Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tekrar merabalar..

arkadaşlar ben bugün gelen kırmızılar üzerine doktorumla görüşmeye gittim...ve bodoslama film cektircem ben dedim...tüpler tıkalıysa boşa kürek çekiyorum yeter cok yıprandım dedim...tamam dedi..pek sanmıyorum tıkalı olduğunu ama için rahat olsun git cektir dedi...canlarım şimdi ben bayburttayım ya burdada cekilemiyor..erzuruma gidicem ...adetin 5. günü çektir dedi dr um..umutlum sen kaçıncı günü çektirmiştin canım???hatırlayamadım ben...bide anestezili cektireyim diyorum korkuyorum çünki...bide dediki tedaviye ara vereceğiz bu ay...film cekildiği için dedi..tamam bunu biliyorum hatta umutlumada 4-5 gün perhiz vermişti...( gerçi yemişim perhizi!!! fikrine de katılıyorum ayrıca )ama şu kafama takıldı..acaba olur da hamile kalınırsa cocukta bi sıkıntımı olur????sanki bizim doktor öyle bişeyler söyledi..ilçtan dolayı olmamalı dedi...tam da anlayamadım..zırıl zırıl ağlamaktan konuşamadım ya...:KK58:ne diyosunuz..çektireyim de kurtulayım demi ya??

sen çektir gülüm hiçbir şeyi kafana takma bende hsg ile hamile kalmıştım gayette sağlıklı şimdi 9 yaşında.:emir_bebek:

Bu ay hamile kalırsam diye dün gittim saçlarımı bile boyattım, nede olsa önümüzdeki 9 ay boya yapamıyacağım. Ben bu ay daha bir umutluyum, iyice inandırdım kendimi bu ay olacak diye, bir yandan temizliği bitirmeye çaışıyorum, diğer taraftan 9 ay yapamıyacaklarımı yapıyorum, hani derlerle anne adayı kendini psikolojik olarak hazır hissetmeli diye, işte ben hazırımmmmmmmmmmmmmm. :))))) Gel artık kızımın kardeşi, çok beklettin bizi.

Süpersin yaaa! Keşke bende bu kadar motive edebilsem kendimi bi türlü inandıramıyorum olacak diye olsun istiyorum ama :KK43: Gerçi c.tesi günü saçımı kestirdim olurda hamiş olursam diye :KK1:Pozitif düşün iyi olsun diyorlar doğru söylüyorlar ama bu içimdeki ses var ya ahhh. Ya bu ayda olmazsa tekrar baştan başlayacaksın ,bak gene olmayacak, geçen ayda böyle oldu ama olmadı vs diyo bi yakalarsam onu çok fena olacak :KK47:

bır ay kullandırdı hıc bır değişme olmayınca gonaphene yi söyledi bugun, bu klomen kullanınca etkısı olmayanlara ıkıncı bır ılacmıs hem ben cokta anlamadım dedım doktor hanım ılacı bulamadım klomen kullan dedı yıne ozaman ama nıye dırek klomen demedı de bu ılacı soyledı sımdıde klomen kullan demeye basladı

Allah allah benim doktorum clomifeni 6 aya kadar deniyoruz sonra baska tedavilere geciyoruz dedi. Sen nerden katiliyorsun? Ben almanyadan katiliyorum ve merak ediyorum türkiyede ne tür tedaviler yapiliyo diye

Allah allah benim doktorum clomifeni 6 aya kadar deniyoruz sonra baska tedavilere geciyoruz dedi. Sen nerden katiliyorsun? Ben almanyadan katiliyorum ve merak ediyorum türkiyede ne tür tedaviler yapiliyo diye

ben ıstanbul bu doktor ablamı hamile bıraktı bende o yüzden gıtmeye basladım daha bır ay oldu gideli valla burdan okuduklarımıda paylasıyorum ona saolsun cok anlayıslı dinliyor yönlendirmeye çalışıyor gonaphene bulamadım sanırım klomen kullanıcam yine canım bende cok ıyı bılmıyorum suanda onun dedıklerını yerıne getırıyorum

sen çektir gülüm hiçbir şeyi kafana takma bende hsg ile hamile kalmıştım gayette sağlıklı şimdi 9 yaşında.:emir_bebek:

saol canım benim...içimi rahatlattın..hamile kalırmıyım diye düşündüğümden değil aslında..hsg ayında cok zor olduğunu biliyorum ama yinede böyle bişeyi düşünmek bile can sıkıcı...AMAN YA....her şey bir sorun...herşey problem...
HUZUR İSTİYORUM YA...HUZUR....H U Z U R.....................

