Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

geldim..

malesef...yine yok ..yine yok..yine yok..

cok üzgünüm arkadaşlar..yine olumsuz..
şu an da cok kötüyüm...daha fazla yazamayacağım...

Son düzenleme:
geldim..

canım ya ağlama sana yazık sonra rahatsızlanırsın, sende çocuk var yazıyor ikinci içinmi ugraşıyorsun

Son düzenleme:
geldim..

sevdecigim üzülme güzelim hayırlısı böyleymiş deyip avutacaksın kendini hep öyle avutmuyormuyuz. bak güzel güzel yumoşların oluşuyor bende oda yok . canım benim bu ay rahim filmi çektirmeyi cidi düşün arkadaşım belki bi yapışıklık var ondan olmuyor. inşallah bizimde gelecek zamanımız . üzme kendini arkadaşım biz maraton koşuyoruz biliyorsun umarım önümüzdeki ay ikimizde ve tüm arkadaşlarla ipi gögüsleriz. kendini yıpratma silkelen her ay düşüp tekrar kalkıyoruz ayaga ne yapalım.:emir_bebek:

geldim..

Canım benim üzme kendini bukadar, yıpratma, vardır her işte bir hayır, belki böylesi daha hayırlı, ağla biraz açılırsın ama çabuk toparla kendini emi canım, bu arada sakın vaz geçme bu ay olmadıysa önümüzde ki ay olur. İlla ki bir gün olacak Allah'ın izniyle, ben inanıyorum buna sende inan.

ben gidiyorum...cok heyecanlıyım..umarım negatif değildir ...umarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:18::18:

geldim..

Sevdeciğim inan çok üzüldüm canım. Biliyorum sen şu anda daha çok üzgünsün. Ama hayırlısı böyleymiş tatlım. Bu idrar testleri bizi mahvediyor. Birkaç ay önce ben de evde yaptım iki çizgi çıktı. Sonra hastaneye kan testine gittiğimde yine kocaman bi negatifti. Kendine dikkat et arkadaşım. Önemli olan senin sağlığın. Gerisi gelir.

geldim..

cnm sakn üzülme asla isyan etme bu bir snav allah nezaman nerde nasl olacağını biliyor bekle cnm bak hepimiz bekliyoruz...ağlama önümüzdeki ay daha dirençli ve umutlu ol....

,mehilcimm guzel haberini bekliyoruz canım ınsallahh :KK49:.bu arada taner beyemı gıdıyorsun canım

teşekkür edrim cnm inş.taner beye devam ediyorum p.tesi kontrole gidicem akla kara belli olacak :)[/QUOTE]

canım hayırlı haberlerını beklıyorum .bende cumartesı gıdıcegım taner beye .tüp bebek için bugun göbekten 3 iğnemi yaptım bakalım benımde akla kara bellı olucak yakında inş

geldim..

canım üzülmee ben inaniyorum önümüzdeki ay güzel haberler vereceğinee .hepiniz iiçin ayriayrı dua ediyorum .allah herkesin gönlüne göre en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza verir üzülme lütfen :KK71::KK71::KK71::KK71:

geldim..

kıyamam sana üzülme , ağla doyasıya ama kendini en kısa sürede toparla ve yola devam et.ümidini sakın kaybetme.

herkese merhaba yine güzel hbrler var kızlar nasıl moralimiz güzel oluyor.resmen çoşuyoruz sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz..:)))))) inş.hepimizin yüzü gülecektir.

kızlar bu arda dün tekrar tahlil yaptım.1.27,26 idi 2.42,59 çıktı heralde güzel hbrler alçagımı doğruluyor.bugün adet olmam gerekiyordu.kısmetse pazartesi dr.gideceğim ben heralde ancak ozamn inanıcağım hamile olduğuma....dua edelim hakkımızda hayırlısı olsun...

canlarım bugün hıdrellez dua edip gül ağaçına bağlamayı unutmayın....

