Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhabalar kızlar iyi ve sağlıklı haftalar diliyorum.sevdecim bence hamilesin silikte olsa döllenme geç olmuştur.bence sevinmeye başla HAMİLESİNNNNNNNNNNNN.....

Canım bilmemki çatlatma iğnesini daha geçen çarşamba vuruldum hemen belli olurmu böyle off kafam karışık hayırlısı.

inş hamilesindir cnm ya çok ihtiyacımız var güzel haberler almaya..bizim için ümit oluyo benim de klomen biticek yrn. perşembe de takibim var olmazsa banada çatlatma iğnesi verebilirmiş bakalım ya hayırlısı Allah'tan :97:

canım bende 3 test yapmıstım .1 cide nerdeyse 1 saat sonra ıkıncı cızgı cok sılık cıkmısdı ertesı gun yıne yaptım aynısekılde cıkdıson testte biraz daha netlesmıstı ve eczaneye gıtmıstım teste sorun olabılırmı dıye eger negatıfse hıcbır sekılde 2 cızgı cıkmaz demıstı.
ve suanda hamıleyım .canım ben sımdıden tebrık ederım buyuk olasılıkla annelıge dogruu ılerlıyorsun canım .

donser
cnm sen testlerini kaç gün arayla yaptın? o testlerde 5 dk beklemek yeterli diyo 1 saat sonra da etkisi olabiliyomu onların?

Son düzenleme:
ALLAH RAZI OLSUN TATLIM AMA BU SEFERDE ADET OLAMIYORUM YA PPPUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFF BEN ALIŞTIM GÜNDE 3 E 4E AMA ALLAHTAN BENİ FAZLA ETKİLEMİYO İLÇ
Amaan gülüm adet olamamayı iyi bilirim. Benim başımda da var bu illetten. Klomen beni çok etkiliyordu. Ne bileyim, duygularım bile karmakarışık oluyordu iştee. Tekrar söylüyorum, Allah sana kolaylık versin.
Ya Demosum ben de diyorum adeti mi yaklaştı bu kızıın :26: Sonra baktım listeye, 19 Haziran yazıyor. Neyseki bi sonraki yazında çarşamba iğne vurulduğunu söyleyince kafayı toparlayabildim. Gülüüüm orda burda oyalanma, koş eve. Adamı da çağıır. Yani yumurtlama akıntısıdır o zaman bunlar. Belki de küçük yumoşların vardı ve ancak çatlıyorduur. Bu günleri boş geçirme canımıniçi.
valla öyle iyi geliyorsunuz ki bana..ne desem az..saolun moral ve destekleriniz için..sizi seviyorum...
Ben de seni seviyorum canıım. Bu defa olacak inşallahh. Sadece birkaç gün daha sabır

Arkadaşlar bende pko var ve doktorum günde 2000mg glkofen verdi
klomen için zayıfla olmuyorsa başlarız dedi
ama zayıflamayı beklemekten sıkıldık galiba (evliliğimizin 3. yılı bitiyor)
günde ne kadar klomen alıyorsunuz, iki ilacı bir arada kullanan var mı aranızda ve klomenin ne gibi yaralrını gördünüz?

donser
cnm sen testlerini kaç gün arayla yaptın? O testlerde 5 dk beklemek yeterli diyo 1 saat sonra da etkisi olabiliyomu onların?

canım ben tüp bebek yaptım transferden 7 gun sonra yanı 8 gunu 9 gunu 11 gunu yaptım 3 dede 2 cızgı sılık cıkdı ılk 2 yapısımda nerden baksan 1 ssaate yakın zaman sonra cıktı 2 cızgı

canım ben tüp bebek yaptım transferden 7 gun sonra yanı 8 gunu 9 gunu 11 gunu yaptım 3 dede 2 cızgı sılık cıkdı ılk 2 yapısımda nerden baksan 1 ssaate yakın zaman sonra cıktı 2 cızgı

naber cnm nasıl gidiyo hamilelik gittinmi dr biz gene başladık klomene Allah hayıretsin inş.:26:

naber cnm nasıl gidiyo hamilelik gittinmi dr biz gene başladık klomene allah hayıretsin inş.:26:

canımmm ıyı gıdıyor sımdılık bır sıkıntımız yok sukur sen nasılsın canım . Insallah sende guzel haberler verırsın .cumartesı gıttık cnaım bebegımın kesesını gordum alah hepınıze nasıp etsın canım cok farklı bır duyguu 14 dede kalp atısını gorcez ınsallah

süper herşey yolunda gider umarım cnm pıtı pıtı duyarsın kalbini ben napiyim aynen yola devam klomen çörek otu bal tarçın lakin hiççç ümidim yok dr beni dinlemiyo ama bu yolla olmaz bu iş bence bakalım hayırlısı diyorum bu ayda böle deniyelimde önümüzdeki ay rahim film istiycem sancılı bişey dedi ama yapacak bişey yok

gerçekten mi ya...içim kıpır kıpır..napacağımı bilmez halde dolaşıyorum ortalıkta...bugünü bi atlatsam..yarın daha cabuk geçer...inşallah canım ya...sizde böyle söyleyince iyice umutlandım...kırmızılar gelmeyecek diye kendimi cok hazırladım...valla dibe vurmaktan cok korkuyorum..

merhaba arkadaslar bugün nasilsiiniz bakalim???

ben bisey sorucam bugün aksm hayirlisiylan klomen e basliyorum. Ama tam igne zamanim pazar gününe denk geliyor bakalim ne yapcaz neyse ama sorum su klomen kullanipa catlatma ignesine gerek duymadan yumurtalari catliyan varmi yoksa vurulmak zorundamiyiz???
Ya ben igneden cok korkuyorum da

canım benim bence sen dibe vurmayacaksın bebişin hayırlısı ile dünyaya gelince uykusuz gecelerde başını yastıklara vuracaksın seni şimdiden çoooooook tebrik ediyorum güzeller güzeli anne adayı

bana bişeyler söyle meraktan ölecem nerdeyse yarın kanda baktırsam çıkar mı acaba yoksa cumayımı beklesem canım ya:97:

canım bende senın gıbıydım yerımde duramıyordum.ınsallah yanılmayız ama ben buyuk olasıka hamıle oldugunu dusunuyrpum allahtan hayıorlısıı canımmm .

bana bişeyler söyle meraktan ölecem nerdeyse yarın kanda baktırsam çıkar mı acaba yoksa cumayımı beklesem canım ya:97:

Tatlım bu telaşını anlayabiliyorum ama ben biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Gerçi sen de bekleyemiyoruum diyceksin doğal olarak ama, zaten anladğım kadarıyla 3-4 gün kalmış adetine. Kasık ve bel ağrılarına gelince, adetin yakın olduğu için de olabilir, (inşallaahhh) hamile olduğun için de İnşallahh hamilesindir ve sağlıklı evlatların olur. Ama bence birkaç gün daha sabret arkadaşım. Başka uğraşlar bul kendine. Hiç birşy bulamıyorsan, havalar güzel artık, çız gez toz... Kendini daha fazla yıpratma şekeriim.

canım benim bence sen dibe vurmayacaksın bebişin hayırlısı ile dünyaya gelince uykusuz gecelerde başını yastıklara vuracaksın seni şimdiden çoooooook tebrik ediyorum güzeller güzeli anne adayı

canımsın benim ya..gelip sana sarılasım geldi şimdi...inşallah..sende bende güzel haberlerle topikcek bayram yaparız..inşalllahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…