Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu arada klomen bana hiçbir yan etki yapmadı.
günde 1 tane 5 gün içip bıraktım

ben sabah akşam 2 adet içtim 11.günde 16 cm 3 adet yumoş vardı....17.gün işte yani dün çatlamışmı diye kontrole gittim dr çatlamış dedi iğne yaptırtmadı zaten çatlar gerek yok demişti hemen hemen zamanlarımız yanı görünüyo hadi inşallah bu sefer büyümüştür senin yumoşlar ben çatladığını hissetmiştim kasıklarımda bayağı ağrı olmuştu...umarım buay mucizeler yaratırız

ilacın adeti neye göre belirleniyor acaba ki?
evet benim sat 6 mayıs,bakalım ama ben o moral bozukluğuyla 12.günde ne kadar oldukalrını sormadım bilee.o da söylemedi.p.tesi bi daha gel dedi.
çok korkuyorum ya büyümedilerse diyee.çok istıyorum bu ay hamile kalmayı .
Ama her şey nasip ve hayırlısıyla olsun tabii

peki o ara akıntın oldu mu canım yumoşların çatladığı zaman

peki o ara akıntın oldu mu canım yumoşların çatladığı zaman

yok olmadı zaten ben anlamıyorum akıntı oluyo diyenleride saçma geliyo zaten o ara çalışmalar sürüyo ve zaten ara ara sabah kaltığında sperm geliyo gün içindede sperm akması cok normal acaba onu akıntımı sanıyolar....üzülme bu ay olmazsa 2. ay ialcın dozunu arttırıcaktır dr. ozaman bir sürü yumoşun olur.... zaten önemli olan cok sayıda değil anladığım kadarı ile en az 2 adet ve sağlıklı olmaları ve dr bana ilaçtan sonra yumurtalığın hergün 2cm büyüdüğünü söylemişti beni ilk çağırdığında 14 cm ertesi gün birdaha çağırdı 16 olmuşlardı zaten eminm seninkilerde büyümüştür sakın takma kafana rabbim izin veririse e olursa olsun hamile kalırsın zaten ....

evet gün içinde benden de hep sperm geliyor,bu da normalmış demek ki.
ve senin kuru olmana da sevindim,ymurtan çatlamış bundan da eminsin ve akıntın yok. benim de akıntı olmaması normal o zaman.
bu arada bir şe daha soracağım tatlım klomen tedavisi için 6 mayısta doktora gittim muayenehanesine 120 lira verdim.geçen salı kontrole gittim ücret vermedim ,şimdi verecek mıyım?
o ay içinde olan kontrollere verilmiyor diye biliyorum ama
senın nasıl oldu

ben bursadayım cnm benim dr medical parkda ben ilk gittiğimde 50 tl verdim zaten sigortam var ayrıca 10 günlük süreler ücretsiz oluyo 10 günü geçinde muayne olarak alıyolar ...sen ara sor hastaneyi sen nerdesin hangi il...

tatlım hastane değil benım ki muayenehane.
6 mayısta 120 lira verdimm.
yarın arayıp sorayım da hazırlıklı gideyım bari

izmirdeyim canım

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız?
ya size birşey soracağım..şimdi ben en son 2 mayısta adet oldum sonra adetimin 8.günü yani 9 mayısta rahim filmi çekildim hiç bişi yok dedi doktorum temiz çıktı dedi..neyse o hafta sonu cumartesi pazar pazartesi yumurtlama zamanımda hani normalde 14.-16. gün arası oluyo ya bizde hafta sonu baya çalılştık hatta onun öncesinde perhiz yaptık sonra haftasonu full mesai aynı zamanda bana 14 mayısta duphaston verdi adet olmam için düzensiz çünkü bu akşam sonuncuyu içicem bormalde 5.gün falan adet oluyorum adet olunca da 5.günü klomene başlıcam sonra 10.günü yumurtlama takibine çağırdı doktor.neysee konuyu dağıttım biraz şimdi bnde geçen haftadan beri bi kasık ağrısı bi batmalar yumurtalıklarımda hissediyorum sürekli tuvalete gidiyorum çişim geliyor nedense içime bi kuşku düştü acaba hamiş olabilir miyim diye çünkü doktorum belki bu ay hamiş kalırsın gerek kalmaz klomene demişti rahim filmi sonrasında az da olsa hamiş olma ihtimali oluyomuş..acaba hamiş olanlarda böyle batmalar sancı falan oluyor muydu ya da bu neye sebep olabilirrr ???

