Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrb kızlar. bugün iğneden sonraki 16. günüm. son adet tarihim 16 nisandı. normalde 32 günde falan oluyorum. yani şimdi ben 18 mayısı mı bekleyecem? o zaman 24 gün geçmiş olacak. yoksa iğneden 15-16 gün sonra olunuyor mu regl?

Ben de anlattım hikayemi güzelce. Ve ekledim, bunca tedaviye rağmen hiçbir doktar benden film istemedi diye. Aynı cevapla karşılaştım ben de. Bi tane çocuğunuz olduğu için gerek görmemişlerdir diyor. Ama isterseniz çekeriz sorun değil dedi. Ehh yani bi zahmeett!!! Anlayacağın ben de nerdeyse zorla çektirdim. Ama eşimin haberi yok tabi bunlardan, doktor istedi napiiim dediim :KK37:

Ben yıllarca tedavi gördüm, nasıl olsa bir tane var diye dr. beni hiç ciddiye almadı, kontrole bile çağırmadı, yumurta takibi bile yapmadı, en sonunda birgün böyle internette gezerken rahim filmi diye bir şey duydum. Sonra kontrole gittiğimde bunu sordun doktorun,bana verdiği cevap aynen şöyle "sezeyandan sonra yapışık olma ihtimali yüksek, tabi sezeryanı kimin yaptığına bağlı, benim ameliyatlarımda böyle bir şey olmaz, ama senin doğumunu başka dr. yapmış o yüzden rahim filmi çekmekte fayda var" dedi. İyi de doktor bey abicim neden bunu bunca yıl söylemedin bana, ogün çok sinir oldum ve rahim filminden sonra ona birdaha hiç gitmedim. Epey bir ara verdim 1.5 yıl kadar baktım olmayacak yaş 30 u geçti başladım tekrar dr. araştırmaya, derken şimdiki dr. gittim, iyiki gitmişim henüz ortada bir bebek yok ama en azından bana morel veriyor, çok güzel ilgileniyor, herşeyi takip ediyor. İlk gittiğim gün benden rahim filmi istedi, rahim filmin ve spermografiii istedi bunlar yoksa hemen hallet bunlar olmadan başlayamayız dedi, işte o gün gözüme girdi tamam dedim bu benim doktorum, beni doğurtsa doğurtsa bu doğurtur. :))))

[/B]
Tatlım peki seni kontrole falan çağırmadı mı doktorun? Yumurta takibi yapacaz falan demedi mi yani. Bana her gittiğim doktor böyle yaptı çünkü. bu takip sonucunda da eğer yumurtan oluşur ve yeterli büyüklüğe gelirse çatlatma iğnesi veriyor doktorun. Sonrasında da ilişki takvimi tabii.

Ohhh sefan osun Ayşeciğim. :KK60: Evet gerçekten komik bi gün olmuş. İnşallah sonucun da en güzel şekilde gönlüne göre gerçekleşir. Aşılamayı şu aleti takaraktan mı yapıyorlar şekerim

ben bir ilçede oturuyorum vee doktorum merkezde uzak. ve çalışıyorumm gel deyınce gidemem .o nedenle doktorum yumurta takıbını yaza yapalım gebelik olmazsa dedi.

yani klomen kullanan herkese iğne mı vuruluyorr

herkse merhaba.bugün işe gitmedim.ohhh ne güzelmiş evde oturmak..ayaklarımı uzatmışım bir elimde kumanda.bir tarafımda leptoppp...sabah sabah ilk aşılamamı oldum..ne gündüü yaa.iyiki izin almışım..inşaallah hamile olursam sabah yaşadıklarımı ilerde gülerek anlatacağımm.mesenenin dolu olması lazımmış aşılama için.karından ultrasonla görmek için .içirdiler bana suyu.bende abartıp suyu fazla içince ..aşılamadan sonra halimi düşünün artık.çok edepsizdim yaaa..çabuk olun yoksa bırakacağım buralara...diye bağırdığım aklıma geldikçe utanıyorum ...sağolsun hemşireler çok yardımcı oldular..crinone jel verdiler.her sabah kullanacağım.tutunmasına yardımcı oluyormuş.25 mayısta da gebelik testi yaptırmam gerekiyormuş...allahım ne olur olsun yaaaa...

canım ınsallah pozıtıf cıkar bende haftaya aşılama yaptırıyrum suan toplama asamasına geldım yarın gıdınce bellı olacak hangı gun olacagıı .bende ızın alayım ozaman asılamadan sonra 2 gun yatarım evde .

