Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

etmezmiyim hiç ben buradaki insanların desteğiyle hamiş kaldım diyebilirim
hepinizin yanındayım sakın umutsuzluğa kapılmayın :)

canım saolasın cevabın ıcın bende bu ay tedavısız bır donemdeyım laparoskopı ve hıstereskopı oldum da ben daha bır kere adet gordum doktor 1 2 ay deneyın olmazsa serophene verıcem demıstı klomen turu bır ılac . bu ay tedavısız donemdeyım rutın denıcez bakalım sogan kurunu uygulamayı dusunuyorum aynı zamanda bende polıkıstık over var canım sen klomenı nasıl kullanmıstım ben sabah aksam bır tane seklınde
canım rahım anomalıllerınde sana sormustum burdasın dıye buraya yazayım dedım

etmezmiyim hiç ben buradaki insanların desteğiyle hamiş kaldım diyebilirim
hepinizin yanındayım sakın umutsuzluğa kapılmayın :)
Evet gülüüm en çiçeği burnunda hamiş sennsin. İnşallah sorunsuz geçer hamileliğin. Bulantı çok zor oluyor ama katlanılıyor elbet. Yeter ki yavrularımız sağ olsun. İlk zamanlar daha fazla kolla tabii kendini..Herşey yoluna girsin, günlük işlerini yaparsın kendin. şimdi senin iştahın heyecandan kesilmiştir. Açılır yakında merak etme gülümm.

Gittim ama çok iç açıcı konuşmadı dr. 3 yumurtamdan birtanesi gelişmiş 18 mm. diğer 2 si 15mm de kalmış, onlardan umut yok, bir tane yumoşum var Allah nasip ettikten sonra bir tane bile yeter bunu biliyorum ama yinede üzüldüm birden hevesim kaçtı, çatlatma iğnesini al hemen yaptır dedi, sabah 10:15 te yaptırdım, bu akşam ilişkiye girme, yarın akşam ilişkide bulun dedi, dinlesemmi acaba ne dersiniz ?, dün akşam da yapmıştım Aşılama istesemde yapmayacaktı bu ay, rahim duvarı kalınlaşmamış, önümüzde ki ay iğnelerle başlayacağı eğer bu ayda olmazsa, ozaman aşılama yapılacak. Herşeyin hayırlısını diliyorum, evet kabul ediyorum morelim bozuldu, hevesim kaçtı, bu ayda umudum bitti ama önümüzde ki ay için umutlanmaya başladım şimdiden, kısmet artık.[/QUOTE]
İyi de gülüm iki tanesinin 15 mm de kalmış demek için çok erken değil mi, yarın öbür gün onlar da büyüyüverirrr. Hemm bi yumurtayı niye beğenmiyorsuun. Kız ben onca ilaç kullandım hatta gonal f de bile bi tanecik yumurtam oldu her defasında. Nankörlüük yokk. Zaten 10 yumurta olması kötü, bi tane olması değil canımıniççii. Daha yolun başında boralini bozmak yokk. Hatta çalışma konusuna gelince, bu hafta fırsat buldukça yakala adamı. Gün aşırı dediler hep, dinledik de ne oldu. Bu defa da hergünü dene bence. Benim tedavi başlasın, inşallah yumurtam da olsun öyle yapiciiim. Hiiçç şansı yok adamın. Yandıı ki ne yandıı
Yüreğini ferah tutuyorsuun, yola umutla, mutlulukla devam ediyorsuun. :79:

canım yetişemiyorum bazen o forum pek hareketli değil burda daha çok paylaşım var o yüzden buraya daha sık yazıyorum.canım pko varsa kesinlikle soğan kürünü tavsiye ederim arkasından da incir kürü uygularsın yumurtlama gelişimi için.ilaçların da faydası var tabiki ama ben alternatif tıbbın da desteklediğine çok inanıyorum doğallık herşeyin en başıdır bunu sakın unutma.ben ilk ayımda günde 1 klomen içtim hiç folikül gelişmedi üzüldüm hatta doktorum da hiç üzülme daha tedavinin çok başındayız yumurtalıklarını uyarmış olduk ilaca herzaman en düşük dozla başlanır zaten dedi. ikinci ayımda günde 2 klomen içtim sabah ve akşam olmak üzere ve onunla beraber 15 gün kadar da incir suyu tükettim her seferinde taze olarak kaynattım sabahları aç karnına içtim akşamları da gece yatmadan önce.1 yumoşum olmuştu hey rabbim dedim bu yumurta döllensin ve bana bebeğimi getirsin.dualarım kabul oldu rabbim mucizesini gösterdi o birtanecik diye de üzüldüğüm yumurtam döllendi ve bana bebeğimi getirdi.benim 10 günümde 17 mm di yumurtam 2-3 gün gittim büyümesini takip etti doktorum sonra da ovitrelle vuruldum.

