Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım hadi bakalım catlatma ignesinde siftah ı yaptın çok güzel klomensiz yumoşun olmuş. aşılama yapacagı içinmi 2 gün ilişki yasagı koydu canım. eger aşılama yapılmayacaksa 5 gün ara vermeden ilişki derim ben.

tatlım 5 gün ara vermeden ilişki demişsin yaa merak ettim ne yediriyosunuz siz bu adamlara 5 gün aralıksız çalışıyolar
ay cahilliğime verin yaa merak ettim yani

Son düzenleme:

canım cok sevındım allah gonlune gore versın .senden de guzel haberler alıcagız ınanıyorum

tatlım 5 gün ara vermeden ilişki demişsin yaa merak ettim ne yediriyosunuz siz bu adamlara 5 gün aralıksız çalışıyolar
ay cahilliğime verin yaa merak ettim yani

ay katılıyorum canım sana ya ... adamlar işten gelince pert olmuş gibiler ... formulu nedir bunun biri açıklasın

canım bence yeni bi doktora gidip rahim, filmi eşine sperm tahlili ile tedavine başla uzun süredir ugraştıgımız için az çok her şeyi gördük sayılır dönüp dolaşıp rahim filmine ve sperm testine geliniyor. benim tıkalı tek taraf rahim filminde açıldı eşimin hareketlilik biraz azdı dr. ilaç verdi onada. şu zamana kadar kullandıgım ilaçlar belkide bu yüzden boşa gitti. sana tavsiyem 6 ay falan bekleme bu testleri yaptırıp klomen + çatlatma ignesi tedavisine geç . bu 6 aylık süreci dogru bir şekilde degerlendirirsin .hayırlısı olsun canım.

tabi ki de öyle canım ama hergün hergün olmuyo işte :26: zaten günü belli olarak ilişkiye girmek kasıyo kocamı öyle işte sorayım dedim

Arkadaşlar ben bugün nekadar yoğunum, aybaşını hiç sevmiyorum, arada bir girmeye çalıştım umutlu22 için ama yoktu, geçmişi bir okuyayım önce bakalım bugün neler olmuş.

Canım ne güzel bir tane yumoş gelişmiş, ama sakın 2 gün ara verme, bu günleri iyi değerlendir.

Canım dr. doğru demiş, uzun bir süre korunduktan sonra 1 yıl olmaması normal zaten, yaş 34 olduğu için sana 6 ay demiş, 6 ayın sonunda tedaviye başlarsan eğer senden tahlil ve rahim filmi ister, ilk adım bunlar zaten, ama umarım bunlara gerek kalmadan gelir bebişin.

bende uzun süre korundum 5.5 yıl gerçekten duydum oyle diyorlar uzun sureyle ne alakası var onu merak ediyorum yanı neden uzun sure korununca zorlasıyor bilimsel gercekliği var mı kı doğal yolla korundum ben:44::44:

bi şey soracagım yahu şu birden fazla mesaj alıntısını nasıl yapıyorsunuz ben kurcaladım bulamadım. daha önce mesaj yazdıgım yerin altında o sayfadaki mesajları gösteriyordu şimdi onuda göstermiyor.yardıııııııııııııııııımmmmmm.

canim alinti yap yazinin hemen yaninda cift isaret var oraya bas.sonra baska yapmak istediginin yaziya aynisi yap sonra alinti yapa bas

canım dur bakalım daha ucuncu ayda olur ınsallah 6 ay bıraz fazla degılmı yaaa ama doktorun daha ıyı bılır tabıkı ben bıraz tez canlıyım da ama ole dusunme hemen lutfen kım bılebılrı belkı hıc beklemıceksın
sen kullaniyomusun klomen ve kacinci ayindasin
canım ben daha basladım bır dahakı ay yada temmuzda belkı serophene baslıcam ama ben erken dogum ve bır kayıp la sonuclanan bır hamılelık gecırdım onada serohene le hamıle kalmıstım bu sefr daha baslamadım canım
selam kızlar nasılsınız ???? stresli yogun bi günnnn ..... bende progestan alıyorum 6 gün bugün 4 gün daha içip bırakıcam çatlamaya 5 var hastalanmam lazım çok gergininm çokkkk
canım catlaması ıcınmı alıyorsun adet olmak ıcınmı alıyorsun ben anlamadım
canım zaten gecen aylarda klomen kullkandıysan o bu ayda etkısını gosterır canım ondan yumurtan gelısmıstır hanı olur ya hapı bırakırlar kendılgıınde bı dahakı ay hamıle kalıverırler ınsallah ole olursun canım doktorun soledıgı ıgne pregnyl mı ya bu doktor bunun zor bulundugunu bıle bıle nıye bunu verıyorlar anlamıyorum muadılını neden vermıyorklar acaba ınsallah guzel sonuclar alırsın canım
canım ben ılk hamılelıgmde serophene kullanıyordum doktor kıst olusmaması ıcın on dokuzuncu gun farlutal vermıstı yanı yumurta buyur de catlamaz kıst olursa dıye ama sen zaten catlatma ıgnesı oluyrosun yanı adet olmaman ıcın sebeb yok ondan vermemıstır bırsey

ınsallah hamılesındır ve ve dusukle falan da sonuclanmaz canım hıc ole dusunme cunku hamıle kalmamak ne kadar zorsa dusuk yasamak da bır o kadar zor
canım kesınlıkle doktorun herseye bakması gerekıyordu hele de fılm cekmelıydı cunku dıs gebelık onemlı bır konu

canım + ısaretı olan yere tıklıyorsun hangı mesajlara cevap vermek ıstersen onun altındakını tıklıyorsun en son da konuya cevap ve r dıyorsun bu kadar

merhaba arkadaşlar bende 5 ay önce bi gebelik yaşadım fakat bebeğin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum bu ay tekrar denemeye başladık inşallah rabbim yüzümüzü güldürür doktorumu değiştirdim yeni doktorum hemen hormon tahlili istedi prolaktinim 30 çıktı ilaç verdi polikistik overimin olduğunu söyledi bakalım hayırlısı benide listeye eklerseniz sevinirim geçen yazıldığımda o ay hamile kalmıştım 13 haziran yeni tarihim

bende uzun süre korundum 5.5 yıl gerçekten duydum oyle diyorlar uzun sureyle ne alakası var onu merak ediyorum yanı neden uzun sure korununca zorlasıyor bilimsel gercekliği var mı kı doğal yolla korundum ben:44::44:

Canım doğal yolla korunanları bilmiyorum ama ilaçla korunanlar mesela ben 8 ay doğum kontrol hapı kullandım yumurtalıklarım zaten tembelmiş ben dahada tembelleştirmişim.

Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım evet pregnyl bilmiyorum işte yazdı bulana kadar canım çıktı amaolsun inşallah işe yarar..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…