herkse merhaba.bugün işe gitmedim.ohhh ne güzelmiş evde oturmak..ayaklarımı uzatmışım bir elimde kumanda.bir tarafımda leptoppp...sabah sabah ilk aşılamamı oldum..ne gündüü yaa.iyiki izin almışım..inşaallah hamile olursam sabah yaşadıklarımı ilerde gülerek anlatacağımm.mesenenin dolu olması lazımmış aşılama için.karından ultrasonla görmek için .içirdiler bana suyu.bende abartıp suyu fazla içince ..aşılamadan sonra halimi düşünün artık.çok edepsizdim yaaa..çabuk olun yoksa bırakacağım buralara...diye bağırdığım aklıma geldikçe utanıyorum ...sağolsun hemşireler çok yardımcı oldular..crinone jel verdiler.her sabah kullanacağım.tutunmasına yardımcı oluyormuş.25 mayısta da gebelik testi yaptırmam gerekiyormuş...ALLAHIM ne olur olsun yaaaa...

Ohh sefam olsun, tadını çıkar, ainşallah sonuç mükemmel olur. Yarın bende kararımı bildireceğim doktora, aşılama istiyorum dersem benimkide bu hafta yapılır,ama eşim ısrarla önümüzdeki ay diyor, ben bir ay daha kaybetmek istemiyorum akşama biraz cilve yapayımda kandırayım onu, olsun bitsin bu ay, anlatsana biraz neler yaptılar, çok heyecanlandım :))))

[/B]
Tatlım peki seni kontrole falan çağırmadı mı doktorun? Yumurta takibi yapacaz falan demedi mi yani. Bana her gittiğim doktor böyle yaptı çünkü. bu takip sonucunda da eğer yumurtan oluşur ve yeterli büyüklüğe gelirse çatlatma iğnesi veriyor doktorun. Sonrasında da ilişki takvimi tabii.

Ohhh sefan osun Ayşeciğim. :KK60: Evet gerçekten komik bi gün olmuş. İnşallah sonucun da en güzel şekilde gönlüne göre gerçekleşir. Aşılamayı şu aleti takaraktan mı yapıyorlar şekerim

sağol canım...inşaallah hepimiz için sonuçlar güzel olur.seninde ellerine sağlık.listeleri güncelliyorsun.hamile kalanlar umut oluyor bize.bir alet taktılar.yıkanmış spermi gönderdiler.bir taraftan karından ultrasonla bakıldı.bana da ultrasondan anlatmaya çalıştılar.15 dakika sonra kalkabilirsin dediler.ben yarım saat kalkmak istemedim.kendimi daha iyi hissedeceğim dedim.sağlam olsun diye yarım saat yerimden kalkmadım.her ay bir umut işte...bu ay biraz daha fazla umut sanki..ama olmazsa da gücüm var biraz daha..kendimi yıpratmayacağım..bol bol dua ettim.mevlam bıdıklarımızı yollasın bize diyee..herşeyi yaratan rabbim bize de inşaallah hayırlısıyla sevimli bıdıklar verecek..

canım ınsallah pozıtıf cıkar bende haftaya aşılama yaptırıyrum suan toplama asamasına geldım yarın gıdınce bellı olacak hangı gun olacagıı .bende ızın alayım ozaman asılamadan sonra 2 gun yatarım evde .

inşallah seninki de pozitif olur canım.doktorum normal işine devam edebilirsinn dedi.ama şahsen böyle birgünden sonra işee gitmek istemedim.stres yapacaktı..çok iyi geldi evde oturup kadın programları seyretmek...ben izin almanı öneririm.bir de benim yumurtlama günlerim biraz sancılı geçebiliyor bazen..yumurtlama günüm en hassas olduğum dönem..üşütme vs bütün hastalıklarım o günde patlıyor...

Yanımda çalışan bir arkadaşım var, 15 yıllık evli yaşı 40, çocukları olmuyor yada olmuyordu diyeyim sanırım hamile, adetini 15 gün geçmiş, uyku hali ve yorgunluk var ama test yapmaya korkuyor. Şimdi onu ikna ettik bu akşam test alıp yarın bize inşallah güzel haberler verecek. Onun adına çok ama çok sevisevindim, umarım hamiledir.

