Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben de 2 ay klomen kullandım normalde farlutal içmeden adet olamıyodum ama geçen 2 ay ilaçsız adet gördüm ama geçen ay olmadı hamile de değilmişim doktorum tekrar farlutal verdi bugün yarın adet görücem sonrada kolemen içicem yine bu 3. olucak eğer yine hamile kalamassam rahim filmi istiyo çok korkuyorum nasıl yaplıyo bu rahim filmi çok ağrı veriyo mu bilmiyorum umarım bu ay hamile kalırım geçen adet gördüğüm ayda yumurtamda çatlamıştı ama hamile kalamamıştım bakalm bu ay neler olucak

ben de 2 ay klomen kullandım normalde farlutal içmeden adet olamıyodum ama geçen 2 ay ilaçsız adet gördüm ama geçen ay olmadı hamile de değilmişim doktorum tekrar farlutal verdi bugün yarın adet görücem sonrada kolemen içicem yine bu 3. olucak eğer yine hamile kalamassam rahim filmi istiyo çok korkuyorum nasıl yaplıyo bu rahim filmi çok ağrı veriyo mu bilmiyorum umarım bu ay hamile kalırım geçen adet gördüğüm ayda yumurtamda çatlamıştı ama hamile kalamamıştım bakalm bu ay neler olucak

merhaba canım bnde 20 gün önce rahim filmi çekildim doktorum geçen ay istemişti cesaret edemedim..internetten okuduklarımdan çok korkmuştum ama bu ay mecbur olunca çektirdim hmde canlı canlı ve inan çok az canım yandı 10 dk sürdü o kadar eğer ki acıya dayanma eşiğin yüksekse veya ortaysa korkma derim acı olarak çok az hissediosun ama neyle karşılaşacağını bilmeyince insan korkuyor benim ayaklarım titriyodu masada hiç anlamadım bittiğini valla..hatta ağrı kesici bile içmedim..o yzden hiç korkma çektir derim...şimdiden geçmiş olsunn :))

Kızlar ben de az önce doktordan geldim minik fasülyemin kalbini gördüm pıtı pıtı atıyodu o kadar hızlı atıyodu ki yanıp yanıp sönüyodu ultrasonda :) Eşim de yanımdaydı çok heyecanlandık Allahım her isteyene yaşatsın bu mutluluğu..Yalnız sorunlar başladı geçen hafta 4.8 olan tsh ım bugün 5.2 çıktı doktor ilaç başladı istenilen seviyeye çekmemiz lazım dedi ilaçla tedavi edilirmiş ama o kadar önemli değil her ay ölçülücek bundan sonra ilaç da zararsız zaten hamilelerde tsh varsa kesinlikle kullanılması gerekliymiş.Öyle işte.Bunun dışında başka bir sorun yok Allahıma şükürler olsun.10 gün sonra çağırdı birdaha doktorum.Ultrason fotoğrafını verdi bize fasülye şeklinde aynen çok çalışıyor bebeğim çok yoruluyor daha çok büyümesi lazım.Allahım hayırlısıyla kucağıma almayı nasip etsin.Sizler için de dualar ediyorum.

ayy ne güzel allahın izniyle görürüz inşallah bizde o günleri . fasulyeni büyüt bakalım allah dermansız dert vermesin canım tsh yi takma kafaya ilacını vermiş .:nazar::emir_bebek:

slm arkadaslar benim yumurta catladiktan 2,3 gun sonra goguslerim agrimaya basladi.. dollenmeden bi kac gun sonra agrimaya basliyomus gogusler benim adetten oncede agridigi icin dedim kesin tutmadi ama iste yazilari okuyunca acaba boyle bisey yasayan oldumuu??????:44:

inşallah bebişin seninledir canım.:nazar::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar.. bende klomenle hamile kaldım, bu topiğe yazmıştım baya bi süre sonra kasım anneleri bölümüne transfer oldum.. şu anda 12+5 olduk, herşey yolunda çok şükür.ikili testimiz güzel çıktı. cinsiyetimizde erkeğe benziyormuş ama kesin değil dedi..çok rahat geçirdim şimdiye kadar, hiç yormadı annesini kuzucum.. kendi durumumdan haber vermek istedim sizleri.. yni hamişlerimiz varsa tebrik ediyorum.. Rabbim hiçbirimizi bekletmesin inşallah. en kısa zamanda hepinize nasip etsin

