Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende 9. ayımdayım 7 ay klomen kullandım 1 kere asılama oldum bu ay hiç birşey kullanmadım doktora da gitmedim gidince kafama çok takıyorum sadece 21. günümde gideceğim. bugun 19. günüm 5 gun sağ kasıkta ağrı vardı akıntı bugun geçti gün aşırı çalıştık artık hayırlısı...

teşekkür ederim ya evet görmemişim :)

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ .....15 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Günaydın arkadaşlar,
Hava kapalı olunca içimde umut, heyecan hiç bir şey olmuyor, adet olmama 9 gün kaldı, aslında bu ay çatlamadığını düşünüyorum yumurtaların ama yinede bir umut işte gün sayıyorum, bazen çok sıkıldığımı düşünüyorum, pes etmek geliyor içimden.Bazende güzel bir haber duyuyorum daha bir umutlanıyorum, benim neden olmasın diyorum ve vazgeçmiyorum,
Bu sabah çok güzel bi haber okudum gazetede, okurken okadar duygulandım ki, sizlerlede paylaşmak istedim, İngiltere de bir çiftin 3 yıl önce 27 şubatta ikiz erkek bebekleri oluyor ve 3 yılsonra yine 27 şubatta ikiz kız bebekleri oluyor, tam 4 tane bakması zor tabi Allah yardımcıları olsun ama ne güzel bir mucize, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Büyük geçmiş olsun gülüm. Allahım inşallah sağ salim kucağına almayı nasip edecek kızını. Evet senin de anlattığın gibi gerçekten çok uğraştın ve zor olanı başardın Allahın yardımıyla. Yolun yarısını da geçtin hayırlısıyla. İnşallahh kızını kucağına aldığını da duyurursun bize canım. Allaha emanet ol...
Merhaba canım. Eşime iki defa sperm tahlili yaptık, ikisi de güzel çıkmıştı. Ama şimdi yeni bir doktora gidince büyük olasılıkla o da yeni bi tahlil ister. Eşimde sıkıntı yok yani benim. Bende pko var... Adetimin 38. günü ve yine adet olmadım. Zaten beklemiyorum da! Kaçıncı günündü senin doktora gittiğinde? Hiç belli olmaz belki sonradan büyür senin de yumurtan. Biliyorsun burda 20. günü bile yumurta yok deyip eve gönderilen arkadaşlar hamile kaldı. Takdiri İlahi. Bahsettiğin ilacı ilk kez duydum. demek ki öyle ilaçlar da var. Ben de tedavi görmesem bile en azından adetimi düzenleyici ve gebeliği engellemeyen bi ilaç olsaydı keşke diyordum. Yeni gideceğim doktora bunların hepsini soracağım. İnşallah senin de tüp bebeğe gerek kalmadan mucizen gelir. Allahım hepimize booll bolll bebişler versin...
Böyle beklemekle birşey olmayacağı kesin canım, ne yapayım Allahtan umut kesilmiyor iştee... Senin de maşallah iki yumurtan olmuş haa, hem de erken erkeeen. Hapın bitince kesin çatlatma iğnesi verir doktorun. Ve umarım kii iki yumurtanın ikisi de bebiş oluur. Allah gönlüne göre versin canım...

Gözün aydın canım. Allah analı babalı sağlıklı sihhatli büyütmeyi nasip etsin oğlunu. uzun ömürlü, hayırlı evlat olur inşallah.
teşekkür ederim ya evet görmemişim :)

Daha söyler söyleemez eklemiştim gülüm ismini listeye. Ama inşallahh en kısa zamanda hamileler listesine eklemek de nasip olur.