ben ıstanbul bu doktor ablamı hamile bıraktı bende o yüzden gıtmeye basladım daha bır ay oldu gideli valla burdan okuduklarımıda paylasıyorum ona saolsun cok anlayıslı dinliyor yönlendirmeye çalışıyor gonaphene bulamadım sanırım klomen kullanıcam yine canım bende cok ıyı bılmıyorum suanda onun dedıklerını yerıne getırıyorum

Bende pco oldugu icin bu hapi kullaniyorum, sende de mi öyle? önce 5 gün boyunca günde bi taneyle basladim ise yaramadi hic. bu ay da günde 2 tane ictim,carsamba belli olacak. Doktorunla yazisiyorsun suan öylemi??? ne kadar güzel burda hayatta bi doktor özel yazismaz.

Bende pco oldugu icin bu hapi kullaniyorum, sende de mi öyle? önce 5 gün boyunca günde bi taneyle basladim ise yaramadi hic. bu ay da günde 2 tane ictim,carsamba belli olacak. Doktorunla yazisiyorsun suan öylemi??? ne kadar güzel burda hayatta bi doktor özel yazismaz.

evet pco var bende yazısmıyorum canım gıdınce konusuyorum normalde 10dk ıse muayene ben yarımsaatte anca cıkıyorum yanından burda okuduklarımı yapılacakları soruyorum ona olmadı telefon ediyorum aklıma takılanı malesef yazısma yok :KK43: sabaha kadar uyutmam herhalde doktoru :)

evet pco var bende yazısmıyorum canım gıdınce konusuyorum normalde 10dk ıse muayene ben yarımsaatte anca cıkıyorum yanından burda okuduklarımı yapılacakları soruyorum ona olmadı telefon ediyorum aklıma takılanı malesef yazısma yok :KK43: sabaha kadar uyutmam herhalde doktoru :)

Yani öyle olur heralde, devamli insan yazar o zaman :-) rabbim sifamizi versinde baska bisey istemiyorum. Imtihan dünyasi iste. Kimileri zirt zirt istemeden dogurur veya sokaga atar. bizim gibiler istiyo olmuyo. Demek rabbim sabrimiz deniyo. Bol bol sabir cekmemiz lazim. Dualar etmemiz gerek. Hergün okumamiz lazim, bilhasse meryem suresini.

Kizlar hepinize bi soru. Bende pco oldugu icin hapsiz adet olamiyorum, bu yüzden simdi clomifen kullandigimda yumurtlamam gec mi olur yoksa erken mi. hani derler ya, yumurtlama oldugu zaman akintin olur diye. benim adetimin 9. günü oldu bu. O zaman erken yumurtlama mi bu simdi anlamadim

kidy...
cok güzel canım..güzel büyümüş yumoşlar..yalnız anlamadım..catlatma iğnesini vuruldunmu bugün?/

adetimin 5. günü başlardım klomene bu ay dr değiştirdim 3. günü başlattı ona bağlıyorum ben erken büyüdü dr çatlatma iğnesine gerek yok çok güzel yumurtluyorsun dedi ilişkiye başla dedi.yani normalde 35 gün civarı olan adetim 22 günde gelecek sanırım dr bugun çatlayabilir 14 gün sonra gebelik testi yapaya gel dedi bugun 8. günüm daha banada ilginç geldi genelde18. 21. günü oluyor yumurtlama...

Süpersin yaaa! Keşke bende bu kadar motive edebilsem kendimi bi türlü inandıramıyorum olacak diye olsun istiyorum ama :KK43: Gerçi c.tesi günü saçımı kestirdim olurda hamiş olursam diye :KK1:Pozitif düşün iyi olsun diyorlar doğru söylüyorlar ama bu içimdeki ses var ya ahhh. Ya bu ayda olmazsa tekrar baştan başlayacaksın ,bak gene olmayacak, geçen ayda böyle oldu ama olmadı vs diyo bi yakalarsam onu çok fena olacak :KK47:

