Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar oncelıkle selamlar
bu topıktekı arkadaslar duzenlı adet gorenlermı pkolu olan varmı aranızda yada adet dzensızlıgı yasayan

Günaydın arkadaşlar sabah sabah yeni bir hamiş haberi almak çookkk güzel oldu darısı başımıza olsun inşallah yeni gelen arkadaşlar aramıza hoş geldiniz..

kızlar oncelıkle selamlar
bu topıktekı arkadaslar duzenlı adet gorenlermı pkolu olan varmı aranızda yada adet dzensızlıgı yasayan

Günaydın canım her dediğinden var bu topikte mesela ben pkoluyum ve ilaçsız adetim çokk düzensizdir düzenli adet olup hamile kalamayan arkadaşlarda var.

adetime 8 gün var duphaston diye bi hap vermişti 10 gün kullanılacak doktor yarın başlamam lazım ama kararsızım kimileri adet olmak için kullanıyormuş bu hapı kararsız kaldım kullanayım mı

Son düzenleme:
Günaydın canım her dediğinden var bu topikte mesela ben pkoluyum ve ilaçsız adetim çokk düzensizdir düzenli adet olup hamile kalamayan arkadaşlarda var.

anladım canım cok tesekkur ederım cevap verdıgın ıcın ben de pkoluyum ve ılacsız adet olamıyorum sen ne kullanıyorsun adetolabılmek ıcın

Günaydın arkadaşlar,
Bugüne kadar arı sütünü çok duymuştum ama hiç merak edip faydalarını araştırmadım. Bu sabah bir yazı okudum, hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye, girdim detaylı olarak araştırdım, her derde devaymış meğer, spermleri arttırıyor, hormonları dengeleyerek adet düzensizliğini gideriyor, hamileliği kolaylaştırıyor, bu sadece bizi ilgilendiren kısmı daha pek çok faydasını yazmışlar. Denemek lazım tabi, sipariş vereyim dedim ama fiyatlarıda çok yüksekmiş, ben bu akşam aktarcıları şöyle bir gezeyimde fiyatlar aynı ise hemen zaman kaybetmeden alayım, denemekte fayda var arkadaşlar bukadar hormon ilacı kullanıyoruz birde doğal birşey deniyeyim dimi amaa.

süper bir liste bu Allah umutlumla esemosumu da kısa sürede bu listede görmeyi nasip etsin tüm isteyenlere nasip etsin

anladım canım cok tesekkur ederım cevap verdıgın ıcın ben de pkoluyum ve ılacsız adet olamıyorum sen ne kullanıyorsun adetolabılmek ıcın

Canım ben progestan kullanıyorum bu ilaç gebelik varsa bebeğin tutunmasını yoksada düzenli adet olmanı sağlıyor..

adetime 8 gün var duphaston diye bi hap vermişti 10 gün kullanılacak doktor yarın başlamam lazım ama kararsızım kimileri adet olmak için kullanıyormuş bu hapı kararsız kaldım kullanayım mı

Canım ben dupastonu 6 ay kullandım ama bende fazla etkili olmuyordu sonra progestana geçtim dupastonu bilmiyorum ama progestan gebelik varsa bebğin tutunmasını yoksada adet olmanı sağlıyor sanırım oda aynı olabilir emin değilsen dr na sor canımm..

cimcimecagla.arı sütünü ben bi siteden getirtmiştim burda site adı verilebiliyormu bilmiyorum veriliyorsa veririm ben.2aylık bi kür veriyorlar arı sütü ve polen kürü bal yoktu bunun içinde ben balda getirmiştim.hafif ekşi buruk bi tadı var.bide dolapta satılmıyorsa alma çabuk bozulabilen bişeymiş.siteden dondurulmuş gönderiyorlar.bide bizim buralarda bisöylenti var anlatayım sizede.70 yaşında varlıklı bi adam varmış ölecek ama parasını bırakacak kimse yok 40 yaşında bi kadınla evlenmış çocugu olması için günlük taze çiflik yumurtası yemişler ve olmuş .dogruluk payıda var araştırdım ben.biz yiyoruz eşimle.sizlerde deneyin bi.

kayram29.teşekkür ederim canım.klomen tedavisini tamamlayım değiştirmeyi düşünüyorum nil okur a da 1 ay öncesinden randevu almak gerekiyor o nedenle değiştiecektim gerci tercih edilmesi iyi olduğunuda gösterebilir.

Teşekkür ederim canım verdiğin bilgi için, ben denemekte kararlıyım, doğal olan herşeyin faydası vardır bu değişmez bir gerçek, zaten bizler neden hamile kalamıyoruz, çünkü artık hayatımızda doğallık diye bir şey kalmadı, tükettiğimiz herşey yapay, dondurulmuş, hormonlu gıdalar, şu an sağlıklı birer birey olmamız bile mucizeyken hamile kalmak çok daha büyük bir mucize bu devirde.Bu arada bende bir site buldum ordan sipariş vermeyi düşünüyordum hava şartlarından dolayı termosta gönderiyorlkarmış, tazeliğini koruması açısından.

tebrik ederim allah bizede nasip eder inşallahhhh

cimcimecagla tamam bende o siteden getirmiştim onların sistemde aynı.pizim polenin içinde arı kanadı ve parçaları çıktı bide ufak taşlar.dikkat et iyisini al.iyisini göndersinler sana.

Canım ben progestan kullanıyorum bu ilaç gebelik varsa bebeğin tutunmasını yoksada düzenli adet olmanı sağlıyor..
ya bu doktorlar bana nıye progestan vermıyorlar anlamadım ben her ay farlutal kullanıyorum adetımın 19.gnunu baslıyorum gunumde adet olmamı saglıyor offf canım sıkıldı sımdı o da bebek olursa tutunmasını saglıyormus rahmı kalınlastırdıgı ıcın de ondan yana bı sıkıntı yok da sonucta söktürücü tedirgim oldum şimdi

canım ne demek onemlı degıl bence eger tercıh edılen bır doktorsa ozellıkle de profesorse degıstırmemenı tavsıye ederım tatlım benım doktorum da cok yogun ama yıne de devam edıyorum bu arada sende sorun neydı ben pkoyum da ılacsız adet olamyanlardanım acaba arı sutu polen kullensam bana da yararmı nereden sıparıs verılıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…