anladım canım ..umarım öncelikle şu ara vereceğin dönemde hamiş olursun da gerek kalmaz tüp'e...oldu ki kalamadın her zahmette bir rahmet var dır diyip Allahın izniyle sonuç alırsınız inşalllah...moralini yüksek tutmaya çalış canım...Ben igneyi vurulacağım canım inşallah..doktorum bu ay mutlaka vuralım demişti zaten...bakalım bugün ne alemdeler..inşallah 18 i geçerde rahat rahat vurdururuz...hayırlısı...ama varya çalışmak hiç içimden gelmiyor...görev gibi düşününce geriliyor insan yawww...evet aşk tutkununu bende merak ediyorum...idrar pozitif demişti en son yanılmıyorsam...

canım benee pco var olmazolasıca o yuzden hapsız regli olamıyorum aynı durumdayız yani. bende senin gibi hem kist olmasını önleyecek hemde gebe kalmaya engel olmayan bi hap varmı derdim. ilk doktorum kist oldugunda dogum kontrol hapı vermişti tedaviyi bıraktıktan sonra primalut-n verdi regli olayım diye reglinin 15. günü başlanıyor normalde 10 gün günde 3 tane içiliyor ben yumurtalar geç oluşuyor diye reglinin 21. günü içmeye başlıyorum regli döngüme daha uygun denk geliyor çünki 30,31 günde oluyorum normalde 15. gün başlarsam bünyeme uymuyor.fakat kiste iyi geldigini bilmiyordum bu ay 2 dr. gittim biliyorsun ilk gittigim eskisiydi rahim filmi çektirdim o ayda dogumkontrol hapı kullandım dedim kist varsa gitsin diye keşke kullanmasaydın der gibi bi mimik yaptı (primalut zannedersem ay içinde kullanıldıgı için kiste dönüştürmeyip regliyle atılmasını saglıyor ay içinde kullanılmassa ve kiste dönüşürse dogum kontrol hapı veriyorlar)primalut kiste iyi gelirmiydi dedim evet dedi bundan sonra dogum kontrol hapı kullanmam hayatta çunki beni çok baskılıyor .primalut pregesteron türevi bi ilaç nette araştırdım döllenme zamanı kullanılmasında bi sakınca yok sonrasında kullanılmamalı zaten sonrasında pregesteron veriyor daktorlar.bilseydim dogum kontrol hapını hiç kullanmazdım . cycla preginova diye bi hap var içinde 21 tane var 10 tanesi ostrojen 11 tanesi pregesteron onu sordum doktora burda biri söylemişti kiste iyi geliyor regli olabiliyorsun diye onunla yumurta gelişmez dedi menapoza girince kullanılıyormuş. bu işin içine girdikçe neler çıkıyor derdimiz aynı canım bilebildiklerimi yazdım her doktordan farklı şeyler duyuyoruz sende dr. gittiginde sor bunları o ne diyecek bakalım banada cevabını yazarsın. canım dün baktırdım 12. günüydü daha benim için erken biliyorum ama ilk dogum kontrol hapından sonraki ay klomen kullandıgımda hissettiklarimi hissettim bu ay klomen içerken hafif kıpırdanmalar oldu ama büyümedigini hissettim ve ufak ısırık gibi batma gibi şeyler oldu. ilkinde yumurta hafif büyüyüp çökmüştü ozamanda aynı hissetmiştim o yuzden bu aydan ümidim yok 21. günü primalut kullanmaya başlıyacagım sonrası allah kerim umutlu uzun ve biraz karışık oldu ama derdimiz aynı belki yardımcı olurum yinede doktora sor canım rahim filmi çektirmeden başlama tedaviye derim arkadaşım öptüm.

işallah canım ya bıktım etrafımdakilere cvp vermekten bişey varmı bişey varmı yok işte yoook.Allah hepimizin dileğini gerçekleştirsin umarım.

inşallah canım umudumuzu tüketmesin allah. olmassa tüp bebek yaparız diye rahatlatmaya çalışıyorum kendimi. inşallah yumoşların 18 i geçer canım . kız hiç canım istemiyo filan deme yumoşları bebişe çevir. bu ayda görev diye düşün romantizm sonraya artık baksana minimininin kocası sabah 6 da geliyormuş eve saat12 de kaldırıyormuş adamı hadi diye 6 saat uykuyla. inşallah bebişi yakalarsınız canım öptüm.