Günaydın canım, evet olacak biliyorum, inanıyorum, inancım sonsuz, yalnız bu bekleme dönemi, bu stres, bu tedavi, dr. kontrolleri beni çok yıprattı, her nekadar kendimi mutlu etmek için bir şeyler yapsamda aklımın bir köşesinde hep hamilelik var. Sinirlerim okadar gerilmişki akşam hiç sebepsiz başladım ağlamaya ama ne ağlamak hıçkıra hıçkıra sesle ağladım, okadar dolmuşum ki ne göz yaşlarıma ne de hıçkırıklarıma engel olamadım. Çok uzun bir zaman oldu böyle ağlamayalı, tabi bunlar birikim. Ben hep mutlu görünmeye çalışıyorum, derdim yokmuş gibi hareket ediyorum, çevremde neşeli, canlı, kıpır kıpır biri olarak bilinirim, arkadaşlar benim espirilerimle gülerler, ama içimde ne olduğunu kimse bilmiyor, ne yaşadığımı, nasıl uğraştığımı, nasıl yıkıldığımı, ne düşündüğümü kimse bilmiyor.Ve ben içime ata ata doldu taştı ve bir şekilde boşaldı akşam.Şimdi ise bana balon gibi gözlerle etrafı seyretmek ve insanlarla uğraşmak kaldı. Zor bir gün olacak benim için, hafta başının verdiği yoğunluk, akşamdan kalma bir hüzün, Allah yardımcım olsun bugün.

Son düzenleme:
Günaydın canım arkadaşlarımm nasılsınız umarım iyisinizdir ben burdan hamiş haberi aldıkça çok daya iyiym ne dim allah hepimizin yüzünü güldürsün:emir_bebek: ya benim gene günüm geçti bakalım yarın doktora gidicez eşimle tahlil vermişdim geçen hafta hem onun sonucunu alcaz hem muayene olcam ilaç vericekmiş gene son 2 aydır da bu şekilde günüm geçiyor ama konuşucam dokdtorla iyice gittiğim de...bir de bu pko nun açılımını bana yazarmısnız kızlar

:KK31:
cnm bence çektir ve için rahat etsin....böyle kuruntu yaptıkça üzülüyosun...

cnm gerçekten senin adına çok sevındım bende bugün dr. gıttım adetimin 4 gün geçmesine rağmen hala kese görünmedi.ama herşey olması gerektiği gibiymiş benim pıhtılaşma problemim var ilk iğnemide oldum biraz ağrım var hatta.

cnm nasıl gıdıyor aşamaların adet tarihin kaç seni merak ediyorum inş.güzel geçer senin için buay.

mehilcimm senin adına cok sevındım en kısa zamanda bebeişini kucağına alırsın canım.Canım dün Taner beyın yanındaydım iğne vuruyorum bahsemısdım tüp bebek için oyuzden bu aralra taner beyi cok sık ziyaret ediyorum suan icin hersey iyi gidiyor canım taner bey cuma yada cumartesi yumurtalrı toplayacaklarını pzrt salıda tekrar yerleştıreceklerını soyledı .sonrada bi 14 gun felan beklıycem kan testı yapılacak hamılemıyım degılmıyım dıye.Yumurta sayım az ona bıraz aslında canım sıkıldı bıyerde okudum arkadas yazmıs 19 yumurtam var dıye ama benım 6 adet:KK59: canım sıkıldı aslklında az omasına ama umarım hersey ıyı olur.dualrınızı eksık etmeyın.:KK49:

Günaydın canım arkadaşlarımm nasılsınız umarım iyisinizdir ben burdan hamiş haberi aldıkça çok daya iyiym ne dim allah hepimizin yüzünü güldürsün:emir_bebek: ya benim gene günüm geçti bakalım yarın doktora gidicez eşimle tahlil vermişdim geçen hafta hem onun sonucunu alcaz hem muayene olcam ilaç vericekmiş gene son 2 aydır da bu şekilde günüm geçiyor ama konuşucam dokdtorla iyice gittiğim de...bir de bu pko nun açılımını bana yazarmısnız kızlar

PKO ( Polikistik over) sendromu yumurtlama olmaması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan genellikle gecikmeler şeklinde adet düzensizliği, tüylenme, kilo alma, gebe kalamama veya “zor” gebe kalma ve çok çeşitli başka belirtilerle seyredebilen bir durumdur.

mehilcimm senin adına cok sevındım en kısa zamanda bebeişini kucağına alırsın canım.Canım dün Taner beyın yanındaydım iğne vuruyorum bahsemısdım tüp bebek için oyuzden bu aralra taner beyi cok sık ziyaret ediyorum suan icin hersey iyi gidiyor canım taner bey cuma yada cumartesi yumurtalrı toplayacaklarını pzrt salıda tekrar yerleştıreceklerını soyledı .sonrada bi 14 gun felan beklıycem kan testı yapılacak hamılemıyım degılmıyım dıye.Yumurta sayım az ona bıraz aslında canım sıkıldı bıyerde okudum arkadas yazmıs 19 yumurtam var dıye ama benım 6 adet:KK59: canım sıkıldı aslklında az omasına ama umarım hersey ıyı olur.dualrınızı eksık etmeyın.:KK49:

