Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sevdecim nasılsın:emir_bebek:

canımmmmm...iyiyim ...sen nasılsın...ne zaman gelicek senin kırmızılar...aşılama için kendini hazır hissdiyormusun...hep yanındayım..umarım aşılama tutar...benim geçen aylara nazaran daha bir sakin geçiyor günler..bugün 12. günüm...öyle hergün calışmıyoruz valla....gün aşırı calışıyoruz ama bilmemki durum nedir...hsg ayında pek tutmuyormuş genel olarak öyle okudum... o yüzden kendimi kaptırmamaya calışıyorum..yumurta oluştumu catladımı derdim yok...:KK37:

herkezlere günaydın... sabah işler yoğundu ancak oturabildim...hala da işler var ama müdürden gizli gizli geçmişi okudum..kimi üzüldüm kimi güldüm...kimi meraklanndim...

sarışınw...canım arkadaşlara katılıyorum bende...inan bana aynı sorunları biz de yaşıyoruz..bi ara benim eşim psikolojik baskıdan o kadar yıprandı ki hiç istemez oldu birlikteliği..hoş bendede aynı durum olunca birbirimizi idare edemedik..ve hep üst üste sıkıntılar yaşadık..bunlar normal yani...sen hem üzülme ..daha cok vakit var...eşinin üstüne fazla varmadan sende toparlanınca bugün denersiniz inşallah...moralini bozma gülüm...

demoscummm tatlım merakla bekliyordum seni...üzüldüm..yaşadığın hayal kırıklığını bizlerden iyi kimse anlayamaz...haklısın yoruldun..gücün yok...bir kaç güne umarım toparlanır ve tekrar ayağa kalkarsın...hepimiz öyle yapmıyormuyuz..kendine dikkat et..

cimcimecağlam....
az kaldı..sona yaklaşıyorsun..yazılanlara bakılırsa herkezdeki belirtiler birbirini tutmuyor...kendini dinliyorsun doğal olarak..haklısın...aklımız hep sende..umarım güzel haberler verirsin..kan tahlilini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun...??

Kalp kalbe karşıymış canım bu yazını görmeden bende sana yazdım nasılsın diye verdiğiniz moralll için çok teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız hep söylüyorum bunu adet olduğumu duyan arkadaşlarım aman ne takyon bu ay olmassa gelecek ay diyorlar ama gel içime sor onların söylediği daha ağır geliyor nedense siz söyleyince moral buluyorum umutlanıyorum :KK1: :KK1:

:
NAsılsın canım rahim filminden sonra ben pek giremedim siteye ama çok şükür temiz çıkmış nasıl geçti canın çok yandımı yada narkozlumu yaptırdın bendemi çektirsem acaba :18:

canım ya...varya şimdi ben de sana soracaktım sen rahim filmi cektirdin mi diye...
canım ben narkozlu istedim...valla cok kolay oldu canım...bir igne vuruldum...sonra bide uyandığımı biliyorum...uyanınca hafif karın ve bacak ağrım oldu..bir ağrı kesici aldım..sonrasında Allaha şükür bir ağrım olmadı...evet cok şükür iki tüpte de akış sağlandı diye rapor verdiler..ama artık ilacla o esnada mı acıldı yoksa önceden mi acıktı bilemeyiz dedi doktor da...hamileleği kolaylaştırıyormuş bu rahim filmi..inşallah öyledir ...erzurumdaki doktor 3 aya kadar hamile kalamassan bana gel dedi..:KK52:pek bi hoşuma gitti böyle demesi...sende cektir canım...için rahatlasın hiç olmassa..ben cok rahatladım..en azından bunca ay boşuna klomen kullanmamışım diye ferahladım..hep böyle bir tedirğinlik vardı..

canımmmmm...iyiyim ...sen nasılsın...ne zaman gelicek senin kırmızılar...aşılama için kendini hazır hissdiyormusun...hep yanındayım..umarım aşılama tutar...benim geçen aylara nazaran daha bir sakin geçiyor günler..bugün 12. günüm...öyle hergün calışmıyoruz valla....gün aşırı calışıyoruz ama bilmemki durum nedir...hsg ayında pek tutmuyormuş genel olarak öyle okudum... o yüzden kendimi kaptırmamaya calışıyorum..yumurta oluştumu catladımı derdim yok...:KK37:

Ayyyyy kafana takmıyorsun ya bu ayyy bakarsınn bebişimiz sürprizzz yaparr inşallaahhhhh bak yine heycanlandımm.