mehilcim çok sevindim senin adına.sabahtan beri aklımdasın ne yaptı tekrar test yaptımı diye az önce girdim topiğe .süper yaaa bi de pazartesi keseyi gördünmü deyme keyfine:):emir_bebek::nazar::nazar:

mrb kızlar, banada yardımcı olursanız çok sevinirim. 15 aylık evliyim korunmamamıza ragmen bebeğimiz olmadı gecen yıl eylülde gitmiştik doktora banada eşimede yapılması gereken testler kontroller yapıldı çok şükür ters bi durum cıkmadı bizde zamana bıraktık. ama şimdi ben 3 aydır adet arası ara kanama yaşıyorum bunun için gecen ay doktora gittim smear testi, rahimden biyopsi ve hsg istedi bunların hepsi yapıldı ve sonucların temiz korkulacak hiçbişey yok denıldı. doktorum bunun sebebını normal muayenede yumurtlama kanaması olarak degerlendirmişti ama sonra yumurtlama olmadıgı için bu kanamayı yasadıgımı söyledı. pazartesi tekrar kontrole gitmiştim bana duphaston dıye ilaç yazdı bugunden için bu ilaca baslamamı söyledı ama dün yıne kanamam oldu bende arayıp durumu bıldırdım yarın kontrole gel bakayım ona göre duruma bakalım dedi bugun kontrole gittim adetli iken muayene etti ve klomen verdi. bugunden itibaren basla 2 tane aynı anda iç ve haftaya persembeye tekrar kontrole gel dedi. aranızda böyle bi durumla karsılasan yada bilgisi olan varmı yada cevresınde yasayan. şimdi ne olcak nasıl olcak hiç bilmiyorum zamanın hızla gecmesini ve su ara kanamaların bitmesini istiyorum.

bana yardımcı olcak kimse yok mu?

canım hayırlı haberlerını beklıyorum .bende cumartesı gıdıcegım taner beye .tüp bebek için bugun göbekten 3 iğnemi yaptım bakalım benımde akla kara bellı olucak yakında inş[/QUOTE]

hayırlısı olsun cnm beyin olarak kendını rahatlat inş.buay senın içinde seviniriz......

mehilcim çok sevindim senin adına.sabahtan beri aklımdasın ne yaptı tekrar test yaptımı diye az önce girdim topiğe .süper yaaa bi de pazartesi keseyi gördünmü deyme keyfine:):emir_bebek::nazar::nazar:

çokaz da olsa sayılar büyüyor.herşey p.tesi belli olacak sağol cnm beni düşündüğün için :KK23:

canım hayırlı haberlerını beklıyorum .bende cumartesı gıdıcegım taner beye .tüp bebek için bugun göbekten 3 iğnemi yaptım bakalım benımde akla kara bellı olucak yakında inş

hayırlısı olsun cnm beyin olarak kendını rahatlat inş.buay senın içinde seviniriz......

İNŞALLAH CANIM STRES YAPIYORUM UYUYAMIYORUM ESIM COK DESTEK OLUYOR AMA ELIMDE DEGIL HEP TUTMAZSA DIYE DUSUNUP DURUYORUM :KK43:

çokaz da olsa sayılar büyüyor.herşey p.tesi belli olacak sağol cnm beni düşündüğün için :KK23:[/QUOTE]

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.MEHİL......................................... ....................................KLOMEN
172.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
173.PENLOYA....................................... ....................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
TASUHU............................................ ....5 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ..6 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41.......................................... ....13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
SMYRNA75.......................................... ...16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
ESEMOS............................................ .......25 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... .26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ ........27 MAYIS
HULYAB27.......................................... ......28 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .......1 HAZİRAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

slm kızlar ben bu ay hsg cektırdım klomenıde kullanmadım acaba gecen ay kullandıgımın etkısı devam edermı atesımı olcuyorum ama suan ıcın yumurtlama yok gıbı 16.gunum bugun..progestana baslasammıkı???

selam arkadaşlar...bu ay tedaviye başladık ama yumurta yaşlanması var die doktor direk göbekten iğneyle tedaviye başlattı bugün 12.günüm e2 değerim 905 çıktı sizce nasılll

25. de çatlatma iğnesi vuruldum. 3 mayısta test yaptım ikinci çizgi silikti ama çok ümitlendim. Dün tes yaptım negatif. Regl olmama 2 gün var. Hamile olma şansım devam ediyormu:KK59:

25. de çatlatma iğnesi vuruldum. 3 mayısta test yaptım ikinci çizgi silikti ama çok ümitlendim. Dün tes yaptım negatif. Regl olmama 2 gün var. Hamile olma şansım devam ediyormu:KK59:

ben de 25 inde oldum iğneyi. idrar testinde çıkmamış olabilir. kan testinde de mi negatif çıktı?

X