Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tebrik ederim cnm.benimde bu ay ikinci ayım inşallah bende senin gibi güzel sonuçlar alırım bu ay:)))

canım benım tebrıkler... bende klomenı ıkıncı kullanıyorum. ıns benımde bu ay tutar...

Allah tez zamanda kucağına almayı nasıp etsınnn....

çatlatma iğnesi kullandın mı bu arada ??

Son düzenleme:

ay çok sevindim hayırlı olsun allah tamamını erdirsin bende klomenle 10. ayımdayım 10 aydır klomen kullanıyorum inşallah bu ay benımde olur ve burdan yazarım inşallh sizler hamile kaldıkca ben umutlanıyorum

Sabret annesi daha çok minik, elbetteki kese görünecek, kalbi atacak, oda birşeymi sana öyle tekmeler atacak ki, gece uykudan uyundıracak, Allah nazardan saklasın canım, değerlerin çok güzel Maaşallah.

tesekkür ederim canım.aslında bende tahmın edıyodum kücük oldugundan belki göremeyebiliriz dıyodum.allahım o gunlerı de göstersin insallah.lıstede de kendı ısmımı görünce bı acayip oluyorum mutlu oluyorum ve hepinize dua ediyorum.arkadaslar ınsallah en kısa zamanda sızlerde hamile kalırsınız amin.allahım o lıstede herkesın kendı ısmını görmeyı nasıp etsınn....

tebrık ederım canım.allah tamamına erdırsın. cok sevındım.bende klomenle ılk ayımda hamıle kaldım.

Canım tebrik ederim, Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin, sizlerden gelen her güzel haber bizler için umut oluyor.

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar;
Güzel bir haberle başladık bugüne, bir hamile haberi daha, ne güzel, listemiz günden güne çoğalıyor, benim son 7 günüm, ama maalesef sadece bel ağrısı var, başkada hiç bir şey yok

merhaba canım tebrikler. güzel dileklerin içinde teşekürler.

günaydın canım evet güne böyle güzel haberlerle başlamak çok güzel. rabbim isteyen herkese verir insallah burdakı herkes o listede bir an önce adını görür dilerim. senin güzel haberinide sabırsızlıkla bekliyoruz.

yahu bugünlerde de hep ya 1. ayında ya da 2. ayında hamile kalıyor herkes. bir biz kaldık yıllanmış.

Maalesef canım öyle oluyor, ilk aylarda kalma şansın daha fazla gibi geliyor, sonra bünye o ilaçlara alışıyor ve tepki vermiyor artık, ilk aylarda kaldık kaldık bir daha umutlar azalıyor. Ama Allahtan ümit kesilmez, elbet bizimde vardır hayırlı bir zamanımız, bize düşen sabırla beklemek.

bende öyle oldu zaten. şimdi 3 tane klomen içiyorum yine de tek yumurta oluyor. o da adetin 16. günü falan 17-18 mm oluyor. bu ayda olmazsa doktor ara vermek zorundayız dedi. bende bitkisel desteklemeye karar verdim tedavimi. bal tarçın çörektouna başladım. sırayla soağn kürü incir kürü hepsini yapacağım.

tebrikler canım allah tamamına erdirip kucagına almayı nasip etsin.

DOSTINEX ti prolaktin hormonum yüksek olduğu için kullanıyorum... geçmiş olsun canım sana da

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım..istanbulda oturuyorum adım hülya..salı günü tam 3 yıllık evli olacağız inşallah...bnde bebeğimiz olsun diye uğraşanlardanım malesef..evliliğimizin ilk 1. senesi istemedik.2.sene istedik ama o zaman da romatoid artrit (iltihaplı eklem romatizması) hastası olduğum ortaya çktı 1 sene onun tedavisini gördüm kortizonlu ilaçlar vs.o yüzden bebek kesin yasaktı.geçen sene mayısta onun ilaçlarını ve doğum kontrol hapını bıraktım ama en az 4 ay da normal korunmaya devam etttiik çünkü o kortizonlu ilaçların vücuttan atılmasını bekledik.sonra ağustosta korunmayı bıraktık o ay hemen adetim gecikti bnde hamiş sandım testte çıkmadı 2 ay bekledim doktora gittim hamiş değilsin dedi meğer polikistik over varmış 4 3 ay adet görmedim kasıma geldik adet söktürücü verdi doktor her ay onla adet gördüm bıraktım yine adet olmadım yine içmeye devam ettim en son bu ay da rahim filmim çekildi o da temz çıktı bu ayki adetimde klomen verdi adet olunca onu içicem yumurtlama olucak mı bakalım kontrole gidicez 10.günde belli olcak inşallah olur ki eğer olmazsa 3 ay bu klomen ve iğne tedavisi görücem eğer olmazsa tüp bebek dedi doktor bakalım hakkımızda hayırlısı....benim hikaye kısaca b u kızlar..umarım bundan sonra dert ortaklarınıza benide eklersiniz :))

dün doktorum yumurtamın 14 milim olduğunu söyledi. cumartesine kadar 18 milim olur o zaman çatlatma iğnesi yaparız dedi herşey normalmiş içim kıpır kıpır inşallah neticesi hayırlı olur...
Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla

DOSTINEX ti prolaktin hormonum yüksek olduğu için kullanıyorum... geçmiş olsun canım sana da

selam cnm benimde prolaktinim yüksek bu yüzde dr bana hamile kalana kadar bu ilca devam dedi bu 2. ayım içiyorum birde klomen kullandım bu ay şu beklemdeyim sana dr ne dedi nasıl bir tedavi uyguluyor....:26:

selam cnm benimde prolaktinim yüksek bu yüzde dr bana hamile kalana kadar bu ilca devam dedi bu 2. ayım içiyorum birde klomen kullandım bu ay şu beklemdeyim sana dr ne dedi nasıl bir tedavi uyguluyor....:26:

aynen canım ben daha bu ay başladım klomene cumartesi çatlatma iğnesi yapılacak..ama dostinexti hamile kalana kadar kullan dedi..çok bekletmez inşallah bebişin seni hemen gelir rabbim şifa versin..

Hülyacım geçmiş olsun canım, umarım tedavin uzun sürmez bebeğine biran önce kavuşursun, çünkü bu süreç bizleri çok yıpratıyor, Allahım isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…