum valla...

Sevdem inan canım iyi değerlendiriyorum bu günleri, üstelik stres yapmadan, çok rahatım, öyle 1 saat bacakları dikeyim olsun yok kafamda, elbette yattım kalkmadım ama olursa her türlü olur diye rahat davranıyorum. Hiç olmadığım kadar rahatım, hatta bazen kaçıncı günümde olduğumu bile unutuyorum oturup sayıyorum, böylesi daha iyi sanırım. Üstelik sen bana çok büyük bir umut verdin, sanırım burada en uzun süre olmayan ikimiz vardık, benim kızımda 8 yaşını doldurdu ve ben hiç korunmadım senin haberini duyunca daha bir umutlandım olacağına inandım, artık bukadar sene sonra olmaz demeye başlamıştım o düşünce silindi şimdi kafamdan, Allah nasip edince olur. Bak gör seninde değerlerin nasıl yükselecek oğlun çok istediği kardeşine 8 ay sonra kavuşacak Allahın izniyle.

Gunkacığım yeni tarihini yazdım. Hayırlı uğurlu olsun. Doktora gitmeyecek misin artık? Bal karışımı da güzel büyütüyormuş yumurtaları umarım bu ay gebe kalırsın.

Teşekkür ediyorum canım. Bu ay doktora gitmicem, son şansımızı da deneyek bal tarçın karışımla, bu da olmazsa aşılama yaptırıcam.
İçimdi bir ses var olcak ama ne zaman bilemiyorum işte..

Teşekkür ediyorum canım. Bu ay doktora gitmicem, son şansımızı da deneyek bal tarçın karışımla, bu da olmazsa aşılama yaptırıcam.
İçimdi bir ses var olcak ama ne zaman bilemiyorum işte..

Evet canım olacak elbet birgün, Yüce Rabbim en hayırlı zamanda verecek yavrularımızı, bize düşen elimizden geleni yapıp sabırla beklemek. Bu ay bende doğal yola başvurdum, biraz işlerden dolayı, biraz kafam rahatlasın diye, iyi geldi ama çok rahatım. Bu ay da olmazsa önümüzde ki ay bende aşılamay geçeceğim Allahın izniyle. :18::18::18:

Canım İnşALlah olur doğal yolla, yoksa hormonlardan ilaçlardan şiştik kendimizi yıpratdık ya.. Annelerimiz nenelerimiz ilaçla doğurmadı ki bizleri..O kadar yiyeceklerde, havada kimyasal şeyler artmış ki, çocuk yapmak zor olmuş şansımıza. Sonuna kadar doğal yolla denemek lazımdi diye düşünüyorum, doğru söyledin-stressi de atmak lazım mutlaka!
Bu ay mende olmamasının sebebi soğan kürü ola bilir diye düşünüyorum, soğan adet söküçüymüş.. Adetim zamanında da olmuyordu doğru dürüst, en azından düzene düştü diye sevincliyim. Kardeşimin bir iş arkadaşı var, onun adeti aylarla olmuyordu, hamile kalamıyordu ,çörekotu tavsiyye etmişler, onu yediyi ayda hamile kalmış. Demek ki, var bir hayır doğal şeylerde.
Biz klomenle yumurtalıgı yıpratırız. Hayatda 3 kere kullanması gerekmiş-şimdi bakın ne kadar kuvvetli bişeymiş. 2 kere kullandım bişey olmadı, 1 keresini de kullanmıcam artık! Yumurtalık tamamen yıpranır sonra hiç cocuk olmaz ozaman napicaz? Doktora gidiyoruz, bisürü ilaç yazar kullan olucak diyer, doktorun kendisi bu kadar ilaç kullanırmı-hayatımda inanmam! Kolayı bu-ilaç la olur. Paralarımız, sinirlerimiz, sağlığımız gitdi bu doktorlara-sonuç? Doktorlara güvenim azalıp- özel hastaneye gidiyorum iyi doktor iyi hizmet görücem diye- nerdeeeeeeee....
Hayatımda hiç kilom 52-den yukarı olmamıştı, bu ilaclardan 60 kadar kalktı. Kilolu olmaktan nefret ederim, sporum yemeğim düzenli, işte bu hormonlar her şeyimi alt-üst ediyor yaa. Yine 52 olcam ama derim sarkıcak diye korkuyorum. Of neise içim doluymuş kusura bakmıyın.. Anne olcaz her şeye inad!!!

Gunkacım kesinlikle dediklerine ben de katılıyorum. benimde ilk ve son kullanışım olucak inş klomen. zaten ilaç içme konusunda titizim biraz korkuyorum hormonlar altüst olcak diye. Bakalım bu ay olmazsa rahim filmi istiycem korkmama rağmen ama ilaçtan iidir umarım tıkalılık varsa açar enazından.. Tez zamanda bebişleirmize kavuşuruz inşş....

inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm,benimde bu ay ilk klomen kullanışım cmrtesi kontrole çağırdı doktorum:)sende gelince haberdar et bizi :)))

amin cnm inş.:97:. haber veririm muhakkak cnm zaten sabah işe gelir gelmez heyecanla forumu açıyorum güzel gelişmeler varmı diye.. Gelişmeleri yrn sabah haber veririm.. Bakalım inş sen de güzel haberler alırsın cnm..

BEN ANNE OLMADAN ÖNCE....
Gece ne kadar geç yatacağım ya da sabah ne kadar geç kalkacağımı düşünmezdim.Diş...lerimi fırçalar, saçlarımı uzun uzun tarayabilirdim... Kesintisiz, düşüncesiz uyuyabilmenin kıymetini bilmezdim.Evimi her gün temizlerdim. Hatta süsler, püsler, küçük dekorasyon oyunları yapardım. Evimi dağıtacak şeylerin küçük oyuncaklar, yırtık kağıtlar olacağı aklıma bile gelmezdi... Saksılarımın zehirli olup olmadığını düşünmemiştim bile. Ya da banyoda duran el sabununun bir içecek gözüyle görülebileceğini... Üzerime bu kadar işeneceğini, kusulacağını ve daha da ilginci bundan rahatsız olmayacağımı bilemezdim. Gaz çıkartmanın eğlenceli tarafını göremezdim. Ağlayan bir bebeği aşısı yapılsın ya da test için kan alınacak diye böğüre böğüre kucağımda sıkabileceğimi bilmezdim. Ağlamaklı gözlere bakıp ağlayabileceğimi, minik bir tebessümden büyük mutluluklar yaşayabileceğimi düşünemezdim. Saatlerce uyuyan bir bebeği seyretmek için uyanık kalabileceğimi... Kalbimin vücudumun dışında bir yerlerde olabileceğini... Aç bir bebeği doyurmanın insanın ruhunu nasıl doyurabildiğini.. Bir anne ile çocuğunun arasındaki bağın göbek bağından çok daha sağlam olduğunu... Bu kadar küçük bir bedenin bu kadar büyük bir huzur verebileceğini...Düşünemezdim... Bütün bir gece boyunca, hatta geceler boyunca her şeyin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmek için 10 dakikada bir uyanacağıma.Kapılardan nefes sesi dinleyeceğime.Başkasının öksürüklerinin ciğerimi parçalayabileceğine.Bir insan öpücüğünün kesilen parmağımın acısını dindirebileceğine.İnanamazdım.... İyi ki bana bu duyguları yaşatıyorsun iyi ki benimsin bebeğim....

bizde anne olmak istiyoruz .............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…