Son düzenleme:

İyi de gülüm iki tanesinin 15 mm de kalmış demek için çok erken değil mi, yarın öbür gün onlar da büyüyüverirrr. Hemm bi yumurtayı niye beğenmiyorsuun. Kız ben onca ilaç kullandım hatta gonal f de bile bi tanecik yumurtam oldu her defasında. Nankörlüük yokk. Zaten 10 yumurta olması kötü, bi tane olması değil canımıniççii. Daha yolun başında boralini bozmak yokk. Hatta çalışma konusuna gelince, bu hafta fırsat buldukça yakala adamı. Gün aşırı dediler hep, dinledik de ne oldu. Bu defa da hergünü dene bence. Benim tedavi başlasın, inşallah yumurtam da olsun öyle yapiciiim. Hiiçç şansı yok adamın. Yandıı ki ne yandıı
Yüreğini ferah tutuyorsuun, yola umutla, mutlulukla devam ediyorsuun. :79:
[/QUOTE]

Süpersin canım ya ne güldürdün beni, valla bu ay adamın hiç şansı yok yakaladığı yerde zaten aradı hemen dr. hangi günler beraber olacağımızı söyledimi diye soruyor, evet dedim yarın akşam için iyi hazırla kendini, bol bol dinlen, ister işe bile gitme bana çalış dedim, ne günlere kaldık, nezaman yapacağımıza bile dr. karar veriyor diye gülüyor. Ama ben onu bu akşamda kandırayım, cilve yapayım acık, hiç şansı yok.

Son düzenleme:

ya bu ilişki günleri stresi varya adamı öldürüyodu bizi de tatlı bi stres ama bazen gergin de olabiliyordu yine de hiç kırmadık birbirimizi. arıyodu işten bu akşam halvet var mı diyodu sultan sülüman gibi:)
ben de var yada yok diyodum peki diyodu uysal kedicik gibi. iğne vurulduğum akşam çalışmadık biz. ay psikolojimiz bozuldu alışmışız ya görev gibi yapsak mı yapmasak mı ya erken çatladıkya ya kaçırırsak vs...neyse o akşam yapmadık ertesi akşamda eşim işten biraz geç geldi diyorum evvah 24 saat geçti ya ölmeye başladıysa yumurta hücrem vs.. adam kapıdan girdi nerdeyse üstüne atlicaktım çabuk olalım diye şimdi gülüyorum Allahım yaaa.sonracığıma işte salı vurulmuştum çarşamba perşembe cuma akşamları çalıştık. cumartesi akşamı o kadar yorgun düşmüştük ki çalışamadık ama içimizde bi korku yapsak mı falan diye.yani sırf işte kaçırmamak için.sonra uyumuşuz.pazar sabahı kalkınca yaptık yine içimiz rahat etmedi yani düşünün
sonra da dedim bu bebek bi olsun 9 ay halvete girmicem dedim :))) şaka tabe hehehehe :92:

bende yeni başladım klomene inş bakalım cuma günü kontrol var dr ne diyecek rabbim isteyen herkeze nasip etsin...

canım inanki gülmekten öldüm ya hersey bi alemm. bak ne güzel gülüyosun şimdi bunlara allah hep güldürsün :))

canım inanki gülmekten öldüm ya hersey bi alemm. bak ne güzel gülüyosun şimdi bunlara allah hep güldürsün :))

inşallah canla sizde gülerek hatırlicaksınız yaşadıklarınızı. işte insanın sinirleri bazen kaldırmıyor böyle , öyle anlar geliyodu ki şu adamı gözüm görmese falan diyodum :)
şimdi kocamı özlüyorum tabe bebiş haberiyle birlikte ikimizde kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olduk yumuşadık sinirlerimiz alındı çok şükür nasıl bir rahatlama oldu anlatamam. hernekadar hendimi rahat tutmaya çalışsamda adetin son 10 günü gelmek geçmek bilmiyo evde durmuyoduk hep günlere gidiyodum karıları dinliyim de kafam dağılsın diye

Allah iyiliğini versin Ercelfçiğim yaa. Sen çok yaşa emii? Rabbim heep güldürsün inşallah ailenle, çocuklarınlaa...

merhaba arkadaşlar benim prolaktinim yüksekti gecen ay dostinex kullandım bugun son ilacımı içeceğim dr um tedawinin yarısında muayeneye cagırdı ama ymurtam büyümemiş dr da bu ay klomen yazdı adetin 3.günü baslanıp akşamları 2tane içilecek ve 5 gün sürecek bakalım neler olacak hormon degerlerim gayet iyiymiş ama neden yumurtam büyümedi diye dr a sordugumda stres dedi ki bu ay bazı sıkıntılarım wardı inş gelecek aya bebişim gelir sizden bilgi almak istiyorum klomenle sansımız ne kadr yüksek yaşayan arkadaslarım lütfen yardımcı olun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…