Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

maalesef adet oldum cnm yaa cook uzuldum hatta agladım sinirlerim bıraz bozuldu ama hayırlısı kısmet neyapiyım artık oyle cok umutlanmıycam üzülüyorum sonrasında :KK43:((( doktordan randevuda almadım 3.gunu gel demıstı tekrardan gıtmıyorum :KK43:(

Canım bence pes etme hemen unutma her ay kalma şansımız daha da artıyor, bak bana 7 yıldır pes etmiyorum, 35 yaşıma kadar da etmiyeceğim, elbet bir gün olacak gerek tedavi, gerek aşılama ve gerekirse tüp bebek, teknoloji bukadar ilerlemişken ben inanıyorum ki kimsenin kucağı boş kalmayacak, bize düşen sadece sabır, belki de Allah bu şeki sınıyor, sabrımızı deniyordur, canım sakın vaz geçme pes etme ve 3. günü muhakkak git, güzel günler bizleri bekliyor eminim buna, bu ay bukadar hamile varken inancım iki kat artıyor...

bendede ğöğüslerdde hiç bi sızı filan yok sadece dün biraz sol kasığımda ağrı oldu önceden göğüslerim regl öncesi ağrırdı bi kaç aydır hiç ağrı filan yok ben anlamadım

Göğüs olayını bende çözemedim bu ay, adet dönemime 10 gün kala göğüs uçlarım acımaya başlardı, şişkinlik pek olmazdı, adet dönemi yaklaştıkça ağrı artardı ve adetime 1 gün kala o ağrılar biterdi, zaten buradan anlıyordum nezaman adet olacağımı, ama şimdi 7 gün kalmasına rağmen göğüslerde hiç bir şey yok :KK43:((((( bu ay çok farklı, ben yumurtaların çatlamadığını düşünüyordum belki de ondandır, bekleyelim bakalım görelim 7 günde neler olacak.

kızlar bide bilmeyenler için söylüyorum sağlık ocaklarında ücretsiz kanda bakıyolar ben dayanamadım daha 8 gün filan var adetime ama bugün yaptırdım.erken belki ama naapıym yaptırdım çıksada çıkmasada günüm geçerse özelde tekrarlarım artık . bide çok fena gripim ilaçta alamıyorum birazda ondan yaptrdım

maalesef adet oldum cnm yaa cook uzuldum hatta agladım sinirlerim bıraz bozuldu ama hayırlısı kısmet neyapiyım artık oyle cok umutlanmıycam üzülüyorum sonrasında :KK43:((( doktordan randevuda almadım 3.gunu gel demıstı tekrardan gıtmıyorum :KK43:(

cnm bence pesetmemelisin.çok iyi anlıyorum bende 2 ay önce senin gibi hissettim sinirden bütün gün hem ağladım hem puaça yaptım cumartesine denk gelmişti reglim.sakın pesetme eminim bi günü var bu bebişlerin

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF..................................................7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ .....15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ.......................................18 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Son düzenleme:
Selam canlarım. Mart ayında kediler yumurtladı, döllendi. Nisan ayında doğa canlandı, yeşerdi. Sanırım bu sayede birçok arkadaşımız da ard arda hamile kaldı. Allahım hepimizin yüzüne baksın, gönlündeki muradı versin.

Canım hamişliğin kesinleşmiş :nazar: yeni gördüm hayırlıuğurlu olsun allah tamamına erdirsin darsı bizim başımıza inşallllllllaahhhhhh:nazar:.

günaydın arkadaslar hepınıze guzel dıleklerınız ıçın tesekkur edıyorum.kasık batmalarım ve agrılarım kramplarım oluyor bazen çok fazla oluyor korkuyorum

herkese gunaydin kizlar, buranin eski uyelerindenim ama uzun suredir siteye giremiyorum ilk once rabbim tum bebek isteyenlerin dualarini kabul etsin amin, bende klomen kullaniyorum ve mayista ucunce sefer kullanicam ama umudum yok :KK43: ve adet duzensizligi var bende o yuzden yumurtalarim catlamiyormus doktorum oyle soyledi ne yapacagimi sasirdim rabbim yardimcim olsun ona cok guveniyorum acaba durumu benim gibi olaniniz var mi?

merhaba ben ilk defa yazıyorum ben 36 yaşındayım bir oğlum var ikinci bebeği istedik olmayınca hsg çekildi sol taraf tıkalı çıktı bu ay klomen kullanmaya başladım bugun 3. günü yumurtam gelişecekmi diye düşünmekten kendimi alamıyorum yaklaşık 2 yıldır uğraşıyoruz geçen ay tam 6 gün geçkti kasıkta batma ve bel ağrısı vardı tamam oldu dedim ama regl oldum dünyam başım yıkıldı.:))) ne yapalım herşey de bir hayır vardır diyorum. allah isteyen herkese nur topu gibi sağlıklı bebişler versin.:emir_bebek:

Canım benimde adet düzensizliğim var kendimi bildim bileli 1 yıldır bebiş olmuyor geçen ay klomen kullandım 1 yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatladı demekki bünyeyle alakalı bu işler kısmet hayırlısı olsun.

