Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm arkadaslar sevde, cimcime, umutluyum, sevosevo,demos,melegim,sarisin daha ismini hatirlayamadigim arkadaslarim kandiliniz mubarek olsun Rabbim bu mubarek hayirli gunde dualarimizi kabul eder insallah Allahim sen bizlere hayirli ve saglikli evlatlar nasip et insallah veren sensin yarabbi sen bizim dualarimizi kabul ett....aminn

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN KIZLAR :KK71:
Allahım gönlünüzdekini hayırlısıyla nasip etsin rabbim bizede yaşatsın evlat sahibi olmayı :KK43:

nasılsın canım varmı bi belirtiler regline az kaldı 3,4 gün galiba. heyecan için bi test falan yapsaydın canım.:nazar::emir_bebek:

canım..aldım bi test de erken diye yapmadım daha..kan testi vermeye hiç niyetim yok...daha bat a da zaten 4 gün var..bilmiyorum ki idrarda cıkarmı ..erken değilmi? daha....gögüslerde dolgunluk dışında doğru dürüst bi belirti yyok gülüm ya...kuvvvetli ihtimal yene bişe yok...:KK37:

Son düzenleme:
slm arkadaslar sevde, cimcime, umutluyum, sevosevo,demos,melegim,sarisin daha ismini hatirlayamadigim arkadaslarim kandiliniz mubarek olsun Rabbim bu mubarek hayirli gunde dualarimizi kabul eder insallah Allahim sen bizlere hayirli ve saglikli evlatlar nasip et insallah veren sensin yarabbi sen bizim dualarimizi kabul ett....aminn

canım seninde kandılin mubarek olsun..inşallah..Rabbim bu gecenin hatırına dualarımızı kabul eder..

canım umarım iyisindir kulak bi problem çıkarmamıştır . neredesin yahuu sen olmayınca bi tuhaf oluyor topik.:KK52::KK1:
Geldim canım şükürler olsun iyiyim. En azından bugün iyiyim. Tahmininde yanılmadın canımıniçi, yine baş dönmem oldu ve eve gittim dün. Bugün de doktordaydım. Cancazıım beniim, bensiz tuhaf oluyor demeek. Sağolasın gülüm yaa, onure ettin beni. sen nasılsın?
Bende merak ediyorum genelde hasta olduğunda girmiyor..
Evet bi taneem, iyi bilmişsiniz sevomla ikiniz. Ama şimdi iyiyim şükürler olsuun. Benim de aklım hep sizdeydi inanın. Ama fena vuruyor bu kulak... Haa bu arada kan vermiştim ya beta hcg için, sonuç her zamanki gibi negatifmiş. Telefonda sordum, sekreter kız bişi yok dedi.

Amiiin canım. Allah razı olsun. Senin de kandilin mubarek olsuun.

meraba kızlar hayırlı kandiller umarım bu mübarek gecede rabbim bizimde sesimizi duyar umutlu geçmiş olsun canım :KK16::KK54:

Son düzenleme:
bende idrar testinde negatifi görünce çok üzüldüm:KK43: ama adet söktürücü ilaç içmem gerekirdi eşim izin vermedi kan tahlili yapalım sonra içersin dedi:KK50: bende kırmadım ama biliyorum gene fos çıkcak 2:30 da gidip kan vereyimde biran önce ilaç içeyim:KK50::KK31:

selam kızlarr regaip kandiliniz mübarek olsun dualarınız kabul olsun...
pazar günü çatlatma iğnemi yaptırdım dün akşamda çok merak ettim hakkaten testler pozitif çıkıyomu die yaptım testi silik çıktı demek doğruymuşş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim canım, seninde kandilin mübarek olsun.

arkadaşlar merhaba.hepinizin kandili mubarek,dualarınız kabul olsun

ben doktor tedavisine yeni başladım.polip vardı onu aldırdım sonra doktorum beni adetimin 5. günü çağırdı.niye 5.günü çağırdı diye merak ediyordum ki burda okudum klomen vereceği zaman heralde 5.gün çağırıyo??? yani bende klomene mi başlayacağım???

meraba kızlar hayırlı kandiller umarım bu mübarek gecede rabbim bizimde sesimizi duyar umutlu geçmiş olsun canım :KK16::KK54:
Senin de kandilin mubarek olsun canım, duaların da kabul olsun inşallah. Teşekkür ederim arkadaşım, şimdilik iyiyim. İnşallah kan testinde sürprizle karşılaşırsın. Hakkında hayırlısı neyse o olsun gülüm. bize haber vermeyi unutmaa.
Canım çok geçmiş olsun, bizi böyle habersiz bırakma merak ediyoruz çok. Kendine dikkat et gülüm. Kandilim Mübarek olsun.

