Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ya..yapma böyle...biliyorum adet günlerindeki insanın içindeki karamsarlık o kadar zirve yapıyorki ben bazen kendi adıma hayattan vazgeçesim geliyor...ama bak yine toparlanıp yeniden devam ediyoruz işte..hepimiz öyle değilmi...ağlıyoruz üzülüyoıruz sonra tekrar umutlanıyoruz ve heycanlanıyoruz..bugün cimcecağlayla tuanatay la heyecanlanıyor yarın belki seninde umutlanacağız..ve gün sayacağız...dün erclef le sevindik mutlu olduk başka zaman başka biriyle üzüldük...bizim hayatımız gel gitlerle dolu...ama yılmak yok..burda aynı kaderi paylaşıyor ve umut etmeye devam ediyoruz..hadi sende kalk ve dimdik devam et yoluna...hadi...

selam kızlarrr hepimize hayırlı günler olsun inşallahh :))

ben dün gece son duphastonu içtim (adet söktürücü) en geç cumaya adet olmam gerekiyorr ama inşallah olmam ve içimde bir ses olmayacağımı sölüoyorrrrrrrrrrrrrrr inşallahhhhhhhhhhhh :))

İçime doğdu canımm senn kesin hamilesinn o zman ne diyoruzzzz EVLİ MUTLU ÇOCUKLUU hoppaaaaaaaa

:)) canımsıın.. Insallah cıkar bıseyler aylardır yaptıgım testlerde 2. Cızgıyı saatler sonra baktıgımda bıle gorememıstım sımdı sılıkte olsa bunu gormek bıle guzel umarım testler saka yapmamıstır banada aksama ıyı bı degerle donerım eve:) daha esımın sılık testlerden bıle haberı yok gecen ay cok umutlandı bu ayda aynı stresı yasamak ıstemedıgımden soylemedım ona bıle bıtek k.k. Bılıo:)

QUOTE=tuanatay;19316236]kızlar kan verdım bende aksama cıkcakmıs sonuc.bugunku testımde sılık ama daha belırgın cıktı umarım ıyı haberler verebılırım.[/QUOTE]

Hadi canım inşallah iyi güzel haberlerini verirsin bizee

ayy inşallah canım hakkında hayırlısı olsunnn valla dediğin gibi silik de olsa 2 çizgiyi görmek ne demek yaaaaaaaa süperr çıldır çıldır çıldırmayan kalmasın

Günaydın kızlar

arkadaslar bugun embriyo transferı olalı tam bir hafta olduu bende cok stres yaptım test yapsam cıkarmı acaba normalde doktorum 28 kandan bakılacagını soyledı ama heyecan tavanlarda gezınıyor ınmıyor bir turlu esım zaten o bulutlardan ınmıyor aşağı offfff cumartesıne cok var yapsam cıkarmı arkadaslar sızce .allahım esımın gonlune gore verır ınsallahh

Ahhhh hep diyorum ya iyiki varsınız şu an bunları yazarken bile ağlıyorum hiiçç bu kadar umutsuz olmamıştım eşimin beni üzmemek için umursamaz tavırları çocuk çocuk diye yırtınan adam benim hastalığım ortaya çıktıktan sonra hiiçç istemiyormuş gibi yapması beni daha çok üzüyor bilmiyorum dr a gitmeden klomenmi alsam ?? zaten bişe yapmıyor 5. günde klomeni yazıp yolluyor.

Canım sen adet söktürücü felan kullanma madem regli olmadın bide adet söktürücü yani yapma ble şeler arkadaşlar sonuçta olmasını istediğimiz oluşmasını istediğimiz gebelik için uğraşıyoruz biraz dikkat allah korusun başka sebebpler doğurabilir bu tür durumlar...

ltffff dyunnnn
34 yaşındayım bir kızım var metotraksat kullandığım için 2 yıl bebek yapmıycaktım neyse şubatta aldığım norlevo adet düzenimi bozdu 50 gündür adet olamıyorum lekelenme hariç diye dr farlutal verdi ama çok gergin ve sinirli oldum diye bir adetten başka içmedim şimdi biberiye civanperçemi kekik papatya çayı içiyorum bugün başladı dün dr olgun yumurtan var bi tane demişti bu nedemek sizce ben ne zaman adet olurum adetten sonra doğum kontrol hapı kullan dedi dr ama ben istemiyorum bitkilerle tedavi edebilirmiyim kendimi sizce adetim düzelir mi (( çok oldum biliyorum ama uyuyamıyorum bile çok gerginim haplardan bıktım Allah 'ım yardım etsin tüm dertlilere bigü adetim gelmiyceni hiç düşünemezdim hep 21 yada 25 günde gelirdi norlevo bozdu