Allah yardımcın olsun canım, içini rahat tut yumurtanın sayısından çok kalitesi önemli, 2 tane olsun ama kaliteli olsun, sen morelini bozma, Yüce rabbim yazdıysa 1 taneyle bile olur. Yeter ki içini ferah tut, heyecan stres yapma, herşeyini oluruna bırak. Bak gör sonuç pozitif olacak. Benim arkadaşım tüp bebek yaptırdı, ertesi gün annesini kaybetti, kendisine hiç dikkat etmedi tabi doğal olarak acısı büyüktü, bebeği düşünemiyordu bile, bu ay olmazsa başka zaman olur olur ama annem bir daha gelmez diye kendini yerden yere vurdu. Yüce Allahım ne kadar büyük ki o ay hamile kalmış arkadaşım, acısı hafifledi yüzü güldü. Demem o ki canım Rabbim ol derse olur. Dualarımız senin için heppimiz için.

Günaydın arkadaşlar nasılsınız ben 3 gündür siteye giremiyorum dün 5 dk bakıp çıktım hamişimiz varmış çok sevindim geçmişide fazla okuyamadım işler yoğun.

Allah yardımcın olsun canım, içini rahat tut yumurtanın sayısından çok kalitesi önemli, 2 tane olsun ama kaliteli olsun, sen morelini bozma, Yüce rabbim yazdıysa 1 taneyle bile olur. Yeter ki içini ferah tut, heyecan stres yapma, herşeyini oluruna bırak. Bak gör sonuç pozitif olacak. Benim arkadaşım tüp bebek yaptırdı, ertesi gün annesini kaybetti, kendisine hiç dikkat etmedi tabi doğal olarak acısı büyüktü, bebeği düşünemiyordu bile, bu ay olmazsa başka zaman olur olur ama annem bir daha gelmez diye kendini yerden yere vurdu. Yüce Allahım ne kadar büyük ki o ay hamile kalmış arkadaşım, acısı hafifledi yüzü güldü. Demem o ki canım Rabbim ol derse olur. Dualarımız senin için heppimiz için.

canım cok tesekkurler guzel dileklerin icin .iyiki siz ler varsınız burada birazda olsa yazarak rahatlıyoruz .kimseyle konusamıyorum ailemin haberi yok yasadıklarımdan üzülmelerini istemedigim icin söylemedim sonucun ne olacagını bılemıyorum cunku sizlerle konusarak rahatlıyorum burada insallah rabbim en kısa zamanda hepımızın dualarınıkabul eder ve bebıslerımızı kucagımıza alırız .:KK49:

canım reglinden 4 günmü geçti daha kesenin gözükmemesi normal kan pıhtılaşma sorununu kan tahlilindenmi belli oldu?:emir_bebek:

cnm ben detaylı araştırma yaptırmıştım.genetik tarama testleri yaptırmıştım.orada bu sonuç çıktı.zaten benim değerim dün kan tahlili yaptırdım.düşmüştü.bakalım heralde olumsuz olacak bu ay?

cnm bende dün oradadaydım.hatta değerlerim düştü.heralde olumsuz olacak?cnm sana birşey soraçagım.senin tedavin nekadar tuttu taner beyin hastanesinde?bir arkadaşımda yaptırmak istiyorda?

bence moralini bozma olumlu 6 tane vardır ama sağlıklıdır.moralini yüksek tut.allah gönlümüze göre versin.....

cnm bende dün oradadaydım.hatta değerlerim düştü.heralde olumsuz olacak?cnm sana birşey soraçagım.senin tedavin nekadar tuttu taner beyin hastanesinde?bir arkadaşımda yaptırmak istiyorda?

bence moralini bozma olumlu 6 tane vardır ama sağlıklıdır.moralini yüksek tut.allah gönlümüze göre versin.....

Canım bozma morelını dun kacta ordaydın belkıde aynı saatte ordaydık :) canım acıbadem maslakta normalde 4 bın hastaneye odenen bın ıla 2 bın arasıda ılaçlar tutuyor ama bu rakam degıse bılır tedavının gıdısıne gore .suan benım kullandıgım ıgne gnol f dısarda 350 tl ama hastaneden alıyorum 225 tl suan 6 kutu kullandım pazar gunuıtıbarıylede yumurtaların catlamamsı ıcın bır ıgneye daha basladım oda tanesı 55 tl yarın tekrar gidiceğim sozun kısası canım rahat 6 bını gozden cıkarmak gerekıyor exstra birsey olmazsa .tp bebek merkezini arayıp bılgı alabılırısnız.

X