:nazar:
slm arkadaslar benim yumurta catladiktan 2,3 gun sonra goguslerim agrimaya basladi.. dollenmeden bi kac gun sonra agrimaya basliyomus gogusler benim adetten oncede agridigi icin dedim kesin tutmadi ama iste yazilari okuyunca acaba boyle bisey yasayan oldumuu??????:44:

beim iğneden 1 hafta kadar sonra göğüslerim sızlamaya başladı, adet günüme yakın tavan yapmıştı. bende de adetten öncede çok olur göğüs ağrısı.. tutmadı diye baya ağlamıştım hatta, göğüslerden dolayı ümitsizliğe kapılmıştık.. eşim bile ayy kesin adet olacaksınm sen demeye başlamıştı.ben tutmadı diye sinirden kendimi temizliğe verdim hatta. ama adet olmadım, hamilelikten miş.. ümitsizliğe kapılma bence...

merhaba canım bnde 20 gün önce rahim filmi çekildim doktorum geçen ay istemişti cesaret edemedim..internetten okuduklarımdan çok korkmuştum ama bu ay mecbur olunca çektirdim hmde canlı canlı ve inan çok az canım yandı 10 dk sürdü o kadar eğer ki acıya dayanma eşiğin yüksekse veya ortaysa korkma derim acı olarak çok az hissediosun ama neyle karşılaşacağını bilmeyince insan korkuyor benim ayaklarım titriyodu masada hiç anlamadım bittiğini valla..hatta ağrı kesici bile içmedim..o yzden hiç korkma çektir derim...şimdiden geçmiş olsunn :))

içime su serptin canım zaten bu ayda hamile kalamassam mecbur çektiricem demek bayıltmadan yapılıyo ilaç mı enjekte ediliyo nasıl oluyo kısaca yazar mısın eğer zahmet vermessem sana

içime su serptin canım zaten bu ayda hamile kalamassam mecbur çektiricem demek bayıltmadan yapılıyo ilaç mı enjekte ediliyo nasıl oluyo kısaca yazar mısın eğer zahmet vermessem sana

estağfurullah yazarım tabi :)
şimdi düz masaya yatıyorsun ayağını kendine doğru çekik yatıosun işte ilk ördekağızı aleti varya onunla vajinanın ağzını açıyor sonra ucu eğik bir aletle rahmini öne doğru çekiyor (sadece canın burda acıyor ama acı eşiğin yüksekse dayanabilirsin ayrıca derin derin nefes alırsan da iyi geliyor) rahmi çektikten sonra 2 şırınga ilacı rahmin içine sıkıyor bu arada işte film çekiyor bu kadar sadece 10 dk sürdü benim korktuğum gibi değildi gerçekten..sonrasında biraz akıntı şeklinde kanama oluyor o kadar..ağrın ollursa ağrı kesici içersin olur biteer :))

beim iğneden 1 hafta kadar sonra göğüslerim sızlamaya başladı, adet günüme yakın tavan yapmıştı. bende de adetten öncede çok olur göğüs ağrısı.. tutmadı diye baya ağlamıştım hatta, göğüslerden dolayı ümitsizliğe kapılmıştık.. eşim bile ayy kesin adet olacaksınm sen demeye başlamıştı.ben tutmadı diye sinirden kendimi temizliğe verdim hatta. ama adet olmadım, hamilelikten miş.. ümitsizliğe kapılma bence...

tskr ederim cevapladigin icin bende ikilemdeyim adet onceside agrirdi bide yumurtlamadan bikac gun sonra agrimaya basliyinca demekki yumurta catladi fakat tutmadi diye dusundum ama bazi yerlerdede okudumki dollenmeden bi kac gun sonra gogusler agrimaya baslarmis iste yari umitli yari umitsizim benimde 2. ayim tedavide Allah banada nasip eder insallah anne olmayi hayirlisiyla

yazmayi unuttum insallah hayirlisiyla kucaginada alirsin bebegini Rabbim saglikli ve hayirli omur nasip etsin....

tskr ederim cevapladigin icin bende ikilemdeyim adet onceside agrirdi bide yumurtlamadan bikac gun sonra agrimaya basliyinca demekki yumurta catladi fakat tutmadi diye dusundum ama bazi yerlerdede okudumki dollenmeden bi kac gun sonra gogusler agrimaya baslarmis iste yari umitli yari umitsizim benimde 2. ayim tedavide Allah banada nasip eder insallah anne olmayi hayirlisiyla

hamilelik belirtisi, adet belirtisiyle aynı zaten.. , hayal kırıklığı da zor oluyo ama ümitsizlikte çok zor.. bende 2. ayımda hamile kaldım:):) 2 uğurlu rakamdır inşallah:)

estağfurullah yazarım tabi :)
şimdi düz masaya yatıyorsun ayağını kendine doğru çekik yatıosun işte ilk ördekağızı aleti varya onunla vajinanın ağzını açıyor sonra ucu eğik bir aletle rahmini öne doğru çekiyor (sadece canın burda acıyor ama acı eşiğin yüksekse dayanabilirsin ayrıca derin derin nefes alırsan da iyi geliyor) rahmi çektikten sonra 2 şırınga ilacı rahmin içine sıkıyor bu arada işte film çekiyor bu kadar sadece 10 dk sürdü benim korktuğum gibi değildi gerçekten..sonrasında biraz akıntı şeklinde kanama oluyor o kadar..ağrın ollursa ağrı kesici içersin olur biteer :))

çok teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için çok güzel açıklamışsın umarım gerek kalmaz filme tekrar sağol canım...

