Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ay canım Allah tamamını erdirir inş.sağlıkla kucağına alırsın sen şimdi napıyosun için için sığmıyordurki nasıl uyuyosun ay kendimi senin yerine koydumda hiç evde durmazdım bu güzel havanın ve aylarca hatta yıllarca beklemiş olmanın hzuruyla söyleeee bir temzi havada dolaşırdım biraz eşimle...sen ne kadar süre sonra hamile kaldın arkadaşım ....

donser cnm nasıl geçti seni merak ettim.hatta bugün taner beye senınle forum tanıştığımız hakkında sohbet bile ettik.inş güzel sonuçlar alırsın.ben senden çok umutluyum bu ay.....

canım dun yuurta tplama ısemı yapıdı. 6 yumoş vardı bırı kalıtesızmıs bır saat once aradlar canım 5 de döllenmis pazartesı gunu 1 30 da gıdıcem transfer yaplacak .sen nasıl oldun cnaım cua gunu 5 kadar hastanedeydım .evet taner beye bende bahstmısdım formdan

Kuzular gittim ben de bu sabah doktora klomen verdi gene bakalım bu ay da deneyelim dedi
ama korkuttu beni ya :2: bana dio iğneli tedvi varmış sürekli olaraktan bakalım kısmet bu ay belli olucak herşey

canım bu bahar havaları bana yaramıyo allerjin rinit var bende akşamları tıkanıyorum o yüzden mümkün olduğunca evdeyim eşimle yine başbaşayız besliyo beni bol bol onu yedin mi sütünü içtin mi vs..:)
ben de bilfiil tam 1 senenin sonunda hamile kaldım canım.şubattan beri hsg çekimi doktor kontrolleri birsürü şey yaşadım ama çok şükür herşey geride kaldı..rabbim size de nasip etsin.

canım tedavin hayırlı olsun tüp bebek sanırım değil mi kaç embriyo transfer edilicek?

ALLAH tamanına erdirsin inşllh mutlu güzel bi hamilelik geçirirsin darısı tüm isteyenlere.mutlu mesut ol bebişinle.

kalp kalbe karşıymş.inş.hayırlısı olur senin için bende 5.10 geçe çıktım hastaneden.ben de daha iyiyim dr.konuştuk sohbet ettık biraz daha psikolojimi rahatlattı.bakalım yarın yıne betahcg ye bakılacak benım değerler hala sıfırlanmadıda sıfırlanırsa klomen içmeye başlcam yarın inş.

kızlarr
planlı gebelik olacak diye folık plus içiyorum nerdeyse 1 yıl olacak ara ara bıraktım yeniden başaladım sizce bi zararı olurmu. bilginiz varmı.saçımı boyatım kaç zaman oldu o kadar hazırım o kadar hazırım ki ne gelen var nede testte görünen.test dedim ıyyy yine sinir oldum.

canım tedavin hayırlı olsun tüp bebek sanırım değil mi kaç embriyo transfer edilicek?

canım tsk ederim evet tup bebek tek embryo transver edlecekk canım 35 yas altına saglık bakanlıgın kannu geregı ızın verımıyor .beımde yas 33 oldugu ıcın tek oacak canım hayırlısı nese o olsun canm

iyi olmana sevindim canm dr.taner bey ben cok guvenıyorum emınım onun sayesınde en kısa zamanda senın ıcınde guzel haber alacagım.hayırlısı canım morelını yuksek tut. umarım bır gun karsıasırız. dualarım senınle canım .beımde pazartesı bakalım transfer oacak bır 14 gun sonrada ıns pozıtıf olur.

öylemi tamam canım çalışmaları sıklaştırayım çok sağol :)

Son düzenleme:
selam kızlar
bende 3 gun once doktor tavsıyesıyle klomen'e basladım.ama dıkkatımı ceken durum su bundan once bırkere doktora gıtmıstım.hanı yumurtlamam ne durumda oldugunu bılmeden dırek bu ılacın verılmesı dogrumu sızce? yanı daha once gıttıgımde muayene ettı normal hersey dedı hatta bır tane yumurtan var dedi.ee sonra tekrar gıttım gecenlerde dırek klomen verdı.carsamba kontrole cagırdı. sonrasında ne oluyor acaba bılgılerınız paylasırmısınız.ıgne falan denılıyor ama herkese uygulanıyormu bu ıgne?

selam kimse yokmuu kızlar ben klomenle çatlatma iğnesi kullandım 2 yumurtam vardı birisi 21mm e yakındı diğeri 14 mm di iğne vuruldum doktor 12ile 36 saat birliktelik dedi 3 gündür akıntım yoktu bugün 3.günüm çatlama akıntısı gibi bişey geldi sizce çatlayana kardar yumurta gelişimini sürdürüyormu inş. bende bu ilaçla hamile kalırım ama benim şansım az çünkü pko var

cnm ya bana da iğne vurmuyo doktorum bu 3.ayım klomen içiyorum yumurtalar oluşuyo ama bişey yok henüz acıklama olarak sadece içeceksin bu hapı diyo tamamda ne zamana kadar yaaaa

cnm ya bana da iğne vurmuyo doktorum bu 3.ayım klomen içiyorum yumurtalar oluşuyo ama bişey yok henüz acıklama olarak sadece içeceksin bu hapı diyo tamamda ne zamana kadar yaaaa

selam sana doktorun kaç mm olduğunu söylemiyormu ultrasyonla bakıyolar 18 den büyük olunca çatlatma iğnesi veriyolar bence doktorunuzu değiştirin klomen işe yaramıyorsa farklı bi ilaç vermesi lazım sürekli klomende zararlıymış kusura bakma karıştım ama...

iyi akşamlar kızlar...

geçmişi okuyamadan balıklama dalıyorum konuya...cok şükür hsg mi bugün cektirdim..anestezili oldu..hiç duymadım ..pek rahat oldu..hiç kendimizi üzmeye gerek yok böylesi daha iyi..tavsiye ederim..sonuçta her iki tüpte acık ,sıvı akışı sağlandı diye yazıyor..artak acıkmıydı önceden yoksa film esnasında mi acıldı bilmiyorum..doktor her ikiside olabilir dedi...hayırlısı artık..cok şükür bu meselede bitti.bayağı düşünüp kafama takıyorumdum..iyi oldu hallettiğim...umarım hsg cektikten sonra hamile kalanlar kervanına ben de katılırım...sevğilerle..cok yorğunum..yarın geçmişi okuyup size katılırım inşallah..öpüyorum hepinizi...

merhaba arkadaşım bende klomene bu ay başladım bitti şu anda takip aşamasındayım peki senin yumurtalar çatlıyormu zaten çatlıyan yumurtaise dr buna iğne gerekmez diyo ve takip altına alıyo yan durumun nedir yumurtalar kaç cm büyüyo bunlarda önemli nekdara gelişiyo kaçtane gelişiyo...eğer gelişmiyorsa hapa devam ettiriyolar diye biliyorum....

geçmiş olsun canım kurtuldun çok şükür. dr bana da önerdi. ama bir iki ay sonra yaptırabilcm. bulunduğumuz yerde bu imkan yok. sen özelde mi yaptırdın? anesteziye dr mu karar verdi? ben de iyi bi hastane araştırıp yaptırmayı düşünüyorum. bundan sonra inş daha fazla beklemene gerek kalmaz.

hişşttttttttt kızlar benim gibi olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…