Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

anam ben sana demedimmi beni burda çıldırttın gözün aydın canım allah tamamına erdirsin inşallah şimdi belirtilerini paylaşabilirsin artık hamişliğini tadını çıkara çıkara yaşa canım benim

sevdecimm tebrik ederim canım cok sevındım allah saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıpetsın

amiiiinnnnnnn...aynen cnm bence de dinlen sen..sevdeye de çok sevindim valla. İnş arkasından bizlerde başlarız teker tekerr ..durmak yok yola devamm

Son düzenleme:

yehooooooooooooooooo sevde hamiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşş bebişi göbişindeeeeeee oleeeeeeeeeeeeeeyyyyy allah. canım benim cok sevindim ya inan agladım .arkadaşım benim senin çaren rahim filmiymiş demek ben ona baglıyorum herhalde ufak yapışıklıklar vardı filmde açıldı . çünki çok güzel seyri vardı yumoşlarının allah tamanına erdirsin saglıkla sıkıntısız kucagına alırsın inşallah arkadaşım çok tebrik sonunda bekleyişlerin bitti canım . allah tez zamanda hepimize bu duyguyu tattırsın amiiiiiinnnn.

Sevdeeeeeeeeeeeee canım benim tebrik ederim, oleyyyyyyyy bir tane daha gebişimiz var, canım çok mutlu oldum çokkkkkk

Soonnuunndaaaaaaaaa allahım sana şükürler olsun canımmmm benimm tebrik ediyorum biliyordum biliyordum vee herkess biliyorduu allah tamamına erdirsinn canım..

Canım sen nereledesinn nasılsın..

Canım okadar yoğunum ki ne evde nede işte fırsatım olmuyor, iş acayip yoğun , ama yarından sonra daha rahat olurum, ev dersen tadilat aşamasında, burda dinlendiğimi kardan sayıyorum evde hiç oturmaya fırsatım olmuyor, okadar yoruluyorum ki anlatamam, bu ay tedavide görmüyorum, kafam rahat bedenim yogun :) sen neler yapıyorsun, iğneden sonra ki kaçıncı günün, nasıl gidiyor çalışmalar.:))))

Tebrikler güzel anne. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Allah nazarlardan saklasın. Bizim içinde dualarını esirgeme canım.

çoook mutlu 0ldum senin adına hatta anlamadım aslında hüngür hüngür ağlamak geldi içimden değişik duygular yaşadım.Allah tamamına erdirsin.çok sağlıklı olun inşllh.

canım belirtiler neydi senin bizimle paylaşabilirmisin güzeller güzeli annecik

Son düzenleme:

sevdeciğim hayırlı olsun.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
bir de nazar ayeti göndereyim sana