tatlım hastane değil benım ki muayenehane.
6 mayısta 120 lira verdimm.
yarın arayıp sorayım da hazırlıklı gideyım bari

izmirdeyim canım

benim dr muaynanesi var 100 tl alıyormuş ama bana hiç teklif etmedi bir zaten tetkik gerekirse hasatnede olmak bana daha mantıklı geliyo...eğer hamile kalaırsam muaynanesine giderim diye düşünüyorum...özel hastane olduğu için gitme gereği duymamıştım sen ara sor cnm

ben de duphaston kullanıyorum.inşallah hamilesindir

canım benım doktorum devlet hastanesinde .malum orada da ulrtason falan olmuyor mecburen muayenehanesine gidiyorum.
neyse çok sağolasın ben yarın arayıp sorayım barii

ben çıkıyorum canım çok teşekkür ederim verdiğin cevaplar için.
inşallah yarın iyi haberlerle dönerim

saol canım ay inşallahhh ne güzel olur valla Allah ım duy sesimize bizede nasip eyle tez vakitte Ya Rabbim...

canım bu arada ben de özel muayenehaneye giidiodum 15 gün içinde olunca doktorum kontrol sayıyodu 15 günü geçmişse eğer ve ultrasonla falan bakacaksa parasını alıyodu tekrar..o doktora göre değişir bnce....hastane de olunca 10 gün içinde kontrol sayılıyor..

hmm anladım canımm benım yarın 18.gün olacak bakalım artık alırsa da alır napalım.
inşallah hepimiz tez zamanda sağlıklı evlatlara anne oluruz

hmm anladım canımm benım yarın 18.gün olacak bakalım artık alırsa da alır napalım.
inşallah hepimiz tez zamanda sağlıklı evlatlara anne oluruz

hayırlısı olsun canım ...valla yeterki sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlarımız olsun da tez vakitte paralar hiç umrumda değil...zaten bu gidişle bana önce aşılama ağustos tada tüp bebek gözüküyor...o zaman tonla para harcıcaz zaten...

benımde sat ım 2 mayıs cnm benim yumurtam 12.gun çatladı ve bız çalıştık tabi bende de kasık agrısı ve batmalar var bunlar normal döllenmede yada yumurtlama gunlerınde olan belırtılerdır

inş hamilesindir öncelikle.evet rahim filminden sonra kendiliğinden gebelik oluşabiliyor çünkü film çekilirken kullanılan sıvı hem tüplerdeki küçük tıkanıklıkları açıyormuş hem de dezenfekte ediyormuş.bende şubat ayında rahim filmi çektirdim ve o ay kimyasal gebelik yaşadım.benim batma falan olmadı ama adet günümde adetmişim gibi sancularım oldu.idrar testinde çıktı ama kanda değerim düşüktü 1 hafta sonra da adet oldum.hala beklemedeyim bu ay klomen kullandım inş bir seferde bebeğime kavuşurum.hepimiz kavuşuruz inş.

cimcime cağla..son 4 günün dimi..ay varya kanda belli olur eğer varsa...inşalahhh ya inşalllahhhhhhh

Sevde evet canım çok az bir zaman kaldı bugün itibariyle son 3 gğn Bazen tamam hamileyim diyorum, bir yorgunluk halsizlik hissediyorum, göğüslerimin ucu acıyor, kasıklarım ağrıyor, hal böyle olunca hemen umutlanıyorum, bazen de hiç bir şey hissetmiyoru, ne kasık ağrısı ne yorgunluk, bütün hevesim kaçıyor, kafam okadar karışık ki sevde hem çok umutluyum bu ay inanıyorum olacağına, hemde aşılamayı araştırıyorum nasıl olur nekadar olur diye, geçmez bana bu 3 gün. Ama bu gün eğer çok yoğun bir gün olmazsa işten izin alıp test yaptırmak geliyor içimden, var yada yok bir an önce öğreneyim, normalde hep beklerim, hiç test yaptırmam ama bu ay 3 gün daha beklemeye dayanamam.
Umarım vardır sevdecim bunu çok istiyorum bu ay.

Canım 2 test te yanılmış olamazya, umarım hamilesindir.

Canım umarım yumurtalar istenilen büyüklüğe ulaşmıştır, çatlatma iğnesi olarak ben ovitrelle kullanıyorum sürekli 80 tl. alıyordum, son ay 74 tl. aldım, indirim yapmışlar, hatta çok yapmışlar demiştim eczacıya. Ama işe yarasın yeter ki canım ben veririm her ay ne yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…