Allah razı olsun güzelim. Gülüm öyle bi baş dönmesi kii, yerimden kıpırdayamıyorum. Allahım sizlere yaşatmasın inşallah. Eninde sonunda kurtulacam bu illetten. Senin de kandilin mubarek olsun canımıniçi..

Allah razı olsun güzelim. Gülüm öyle bi baş dönmesi kii, yerimden kıpırdayamıyorum. Allahım sizlere yaşatmasın inşallah. Eninde sonunda kurtulacam bu illetten. Senin de kandilin mubarek olsun canımıniçi..[/QUOTE]

Allah Allah..canım geçmiş olsun ya...neden başın dönüyor ..sebebi nedir.Umarım ciddi bişey değildir..A.şifa versin gülüm ya..:KK71:

Canım çok geçmiş olsun, bizi böyle habersiz bırakma merak ediyoruz çok. Kendine dikkat et gülüm. Kandilim Mübarek olsun.

canım sen nasılsın...??İyimisin...seninde kandilin mübarek olsun ..

sevocum..senin geldimi kırmızılar gülüm..ne durumdasın....bende heyecanlandım sen sorunca...acaba bişey olabilir mi diye kendime sormadan edemiyorum..:KK52:

Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım evet pregnyl bilmiyorum işte yazdı bulana kadar canım çıktı amaolsun inşallah işe yarar..

:KK1::KK1::KK1::KK1: Valla ayıptır söylemesi benimki ekstradan bişe yapmıyor ve bu tedavi olayı onun işine geldii önceleri kaçardım:KK33::KK33: şimdi kendisi naz yapıyor :KK1::KK1:
canım cok ama cok tesekkur ederım oncelıkle bır suru kısıye yazmama ragmen bana gerı donen tek kısı oldugun sana oncelıkle ben tesekkur ederım tatlım prgnyl daha ucuz bır ılac ondan sanırım tavsıye edıyorlar ıkısı de aynı merak etmem tabıkı ıse yarayacakstır allahın ıznı ıle sadece cok zor bulunuyor dıye cok kızıyorum doktorlara bana hamılelıgımde verdıgı ılacların hepsını ıgnelerın de tabıkı cok zor bulmustum :KK23:
:2: günaydın kızlar hayırlı kandiller... Aslında bu şekilde başlamak istemezdim güne ama okadar kötüyüm ki hiç anlatamam size mutsuzum umutsuzumm klomen kullandım iğne oldum gene YOK gene Yok bıkdım usandım artık üstüne üstük 21.gününde adet gördüm bu nedir yaa doktora kalsa flm çekti bilmem ne yaptı hiç bişi yok eee ne ozman neden olmuyo valla kafayı yicem yakın da ağlamaktan bıkdmmm artıkkk......
canım lutfen bole uzulme ınsallah bugun dularımızla yaradanın huzuruna cıkalım ve ınsallah kabulolacak olan dualrımz sonucu yavrularımız gelecek ama uzuntu cok daha fazlasını getırıyor kotu seylerın buyuzden elınden geldıgınce uzulmemeye calıs
Senin de kandilin mubarek olsun canım, duaların da kabul olsun inşallah. Teşekkür ederim arkadaşım, şimdilik iyiyim. İnşallah kan testinde sürprizle karşılaşırsın. Hakkında hayırlısı neyse o olsun gülüm. bize haber vermeyi unutmaa.

Allah razı olsun güzelim. Gülüm öyle bi baş dönmesi kii, yerimden kıpırdayamıyorum. Allahım sizlere yaşatmasın inşallah. Eninde sonunda kurtulacam bu illetten. Senin de kandilin mubarek olsun canımıniçi..

canım cok gecmıs olsun vertılıgo mu var sende ınanılmaz bır bas donmesı evet halam da olmustu cok gecmısler olsun canım

hepınıze hayırlı kandıller dılıyorum dualrımda olacaksınız benı de dualarınızdan eksık etmeyın :KK69:
Rabbım tum gunahları affeylesın ve eslerımızle aılelerımızle saglıklı sıhhatlı uzun hayırlı bır omur nasıp eylesın evımızden huzuru hıc eksık etmesın maddı manevı tum sıkıntılardan bızı esırgesın ve hepımıze tum bekleyen ısteyen herkese hazınesın hayırlı salih evlatlar nasıp eylesın
aminnnnn

Umutlu22 gecmis olsun canım dıkkat et kendıne sonucun ıcın cok uzuldum canım :'( saglıgın yerınde olsdunda canım onumuzdekı aya ıyı haberler verırsın

X