nazar ayeti:
وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

canım cok saol ...inşallah rabbim sizelere de yaşatsın bu mutluluğu........
tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin. darısı başımıza...
saol arkadaşım...inşallah gülüm ya...en kısa zamanda ..
Ah umutlum ah...canımın içi..inşallah en kısa zamanda senden de alırız böyle güzel haberler...cok şükür mutlu sona ulaştım..amin canım inş. tamamına erer..hatırlıyormusun doktor bu ay istemiyoruz demişti ya hsg den dolayı...hadi gel geçmiş olsuna gidelim birlikte....canım bekledin ha...öpüyorum seni ...
güldürsün tabi ya...Allah gönlünüzün muradını versin ...ederim tabi gülüm..etmezmiyim...çeken bilir derler ya...ne kadar doğru...biz birbirimizi bu yüzden cok iyi anlayabililiyoruz...
canımın içi saol gülüm...vallahi bende cıldırdım...işyerinde bi oraya bi buraya dolaşırken buldum kendimi...hala inanmak zor geliyor..hayal kuruyorum sanki yine...bi garibim...
sevdecimm tebrik ederim canım cok sevındım allah saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıpetsın
donserce saol canım...inşallah sağlıkla sonuçlanır...yarıda kalmaz mutluluğum...
sevoooooooooooooooooooooooooo.......inanılmaz dimiiiiiii.....canım hala rüya gibi...gelip hepinize tek tek sarılıp mutluluktan ağlamak istiyor canım....yıllar sonra evet sonunda geldi..bu arada aklıma geldi ablamı aradım haber vermek için o da hamileymiş,,,hemde 10 gün öncesinde ögrenmiş de söylememiş bana üzülürüm diye...geçen ay bebek yapmaya karar verdiler bu ay hamile..bu nasıl iş demekten kendimi alamadım...yine de cok sevindim....inşallah burdan seninde güzel haberlerinle bayram yapacağız daha...inşalllahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Sevdeeeeeeeeeeeee canım benim tebrik ederim, oleyyyyyyyy bir tane daha gebişimiz var, canım çok mutlu oldum çokkkkkk
cağlacığım...saol canım ya...vallahi şımarasım geliyor...sonuçu aldığımdan beri ağzım kapanmıyor..sırıtıyorum oraya buraya...ne garip ya...zor olan şeyler ne kadar degerli oluyor..ne kadar anlamlı.....................
Soonnuunndaaaaaaaaa allahım sana şükürler olsun canımmmm benimm tebrik ediyorum biliyordum biliyordum vee herkess biliyorduu allah tamamına erdirsinn canım..
sonunda demoscummmmmmmmmmmm....sonunda....evet sizler cok umutlandırdınız beni o yüzden bugün yerimde duramadım...tören vardı okulda tören bitmek bilmedi...inşallah canım....inşallah hayırlısıyla alırım kucağıma...
Tebrikler güzel anne. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Allah nazarlardan saklasın. Bizim içinde dualarını esirgeme canım.
saol tatlım...bu ay olmamış ama umudunu yitirme..inşallah önümüzdeki ay sendende güzel haberler alırız...
çoook mutlu 0ldum senin adına hatta anlamadım aslında hüngür hüngür ağlamak geldi içimden değişik duygular yaşadım.Allah tamamına erdirsin.çok sağlıklı olun inşllh.
canımsın benim ya...keşke tanışsak keşke birlikte olsak da sarılıp ağlasak...üzüntümüzü paylaştığımız gibi sevincimizi de paylaşsak...ama olsun bu bile öyle dolduruyor ki içimi...öyle yetiyor ki bana...
canım belirtiler neydi senin bizimle paylaşabilirmisin güzeller güzeli annecik
canım belirti olmadıkı doğru dürüst gülüm...benim 29.gün gelirdi kırmızılar...işte anca 26 sında sonra belim ağrımaya başladı..son iki gündür de şiddetlendi..öncesinde hiç bişey yoktu...yalnız dikkatimi ceken bişey oldu bu ay...benim yıllardır adet gülüme bir hafta kala cok şiddetli başım ağrır...öyle ki majezik almadak geçmez ...cok ağrırı...bu ay ağrımadı..o zaman içim bi garip oldu acamı diye....akıntı desen genelde olurdu o yüzden dikkatimi çekmedi..göğüslerimde son 3-4 gün biraz daha dolğunlaştı ama öyle uçları felan acımadı...hergün sıkıyordum acırmı diye ama acımadı...öyle işte canımın içi....
doktora gittinmi ne dedi

gittim canım..ama sezeryan a girecekti pek görüşemedik..iki gün sonra degerlerine yine baktır dedi..biraz düşük dedi..ögren ve bana bildir dedi....bu kadarcık...

tekrardan hepinize cok teşekkürler...hepinizi seviyor ve öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ah kurban olurum sana ya...ne iyi ettin...Allah bin kere razı olsun canım...

zor olan hep sıradan isteklerden daha bir önemlidir bizler için...yürek titrer, gönül diler, hayaller alır başını gider...her zahmetde bir rahmet varmış meğer...Allah dualarda bedbaht etmiyor insanı...er yada geç cevap veriyor işte...koca bir sayfa acılıyor şimdi yeniden...bembeyaz, tertemiz bir sayfa...dupduru...
sabırsızlıklar hiç böyle nihayete ermedi şimdiye kadar...
üzüntüler hiç böyle mutluluğa dönüşmedi ömrüm boyunca...
gönül sazım sızının yerine hiç böyle şenlenmedi ....
hayat böyle işte arkadaşlarım...dün ağlarken yine bişey yok diye...bugün bağıra bağıra sizinle kutluyorum sevincimi...sizinle...dertdaşlarımla. canım arkadaşlarımla........hepinize tekrar tekrar selam ve duayla.................sizi seviyorum...

Son düzenleme:

ayy canim benim ne guzelll tebrik ediyorum seni cok sevindim senin adina insallah saglikli bi hamilelik gecirirsin cnm

Canım ya... Ne güzel ifade etmişsin duygularını. Rabbim mutluluğunu daim etsin. Bebeğin için bol bol yusuf suresi ve ibrahim suresi oku annesi.

Son düzenleme:

ayyyy sevde bu gün ikinci defa aglattın beni. canım ablanla aynı ay hamiş kalmanız ne kadar güzel aynı süreci yaşıyacaksınız beraber. canım çoook sevindim anlatamıyorum sanki kendim hamiş kalmış kadar sevindim. 170 lere kaldık diyordun allah söyletmiş . bende arkandan kopup gelirim inşallah şimdi ocak annişimi olacaksın yeni yıl hediyesi olacak . kendini yorma sakın ani hareketlerde yapma iyi bak yigenimize . canım degerede kafayı takma ikiye katlıyacak allahın izniyle.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…