Allah umudunu boşa çıkarmasın inşalalh :)) hepimizn tabi... valla seni gazlamak istemem ama belki bu bi işarettir inşallahh :)) valla içimden geldiğini söledim şaka değil yani :KK60::KK60:
ay hayırlısı bakalım yaa..:KK49:
Canım umarım hayırlısı olur, ben fazla kaptırdım kendimi bu ay, bide değilsem diyorum hayal kırıklığı yaşamak çok zor, ama olsun, ilk hayal kırıklığım değilya, ben 7 yıldır yşlıyorum bunu sanırım artık aşılmaya başladım, ama bu ay çok fazla umutlandım, hiç ağır iş yapmamaya çalışıyorum.:)

Canım umarım hamile kalırsın ve rahim filmine gerek kalmaz, ama eğer gerek kalırsada sakın korkma, inan korkulacak bir şey yok, benim ki çok kısa sürdü, en fazla 1 dakika, adet ağrısını düşün onun şiddetli hali hali ama bir anlık geldiyor ve geçiyor, ben çok güzel atlattım.

arkadaşlar merhaba dün dr gittim yumurta takip. için çatlama olmuş dedi dr hiç folükül kalmamış bir miktar sıvıda var ve rahim duvarı kalınlaşmış dedi....bunlar bizim için güzel bulgular olduğunu söyledi haftaya kan testi yaptırıp varsa kanda belli olacağını söyledi....fakat ben adet günümü bekliyeceğim nedense olmıyacakmış gibi geliyo:KK43:hayal kırıklığı yaşamamak için adet günümü bekliycem zaten hiç belirtide yok bende arasıra baş ağrısı ve uyku hali oda havalarda galiba .....

günaydın canlarım...nasılsınız...pazar pazar nöbetciyim..ne gıcık...

sevosevo..cimcimecağla umutlum 78 asktutkunu hasretimsin ...hepinizi cok merak ediyorum..bende iyi sayılırım...bu ay geçsede bende aşılama yaptırayım diyorum...hayırlısı artık..sanrım coğumuz önümüzdeki ay aşılama deniyecek...bende araştırayım bakayım..

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba dün dr gittim yumurta takip. için çatlama olmuş dedi dr hiç folükül kalmamış bir miktar sıvıda var ve rahim duvarı kalınlaşmış dedi....bunlar bizim için güzel bulgular olduğunu söyledi haftaya kan testi yaptırıp varsa kanda belli olacağını söyledi....fakat ben adet günümü bekliyeceğim nedense olmıyacakmış gibi geliyo:KK43:hayal kırıklığı yaşamamak için adet günümü bekliycem zaten hiç belirtide yok bende arasıra baş ağrısı ve uyku hali oda havalarda galiba .....

canım benim ya...bozma moralini...umarım bebiş seninledir..bak ne güzel doktorun herşey yolunda demiş..şimdiden canını sıkma..

kızlar herkese günaydın ben de sizleri çok merak ediyorum bakalım kimler hamiş umarım herkes hamiştir heyecanla bekliyorum öğreneceğiniz zamanı mutlaka bana da haber verin emi çatlatmın insanı :p

arf ayşegül önümüzdeki ay kistim yok olursa aşılama yapılacak . ignelerin nasıl kullanıldıgı vs. anlatırmısınız bi de igneler ne kadar tutuyor toplam kaça mal oldu araştırdım ama bulamadım
..

slm...ben gonal f iğnesi kullandım.2 şişe vardı.hemşireler karıştırıp hazırlayarak elime verdiler.gonal f 450mg lıktı iğnem.sonra bana şırıngalar verdiler.ben her gün aynı saatte ( 6 da) şırıngama 50 mg lik çekip, göbeğimin hemen alt yanına yaptım.4. günden sonra tekrar doktora gittim.yumurtanın durumuna göre bir kaç daha yaptım.iğneler 300 civarı idi..hastaneden aldım ben.biraz indirim yaptılar..

X