Ohh sefam olsun, tadını çıkar, ainşallah sonuç mükemmel olur. Yarın bende kararımı bildireceğim doktora, aşılama istiyorum dersem benimkide bu hafta yapılır,ama eşim ısrarla önümüzdeki ay diyor, ben bir ay daha kaybetmek istemiyorum akşama biraz cilve yapayımda kandırayım onu, olsun bitsin bu ay, anlatsana biraz neler yaptılar, çok heyecanlandım :))))

inşallah canım.gonel f iğnesi ile başladık.sağlam yumurta olmasına yardımcı olmuş.pazar günü 19 ml di.akşama çatlatma oldum.gerisi umutluya anlattığım gibi oldu..bende bu ay aşılama düşünmüyordum aslında ..ama doktorum şansın daha fazlaa olacak deyince eşimi ikna ettim.

selam kızlar,
ben de 2 ay glucophage, 1 ay klomen tedavisiyle hamiş kaldım. ayrıca yumurta takibi yaptırdım. 10.günümde yumoşlar kıvama gelmişti, ovitrella çatlatma iğnesi oldum. şu an 7+4 olduk :) bu ilaçların gerçekten etkisi var yumoşlara. o yüzden canınızı sıkmadan, rahat davranın. Rabbim herkese gönlüne göre versin

cnm dr.bişey söylemedi cumaya kadar bekleyelim tekrar beta hcg ye baklım dedi ama bende zaten kahverengi lekeler hatta akıntılar gelmeye başladı.kanama olabilir dedi dr.bilmiyorum zaten cnm üzülsemmi sevinsemmi? ben ilk değerlerimi burda yazdığımdada bana çok düşük gelmiş hatta hamıleyim bile diyememiştim.kısmet demekki hala sınavım devam ediyor?????hayırlısı olsun.

cnm senin nasıl oldu?ilaçlamı düşürdüler işlem yapıldımı sana?

mehil canım geçmiş olsun allah haziranda yaz gülü gönderir hayırlısı ile sana da bizede inşallah çıkmadık candan ümit kesilmezmiş canım bende böyle bir olay yaşadım ama ben ilk gittiğimde dr keseyi görmüştü ama sürekli kahve rengi leke geliyordu ikinci gittiğimde kese yoktu dr düşmüş dedi ama parça kalmıştır diye kürtaj yaptı hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

slm arkadaşlar bende klomen kullandım dünadetin13.günüydü 2tane yumurta oluşmuş 18ve19mm.Bugün sabahtan beri kasıklarım acayip ağrıyordu akşam üzeride çatlatma iğnesi vuruldum.Şimdi ben ne zaman ilişkiya gireyi doktor günaşırı dedi ama biz dün zaten yapmştık bugün olmaz dimi?Ama hadi bugün çatladıysa yapmazsak yarın yapsak ne olur?Yumurta çatladıktan sonra ne kadar kalabilir çok şey sordum kusura bakmayın

slm arkadaşlar bende klomen kullandım dünadetin13.günüydü 2tane yumurta oluşmuş 18ve19mm.Bugün sabahtan beri kasıklarım acayip ağrıyordu akşam üzeride çatlatma iğnesi vuruldum.Şimdi ben ne zaman ilişkiya gireyi doktor günaşırı dedi ama biz dün zaten yapmştık bugün olmaz dimi?Ama hadi bugün çatladıysa yapmazsak yarın yapsak ne olur?Yumurta çatladıktan sonra ne kadar kalabilir çok şey sordum kusura bakmayın

bir soru: adetinin 12. veya 13. günleri de agrin varmiydi? yoksa bugünmü basladi agrilarin?

selam kızlar,
ben de 2 ay glucophage, 1 ay klomen tedavisiyle hamiş kaldım. ayrıca yumurta takibi yaptırdım. 10.günümde yumoşlar kıvama gelmişti, ovitrella çatlatma iğnesi oldum. şu an 7+4 olduk :) bu ilaçların gerçekten etkisi var yumoşlara. o yüzden canınızı sıkmadan, rahat davranın. Rabbim herkese gönlüne göre versin

ne kadar güzel :) bende klomen de 2. ayıma yarın başlıcam. inşAllah bir faydasını gorebilirim. gecen ay 4 yumurtam oluşmuştu. doktorum iğne vurmak istemedi. bakalım bu ay ne olacak.
Allah ın izniyle bi gebe kalabilsek :))

Canım ya ben kaç gündr doğru dürüst siteye giremiyorum yeni gördüm yazdıklarınızı ama anlayamadım inşallah kötü birşey yoktur çok meraklandım şimdii :KK43:((

cnm benim gebeliğim kimyasal gebelikmiş:KK43:(

mehilcimm inan cok uzuldum canım .ben daha kotusunu yaamısdım bundan 5 yılonce .ilk hamılelıgımde allah kımseelere yasatmasınn bu tur olaylarıı.uzulme canım ben ınanıyorum en kısa zamanda bebegını kucagına alacagını.

inş.cnm hep birlikte bebişlerimize kavuşuruz.rabbim anne baba olmayı nasip etsin bize...