vallaha sevdecim çok ümitlenmemeye çalışıyorum hele şu kistim bi gitsin. umarım verdigi bu hapla giderde bi nebze güvenirim doktora. içime işlemiş artık bu doktor güvensizligi canım benim yanımda oldugunu hissediyorum canım sagol. gün aşırı calışmalara devam etmekle iyi ediyorsun yok catladımı yok şu kadar gün kaldı stresi yok hani kafaya takmayınca oluyor diyorlar ya allahın izniyle sen de bu ay ispatlarsın bunu. benim kırmızılar gecen ay kullandıgım hap hesabıyla 14 haziran ama bu hap bittikten sonra ne zaman gelir bilmiyorum . bende bu ay oldu olmadı derdi yok .allah yolumuzu açık etsin .:emir_bebek:

Akıp giden günler ağlar saklısında yüreğimin koruduğum umut ağlar her gün sarsamda iyi olur umuduyla araftayım çok dardayım bu son olsun çok yoruldum paramparça oldu kalbim.

Kızlar dün sürekli tekrar tekrar bu şarkıyı dinledim.

Son düzenleme:
Canlarım iyiki varsınız sizlerle konuşayorum rahatlıyorum biraz da olsa..sinirim soğudu tabi biraz ama çok kırdım eşimi aradım şimdi özür diledimm:2: sonuçta o beni 2 snee bekledi vajinismusken ve ağzını açmadı ben hemen parladım sabah :KK30: çok üzülüorum şu an

canım benim film çektirmediysen bir an önce halletmeye bak benim sag taraf tıkalıymış filmde açıldı . ve bence bundan sonraki tedavinde çatlatma ignesinde ısrar et.:emir_bebek:

:emir_:
Canlarım iyiki varsınız sizlerle konuşayorum rahatlıyorum biraz da olsa..sinirim soğudu tabi biraz ama çok kırdım eşimi aradım şimdi özür diledimm:2: sonuçta o beni 2 snee bekledi vajinismusken ve ağzını açmadı ben hemen parladım sabah :KK30: çok üzülüorum şu an

Ah canım bende az önce yazdım iyiki varsınız diye bizi birbirimizden başkası anlamıyor Canım benim üzülme sen akşama güzel bir yemek yap azıcık cilve azıcık naz :KK1::KK1: bakarsın :emir_bebek: gelir bu ayy inşallahh..

gönlünü almakla iyi etmişsin tam gaz yola devam. bizde 2 kere sabah denemiştik spermler daha iyi oluyormuş diye ama ikiside başarısızlıkla sonuçlandı .sanırım sabah konsantre olamıyorlar . alışmamışlar ki onlarda haklı. biz stres yapıyoruz hiç olmadı burada paylaşıyoruz bazen koçişlere patlıyoruz onlar ne yapsın garibim kimseylede konuşamıyorlar. sabahtan hiç bahsetme hiç bişey yokmuş gibi davran akşam hooop gelsin spermcikler.:emir_bebek:

canım benim film çektirmediysen bir an önce halletmeye bak benim sag taraf tıkalıymış filmde açıldı . ve bence bundan sonraki tedavinde çatlatma ignesinde ısrar et.:emir_bebek:

Hayır canım çektirmedim oo salak dr a 2 aydır diyorum çatlatma iğnesi ver diye gerek yokmuş diye vermedi bu ay çektiryim o zaman ayy korktum şimdi..

kızlar ya bende mantar olmuş yani arkadaşlarım öyle dedi kaşıntım var ve topak topak sarı akıntım tamda yumurtlama haftamda ne yapıcam ya bu hafta boşmu gececek bi engeli olur mu acaba bilginiz varsa paylaşırmısınız:KK5:

cimcimecağlam....
az kaldı..sona yaklaşıyorsun..yazılanlara bakılırsa herkezdeki belirtiler birbirini tutmuyor...kendini dinliyorsun doğal olarak..haklısın...aklımız hep sende..umarım güzel haberler verirsin..kan tahlilini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun...??[/QUOTE]
Ben bu güne kadar hiç kan vermedim, tedaviye başlayalı 3. ayım, diğer 2 ay tam niyetleniyorum gideceğim diyorum, iş güç, ev, çocuk derken ben fırsat bulamadan hep kırmızılar geldi, birde beklemek hoşuma gidiyor sanırım her nekadar stres yapsamda, kendimi hamile havalarına sokuyorum, ta ki o kırmızıları görene kadar, acaba diyorum Cumartesi gidip kanmı versem , iğneden sonraki 10.günüm oluyor, daha erken sanırım dimi? hafta içi hiç fırsatım olmuyor, bu ayda kan testi yaptıramıyacağım sanırım, bana yine heyecanla beklemek kaldı.