Arkadaşlar tünaydın nasılsınız işler çok yoğun siteye fazla giremiyorum dün kan verdikten sonra adet oldum hayırlısı allahtan umut kesilmez..

Canım allah şifa versin çoookkk geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına ve kızına kavuşursun.

kızlar ben bu asonu ıns tüp bebek için tedaviye başlıyacağım.doktorum reglı olunca hemen ara dedi bütün tetkikleri yaptırdım.göbekten iğne yapılacağını söyledi .hic bir bilgim yok tüp bebek tedavisi goren arkadaslar bilgi verirmisiniz göbekten iğne ve sonrası nasılolacak birde reglimin ilk 2 gunu ultrasyonla muane edılecemıs yumurtalıklara bakılacak mıs sanırım reglıyken nasılolacak nasıl muane olacam ben yabilgisi olan arkadsalar yardım

Canım tüp bebek tedavisi görmedim ama regl döneminde vajinal muayene yapılıyor, ben adet dönemimim her 2.günü bu kontrol için gidiyorum, tabi insan ilk önce çekiniyor utanıyor ama başka şansımız yok alışıyoruz ister istemez. Ayrıca göbekten iğneyi ben yumurtaların çatlaması için yaptırıyorum her ay, küçük ve hiç acı vermeyen bir iğne tabi tüp bebek yönteminde ne kullanılır onu bilemem, eğer bu tür bir iğneyse hiç endişelenme hiç bir şey hissetmiyorsun, şimdiden tedavin hayırlı olsun canım, umarım güzel sonuçlar alır bize buradan güzel haberler verirsin.

inşallah canım bu ay sonu 28 de reglı olmam gerekıyor ben cok utanıyorum reglıyken nasıl muane olacagm doktorum rahat ol diyor ama bebeıs ıcın katlanacagız artık insallah canım 15 gun surecekmıs butun ıslemlerım sanırım mayısın 3 haftası felanda bellı olucak hamılemıyım degılmıyım ıns baska bir sorun cıkmaz hepımıze saglıklı bebeısler nasıpp etsın rabbim .aminn

merhaba arkadaşlar eski arkadaşlar bilirler beni 2008 mart ayından beri bebiş istiyorduk klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum tedaviyi bıraktım artık zayıflayıp sadece eşime eş olmaya karar vermiştim ama inanılmaz birşey oldu 5 nisan da regl olmam gerekirken ben regl olmadım ve sabah kaset test yaptım evde 2 çizgi hemen çıktı hamileydim ama inanmadım pko hastasıyım çünkü ve eşim büyük bir hastanede çalışıyor onun yanına gittim kan testi sonucuna göre
HAAAAAAAAAAAMİİİİİİİİİİİİİİİİİLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMM
Allah tüm isteyenlere nasip etsin sadece kendinizi rahat bırakın ben artık umudumu kesmiştim ama bebeğim geldi şimdi göbüşümde

Canım ne güzel bir haber, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah, darısı bizim başımıza inşallah en yakın zamanda.

slm kızlar nasılsınız benı merak etmışsınız fakat bende hala merak ıçındeyım dun gözumden lazerle küçük bir amelıyat oldum kan verırken bhcg demıştım fakat onu degerlendırmemışler oyuzden bıdaha kan vermedım bu hafta kontrollerım var yaptırcam testımı.bızım ıçın çok guzel gectı bol bol gezdık eglendık kafa dagıttık.bol bolda alışverış yaptık kafam çok rahat.haftayada eşim burnundan amelıyat olucak 1 ay yokuz bu seferde samsuna gıtcez.guzel haberler verırım ınsallah.hala kasık agrım devam edıyor bırde felaket akıntım var her defasında hastalandım sanıyorum.bu arada sınemaya gırdık ya sonra fılmıne çok etkılendım superdı tavsıye ederım kızlar

ya seni tanımıyorum ama ben hamileymişim gibi sevindim gözün aydın cnm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…