Sen de sağol canım. Benim de kese görünmemişti ama ona rağmen kürtaj oldum. Baştan dış gebelik dediler, kese görünmediği için ama patoloji sonucuna göre de "muhtemelen" dış gebelik değil dediler. Allaha emanet yaşıyoruz işte. Araştırma hastanesiydi yattığım hastane bi de. Kötü günlerdi yani. Senin de başından geçmiş kürtaj belası. Allahım sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü evlatlar nasip etsin herkese.

cnm inş.kürtaja gerek kalmaz .

mehilcim....
canım...cok üzgünüm bende...hayırlısı demekten başka caremiz yok...umarım en kısa zamanda toparlanır ve yeniden hamiş haberlerini verirsin...

umutlum canım...unutmuşum ben hala listede ismim var...sil gülüm onu..bi sonraki tarihim 6 haziran...hoş film cekileceğim ...etkiler mi bilmiyorum...Bu arada ben yanlış anlamışım.cumartesi cektireceğim filmi A.izin verirse...6. günü oluyor o zaman...aslında 7. gün daha iyi ama pazara geliyor o yüzden cektiremeyeceğim...bende cumartesi halledeyim diyorum...

cnm teşekkür edrim.sende güzel hbrler alırsın inş.rahim filmin ağrısız geçer inş.

mehil canım geçmiş olsun allah haziranda yaz gülü gönderir hayırlısı ile sana da bizede inşallah çıkmadık candan ümit kesilmezmiş canım bende böyle bir olay yaşadım ama ben ilk gittiğimde dr keseyi görmüştü ama sürekli kahve rengi leke geliyordu ikinci gittiğimde kese yoktu dr düşmüş dedi ama parça kalmıştır diye kürtaj yaptı hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

teşekkür edrim inş.cnm hakkımızda hayırlısı olsun inş.benimde bugün itibari ile kahverengi lekeler geliyor dr.adet kanamas olarak atarsın demişti ama bakalım durum neyi gösterecek....

umutlu cnm beni listeden çıkartabilirsinnnn:KK43:((([/Q

Mehil'cim çok üzüldüm kıyamam sana.Herşeyin hayırlısı.Yüce Allah'ım en kısa zamanda bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah.buna inan.Sakın pes etme canım.bu günlerin çok zor olduğunu biliyorum Allah yardımcın olsun.:KK59:

herkse merhaba.bugün işe gitmedim.ohhh ne güzelmiş evde oturmak..ayaklarımı uzatmışım bir elimde kumanda.bir tarafımda leptoppp...sabah sabah ilk aşılamamı oldum..ne gündüü yaa.iyiki izin almışım..inşaallah hamile olursam sabah yaşadıklarımı ilerde gülerek anlatacağımm.mesenenin dolu olması lazımmış aşılama için.karından ultrasonla görmek için .içirdiler bana suyu.bende abartıp suyu fazla içince ..aşılamadan sonra halimi düşünün artık.çok edepsizdim yaaa..çabuk olun yoksa bırakacağım buralara...diye bağırdığım aklıma geldikçe utanıyorum ...sağolsun hemşireler çok yardımcı oldular..crinone jel verdiler.her sabah kullanacağım.tutunmasına yardımcı oluyormuş.25 mayısta da gebelik testi yaptırmam gerekiyormuş...ALLAHIM ne olur olsun yaaaa...

hayırlısı olsun canım inşallah tutunur ve güzel hamiş haberlerini alırız inşallah:emir_bebek:

canım geçmiş olsun ...bence de cok iyi yapmışsın..dinlen tabi ya...ohhh...dinlenmen kadar güzel bişey yok şu anda senin için...içini ferah tut gülüm..umarım Allah bu cabalarını boşa cıkartmz..15 gün sonra bize güzel haberler verirsin inş.,,bende rahim filmini cektireyim..belki bir iki ay daha klomen denerim ..olmadı aşılama yaptırmayı düşünoyurum bende..olmayacak böyle yaw...hayatımız stresle geçiyor..bugün adetimin 2. günü üzerimde bir rahatlama var sanki...o gergin günler geçti ya..şimdi bişey beklemiyorum ya..ohhh bi rahat nefes aldım..keşke hep böyle ayı tamamlayabilsek...ilişki döneminden sonra hadi bakalım başlıyoruz...kendini dinle gün say,,,geçmeyen günler ve sabırsızlanmalar...hele bide o olumsuz cevabı üstüne alınca...canımıza okudu bu süreç bizim..:KK37:

X