Selam canlarım. Mart ayında kediler yumurtladı, döllendi. Nisan ayında doğa canlandı, yeşerdi. Sanırım bu sayede birçok arkadaşımız da ard arda hamile kaldı. Allahım hepimizin yüzüne baksın, gönlündeki muradı versin.

AMİNNNNNNNNNNN,
bende bu ay sonu tup bebek ıcın ıslemler yapılacak sanırım mayısın 2 yada 3 haftasıda hamıle olup ıolmadıgım bellı olacak dualrınız eksık olmasın arkadaslar .hepımız en kısa zamanda bebeıslerımızı kucagımıza alırız ınsallahhh

Canım benimde adet düzensizliğim var kendimi bildim bileli 1 yıldır bebiş olmuyor geçen ay klomen kullandım 1 yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatladı demekki bünyeyle alakalı bu işler kısmet hayırlısı olsun.

canim vermis oldugun bilgiler icin cok tskederim ben cok umutsuzum bir faydasi olmadigi halde doktor halen kullan diyor isin kotu tarafi ben yurtdisinda yasiyorum ve baska doktor secenegim yok ne yapicam sasirdim ama en son incir kurunu deniycem klomenle beraber bakalim faydasi olucak mi insallah rabbim tum dualarimizi kabul eder amin.

kızlar sagolun evı temızlıyordum ara verdım.siteye gırdım baktım bırden doktordan randevu almam gerektıgını anladım pes etmemem gerektıgını.. tşk ederım kızlar moral oldu bana bugun ıcın acil aldım 3de gıdıyorum dr. hadı bakalım ne dıycek neolucakk. aksama gorusuruz artık:KK58:

Herkese merhaba,geçen ay Klomene başlamıştım ama aşılama yaptırmam gereken dönemde Ankaraya gitmem gerekti.Yumurtalarım çatlamış ama hamile kalamadım :KK59: Hayatımda ilk defa 26. günümde adet oldum,iki yumurtam çatladığı için zor geçti adetim.( yani ben buna bağlıyorum) Klomeni dün bitirdim,pazartesi çatlama iğnesi vurulacağım.Hayırlısı olur işallah, Allah hepinize hayırlısıyla bebişler verirr işallah.Bu arada hamile kalan arkadaşlar, Allah bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...Hepinizi yüreğimdeki bebiş umuduyla öpüyorum :KK54: :nazar:

Herkese merhaba,geçen ay Klomene başlamıştım ama aşılama yaptırmam gereken dönemde Ankaraya gitmem gerekti.Yumurtalarım çatlamış ama hamile kalamadım :KK59: Hayatımda ilk defa 26. günümde adet oldum,iki yumurtam çatladığı için zor geçti adetim.( yani ben buna bağlıyorum) Klomeni dün bitirdim,pazartesi çatlama iğnesi vurulacağım.Hayırlısı olur işallah, Allah hepinize hayırlısıyla bebişler verirr işallah.Bu arada hamile kalan arkadaşlar, Allah bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...Hepinizi yüreğimdeki bebiş umuduyla öpüyorum :KK54: :nazar:

Saglik olsun canim insallah catlatma ignesinin bir faydasini gorursun bende suan klomen kullaniyorum ucuncu sefer ama benimde bu ilacla umudum yok ne diyim herseyin hayirlisi.

cnm üzülme ya tedavinin başındayız biz şimdiden böyle yaparsan olmaz tedavini bırakma.İnsan ister istemez umutlanıyo zaten ama olmayınca üzülme yılma doktoruna git belki başka şeyler dener
cnm gıttım sımdı geldım.tekrar klomen verdı bakalım hayırlısı baya moral verdı iyi oldu kendımı topladım.stres yapmamamı ıstedı hayırlısını ıste daha cok erken fılan dedı.. haklı aslında bunları bende bılıyorumda işte bıanlık hayal kırıklıgı üzüntü sonucu ınsan yıkılıyo neyse kızlar bende varım artık bu yarısta.Hayırlısını dılıyorum Allahtan hepımız ıcın bırgun bende pozıtıf:KK49: oldugumda o lısteye ekletıcem kendımı ama suan degıl :KK34:

X