Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben yumurta çatlatmak için incir kaynatıp içiyodum prolaktinim yükselmiş meğer herşeyi içmemek gerek şeker :26:

aaa bnde onu klomenden sonra yapmayı düşünüodum hatta incir aldım bilee..madem öle yapmiim sölediğin ii oldu canım saol :)

kızlar bişi sorcam ama afedersiniz ilişkiden sonra belin altına yastık koymak işe yaramı benim çok akıntım oluyo içime bişe gitmiyo gibi geliyo

biliyor musun bnde aynı dertten muzdaribim :d

bnde ilişkiden sonra bi 15 dk falan belime yastık koyup yada ayaklarımı duvara dayayıp duruyorum çünkü benimde akıp gidiyor hemen içerde durmuyor :d

ama bunu bana teyzem de demişiti hemen kalkma yastık koy belinin altına yat diye teyzem de öle yapmış ve o ay ilk bebeiğine hamile kalmıştı..darısı başımıza..denemekten bişi kaybetmeyiz

mrb kızlar nasılsınız ???
bat 17 mayıstı hala gelen giden yok yine bu ay adetim gelsede klomene başlasam diye dört gözle bekliyorum gecen ay prolaktinim yüksekti ama bu ay düştü yumoşumda gelişmemişti bu ay neden adetim gelmemiştir ki böyle olan war mı aranızda ???:97:

bana müsade oturmaktan yoruldum hemde işlerim var..Allaha emanet olun kızlar cici bakın kendinize

kızlarr
nurtopu gibi 3 tane yumurtam varmış boyutlarıda iyi çok şükür çatlatma iğnesi yapıldı dün kaç gün çalışmak gerek sizce?
dün gene bir sürü hamile vardı doktorda.imrenen gözlerle baktım yer filan verdim ayakta olana.bende artık şişmek,şışmanlamak göbeklenmek,bebeklenmek istiyorum.

evet soğan kürünü 1 bardak içebildim feci bişe yaa ama içene helal olsun

güzelim ya bu soganı soyupta mı atıcaz suyun ıcınde soymadan yanı kabuklarla mı ?? yok ben 5 gundur ıcıyorumda soyup atıyorum soganı. yanlıs mı yapıyorum acaba..

ZNGN

canım benım ıns yumurtan catlar ve tutarda bu ay hamıle kalırsın... doktor bana iğne vurmamıstı. hergun ılıskıye gırın demıstı.. sana bısey demedı mı

yine de sen bilirsin şekerim madem ilaç kullanıyosun doktorunun söylediklerini yap

cnm ben alışkanlık haline getirdim artık her ilişkiden sonra 2 adet yastığı altıma koyup uyuyorum...konuşmaları gördümde yazayım istedim Allah umarım çabalarımızı görürü ve bizleride anne yapar aminnnnn...

tatlım 2 gün üst üste ilişki dedi az gibi geldi banada o nedenle sordum.gerçi azı çoğu yok bu işin dimi.

inş canım..beni etkiledi bile zaten çok ağrım oldu geçen hafta.adetime 4 gün var merak ettim.hamile değilsem de inş gecikme yaşamam

iyi geceler arkadaslar benim goguslerim agrimaya basladi acaba tutmadimi gecen ayda hemen agrimaya baslamisti goguslerim ben anliyorum cunku adetimden once hep agriyo goguslerimmpazzrtesi igne oldum demekki yumurta catladi ama tutmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…