Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar sizinle birşey paylaşmak istiyorum komik gelebilr ama anlatacağım - Bende evde tek bşımayken korku vardı daha doğrusu eşim evde olsa bile mutfakta falan tek kalamıyordum sanki evde birileri var gibi rüyamdada sürekli yılan köpek türevi hayvanlar görüyordum beni ısırmaya çalışıyorlardı ben anneme anlatmadım önce sonra baktım olcak gibi değil anlattım kızım bu hamile kalmanı engeller dedi ve hemen hocaya götürdü beni 2 ay önce hocaya anlatınca direk hamilemisin dedi hayır olmuyor deyince hımm bu şeyler hamile kalmanı engeller dedi ve başımda birkaç duaa okudu ve yastığımın altına koymam için bir duaa verdi o gündür bu gündür rüyamda hiç o tür şeyler görmedim çok şükür siz böyle birşey duydunuzmu duyduysanız yazarmısınız ben gitmek istemedim annemden paparayı yedim inancın olsun dedi..

evet gülüm ya..insanı boş yere umutlandırıyor...ve malesef o umutlanmanın acısı cok ağır cıkıyor..yıkıldım nerdeyse...öyle üzüldüm ki...bir daha tövbeler olsun..günüm gelmeden ne idrar ne da kan vereciğim...şimdi adeti beklemek de zor..el elde baş başda bekle dur şimdi...ne gıcık. ya...

cnm sakn üzülme asla isyan etme bu bir snav allah nezaman nerde nasl olacağını biliyor bekle cnm bak hepimiz bekliyoruz...ağlama önümüzdeki ay daha dirençli ve umutlu ol....

evet canım..isyan etmiyorum tabi Allah korusun..zamanı var belli..ama işte hepiminizin psikolojisi aynı...bir an önce olsun diye sabırsızlanıyoruz..umarım toparlanırım en kısa zamanda saol..bu arada senin degerler yükselmiş..cok sevindim canım...sen igne yaptırmışmıydın..veyaptırdıysan kaçıncı gündeydi canım??

saol canım..inşallah hepimiz bir gün mutluluğu yakalırız inşallah..

ya tek bişey söyleyip yardım edecek bilgi verecek kimse yokmu aranızda yada yeni birilerini aranıza almak istemıyomusunuz.

evet hocada bana dedi sende basıh var dedi ben bu duayı okuyum 99 çocuğun olacak dedi eşimde deli olma dedi hocada 1000 yt istedi olabilir komik değil yaşanan şeyler

kıyamam sana üzülme , ağla doyasıya ama kendini en kısa sürede toparla ve yola devam et.ümidini sakın kaybetme.

canımsın saol gülüm....ümidim kaldımı bilmem...bir çöküntü yaşıyorum şu an..ama tabi bir kaç gün sonra yine başlarım ne yapsam diye...film milim başlarız yine...Allah sonumuzu hayır yetsin...

Son düzenleme:
dün yine son umut dıyerek gıttim doktora belkı işe yaradı diye düşündüm ama hiç yaramamış aksine dahada küçülmüş pazartesi son kez kontrol sonra iğne tedavisi dedi ne kadar zormus cocuk sahibi olmak yaaaa :84::84::84::84::84:

Canım üzülme diyemiyeceğim ama kendini çok yıpratma ne yapalım bizim kaderimizdede bebiş için böyle çetin yollardan geçmek varmış allahım sen aklımıza mukayet ol sabır ver..

evet gülüm..öyle bir imtihandan geçiyoruz ki..Rabbim burdaki üzüntülerimizi ahirette kat kat sevince dönüştürsün inşallah...sabır dan başka yapabileceğimiz bişey yok...

ya tek bişey söyleyip yardım edecek bilgi verecek kimse yokmu aranızda yada yeni birilerini aranıza almak istemıyomusunuz.

merhaba geçmiş olsun öncelikle ben ilaçlı tedavi görmüyorum saraçoğlunun kürlerini kullanıyorum dr tevdavim haziran gibi başlayacak onun için sana yardımcı olamıyorum diğer arkadaşlarda bilgileri olmadığından yazamıyordur bence :) sorunu tekrarla bilen denk gelen olur belki

mrb canım sağol. tamam anladım cevap verdiğin içinde çok teşekürler.sen klomen falanda mı kullanamdın hiç yani hiç doktora gidip bi tahlil falan yaptırmadın mı daha önce hiç.