canım bnde pko var adetim hep düzensiz o yüzden adet söktürü verdi doktor ama ben 15 gün önce rahim filmi çekildim ondan sonraki haftasonu normal olan yumurtlama zamanımdı heni 14.-16. gün arası oluyo ya normalde bizde o haftasonu sıkı çalışma yaptık hihiihih :))) ondan ümitliyim yoksa bile bile adet söktürücü içer miyim bu kadar isterken hem ayrıca adet söktürücü tam tersi gebeliği besliomuşş bnde yeni öğrendimm eğer adet olursam 5.gün klomene başlıcam da ben adet olcakmışım gibi hissetmiorum ama ümitlenmiiyim yinede çok her ay kırmızıları görüyorum ((( hayırlısıı :))

selam canım metoreksatı ne için kullanıosun romatoid artrit mi var bnde kullandım benimde bebek yasaktı o yüzden mecbur doğum kontrol hapı kullanmıştım en etkili yol bu bence bitkisel şeler pek işe yaramaz garanti olsun diye hap kullan bnce yoksa Allah korusun kötü şeler olabilir bi doktora git bidaha baktır neymiş o olgun yumurta ???

Canım benim hayırlısı inşallah adet olmazsınnn gelir ufaklık

ama yine de yumurtalıkların durumuna bakıyor benim doktorum.. doktor gozetiminde yap bence.
ayrıca lutfen aglama kendini strese sokarsan çocuğun olmasını zorlaştırırsın cunku stres hormonları yumurtalıkları baskılatıyor..biliyorum insanın elinde değil.. ama herşeyin belli bir zamanı var. ben de serophene kullandım yumurtladım yumurtam çatladı,eşimde de sorun yoktu herşey cok guzel gitti ama hamile kalmadım.. gercekten nasipten öteye geçilmiyor. bu ay 2. ilaç kullanışım. hayırlısı olsun.

umutlu canım beni hamile listesinden çıkarabilirsin malesef değerlerim düştü. ve kırmızılar gelmeye başladı. 3 de doktora gidicem bakalım tedaviye devam edecek mi?

Merhaba kızlar;
İçimdeki merakı yenmek için hastaneye gittim ve ilk defa beta hcg yaptırdım, sonuç 1 saatte çıkacak dediler, geçmek bilmeyen 1 saat ve nihayet süre doldu, gittim sonucu aldım, sonuç koskocaman bir NEGATİF. Değere ne demeli arkadaşlar 0,46 nekadar komik değilmi, şaka gibi, ağlamak istiyorum, gözlerim dolu dolu, çalışma iştahım gitti, morel sıfır, herzaman ki gibi gerginim. Çok üzgünüm kızlar çok, sizde olmasanız kime anlatırım içimdekileri, kim anlar beni, orada geçirdiğim 1 saat içinde kaçtane karnıburnunda gördüm ben bile sayamadım, başkalarında nasıl oluyor, bizde neden olmuyor, neden bu kadar çabalamamıza rağmen hep üzülüyoruz, sitem etmek istemiyorum elbette, Rabbimin bir bildiği vardır elbet ama elimde değil, çok ama çok yıprandım kızlar, bu son artık, önümüzde ki ay aşılama deneyeciğim, oldu oldu, olmadı nasip böyleymiş der yoluma devam ederim, yaptırdığım için pişman değilim yinede en azından 3 gün daha boşu boşuna umutlanmaktan kurtuldum. İşte böyle arkadaşlar şimdi kendime gelmeliyim biraz, inanın sonucu görünce pek bir şey hissetmedim ama zaman geçince aradan biraz acısı çıkmaya başladı.

kızlar bugün dkra gittim 3 gündür leke geliyordu doktor baktı adet oluyorsun dedi ve tekrar klomen verdi adetlerim düzenliydi duphastın vermişti ondan mı böyle oldu anlamadım bebiş de yokbu ay bi de estraderm tts100 adında bi bant verdi kullanan var mı ya da duydunuz mu bu bantı

umutlu canım beni hamile listesinden çıkarabilirsin malesef değerlerim düştü. ve kırmızılar gelmeye başladı. 3 de doktora gidicem bakalım tedaviye devam edecek mi?

Canım çok geçmiş olsun, senin adına çok üzüldüm. Umarım en yakın zamanda bebişlerimize hamile kalmak bizlerede nasip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…