kızlar ya bende mantar olmuş yani arkadaşlarım öyle dedi kaşıntım var ve topak topak sarı akıntım tamda yumurtlama haftamda ne yapıcam ya bu hafta boşmu gececek bi engeli olur mu acaba bilginiz varsa paylaşırmısınız:KK5:

Çok geçmiş olsun, engeli olurmu bilmiyorum ama o dönemde ilişkiye girmek tam bir içkence, ben o hatayı bir kez yaptım, ilişki tam anlamıyla eziyetti ağladım nerdeyse, ilişkiden sonra tuvaletini yapmak daha bir işkence, ben bu durumda ılık su ile yıkarım, sabun kesinlikle kullanma, ayrıca suyla temizledikten sonra travazol ve travacort diye bir mantar kremi var onu kullanıyorum, sen dr. tavsiyesi olmadan kullanma ama, şimdiden geçmiş olsun, çabuk iyileş bu günler çok önemli.

Kızllaaarrrr şimdi kuzenimi aradım hemşire kendisi rahim filmi için dr la görüşsün benim gittiğim hastanede özel ama orada çekmiyorlarmış ayy çok heycanlandım vede korktum bakalım ne olacak.

Üzülme artık, akşama alırsın gönlünü, bizdede bu ay birkez oldu böyle birşey, babası canını çok sıkmıştı, o yüzden bir türlü konsantre olamadı, ben sinirden ağlamıştım ama o gecenin sabahında attım kendimi kollarına, hala şansımız var, değerlendirelim şu günü dedim :)))

Kızllaaarrrr şimdi kuzenimi aradım hemşire kendisi rahim filmi için dr la görüşsün benim gittiğim hastanede özel ama orada çekmiyorlarmış ayy çok heycanlandım vede korktum bakalım ne olacak.

Valla canım bir adım attın gerisi kendiliğinden gelir, sen içini ferah tut sıkıntı stres yapma, kendini sıkma, korkulacak bir şey yok, rahat ol.Allah yardımcın olsun.

Klomene başlamıştım bu ay ve moralim çok bozuk .salı günü yani adetimin 12. günü yumurta takibine gittim ve doktorum yumurtalrın daha çok küçük iğne yapamayız henüz dedi.peki 12. günde küçük olması normal mi dedim ,adet adet düzensizliğin olduğu iiçin normal sayılabilir dedi.ama moral bozukluğundan kaçş tane ve ne kadar büyüklükte olduklarını soramadım bile.uzakta olduğum için de pazartesi gelmemi istedi ama gelemem mümkün değil dedim.
o zaman bu ay kendi halinebırakalım önümüzdeki ay okullar tatile giriyor daha rahat gelirsin yumurta takibine dedi. ayrıca gün aşırı ilişkiye devam dedi tabi
moralim çok bozzuk şimdi ben yumurtlamadım mı klomene rağmen ,yumurtladıysam neden büyümlyorlar,büyüyecekelr mi?böyle bir durum yaşayan var mı?

Klomene başlamıştım bu ay ve moralim çok bozuk .salı günü yani adetimin 12. günü yumurta takibine gittim ve doktorum yumurtalrın daha çok küçük iğne yapamayız henüz dedi.peki 12. günde küçük olması normal mi dedim ,adet adet düzensizliğin olduğu iiçin normal sayılabilir dedi.ama moral bozukluğundan kaçş tane ve ne kadar büyüklükte olduklarını soramadım bile.uzakta olduğum için de pazartesi gelmemi istedi ama gelemem mümkün değil dedim.
o zaman bu ay kendi halinebırakalım önümüzdeki ay okullar tatile giriyor daha rahat gelirsin yumurta takibine dedi. ayrıca gün aşırı ilişkiye devam dedi tabi
moralim çok bozzuk şimdi ben yumurtlamadım mı klomene rağmen ,yumurtladıysam neden büyümlyorlar,büyüyecekelr mi?böyle bir durum yaşayan var mı?

tek sen varsın nolur cevapla sorumu:KK14::KK14::KK14:

X