Bunlar hep tecrübe oluyor gülüm bize. Hatta hatırlarsan benim adetim aylarca gelmiyor ya, bazı arkadaşlar soruyor bana neden test yapmıyorsun diye. Zamanında o kadar çok test yapıp, o kadar çok hayal kırıklığı yaşadım kii. Bu yüzden de nasıl olsa yok anlayışını kazımaya çalışıyorum kafama. Ama aklım gidip gelmiyor mu, elbette içim hep kıpır kıpır ama test yapmanın hüsranı daha ağır oluyor. Allahım sana, eşine ve evladına ömür versin. İnşallhh birer tane daha melek gönderecek Allahım bize.
Merhaba canım. Ara kanama dediğin için burda onu yaşan yok demek ki, bu yüzden cevap yazılmamıştır. Ne demek seni aramıza almamaaak. Hoşgeldin sefalar getirdin. Hepimiz derdi birer melek. Kaderdaşız arkadaşız hepimiz burda. Ben ara kanama yaşamadım fakat adet olmadan önce günlerce kahverengi lekelenmeler yaşamıştım. Normal, birşey yok demişti doktorum. Klomenle bunları yaşamazsın. Yani ben yaşamadım en azından. İlacın bittikten sonra seni çaırmasının sebebi de yumurtan gelişmiş mi ne kadar büyümüş diye. İnşalah klomenle ilk ayında hamile kalırsın arkadaşım. Allah gönlüne göre versin. Beklenmeyen adet tarihni verirsen, uğurlu listemize de adını ekleriz. Sana da uğur getirir inşallahhh

evet hocada bana dedi sende basıh var dedi ben bu duayı okuyum 99 çocuğun olacak dedi eşimde deli olma dedi hocada 1000 yt istedi olabilir komik değil yaşanan şeyler

Canım o hoca değil soyguncu heralde allah razı olsun bizim gittiğimiz adam hiç bir şey istemedi annem gönlünden çıkanı verdi 15 20 lira adam onu bile almak istemedi..

Sağol şekerim inşallah kolay olur canım hiiiiiiiiçç çalışmak istemiyor..

mrb canım bende aranıza yeni katıldımda yorumunu görünce yazmak istedim. canım hiç çalısmak istemiyor demişsin buna karsılık doktorumun söylediğini yazıyorum. canın calısmak istemediği halde calısıyosan kendine stresten başka hiç bişey yapmıyosun demektir. streste bütün olumsuzlukların anasıdır herseye neden olur bütün dengeni bütün hormonlarını bozar.sana umutsuzluk vermek isteemzdim ama bende böyle çünkü bende calısıyorum bir an sende benım gibi istemıyosun sandım.

Canım o hoca değil soyguncu heralde allah razı olsun bizim gittiğimiz adam hiç bir şey istemedi annem gönlünden çıkanı verdi 15 20 lira adam onu bile almak istemedi..

sorma vallahi az zengin olsam veririmdim eşim dedi delirdin sen iyice dedi sonra başka bir hocaya sordurdum yok öyle birşey demiş ama gelsin bir yinede demiş ama dr iyice gitsin demiş sonra baktıkki dr bana eksik test yapmış e2 hormonum düşük çıktı bende hoca işlerinden hiç anlamaki herkese sorulmuyor evet seninki allah rızası için yapmış

Son düzenleme:

Evet canım çok zor bizler için eltim 4. ye hamile biz birtane doğuramazken hemde tüplerini bağlattı 3. çocukta allah vermek istedikten sonra bahane yok üzülme canım ne yapalım ilaçlara devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…