Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Allah razı olsun canım ya...biliyorum ..gönül dilimiz hep bir..umarım hepimizin üzüntüsünden cok sevincini paylaşırız burada..evet görüşemiyoruz..hayırlısı canım...umarım bu tedavisiz ayın bir başlanğıc olur yeni mutlulutlara...

nekadar garip bu forum :44: insan kendi gibi sevinip, gözleri doluyor..
sabırla bekleyen bizlere destek olna arkadaşlarımın hamile kaldığını öğrenmek...
sevincimi tarif edemem size...kutlarım bebeğiniz hayırlı ve sağlıklı gelir inşallah
duygulandım ,ama üzülme değil..sevinç bu..
sizler bizede umut veriyorsunuz...
bizi habersiz bırakmayın..bebişin ve hamişliğin her halini bilelim
hayatta bir mucize varsa, oda bu dünyaya bir canlı getirmektir sanırım..
tabi ALLAHın izniyle...

darısı başımıza kızlar.. ...( bu ay umutluyum bende hadi inş..)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.bikaç şey sormak istiyorum ama öncelikle kendimden bahsedeyim.ben 24 yaşındayım,eşim 33..23 aylık evliyim.ilk 4 ay aylık iğnelerle korundum.daha sonra iğneyi bıraktım,6 ay geçti sonra bebek istediğimiz için folikplusa başladım.1 yıl oldu hiç hamile kalmadım.geçtiğimiz kasımda hormon tahlillerimi yaptırdım herşey normal,usg de rahim yumurtalıklar fln hepsi normal.eşim sperm testi verdi sonuç kötü,ilaç kullandı 3 ay.aynı zamanda ben keçiboynuzu kürü,pekmezi,arı sütü polen bal karışımı fln yedirdim eşime.ama yeni tahlil için gitmedi daha.geçen ay da pre-seed kullandım.vajinal kuruluk oluyor çünkü.soruma gelince.: ben hiç rahim filmi çektirmedim çünkü korkuyorum.ve yumurta takibi yaptırıp bu ilaçları kullanmak istiyorum.hangi gün gitmem gerekiyor.dr neye göre bu ilaçları veriyor.ilaçlar nasıl kullanılıyor.yardımcı olursanız sevinirim?

Son düzenleme:
günaydın arkadaslar uykusuz gune merhaba dedık ogluşumla.maalesefkı esımı bugun ugurladım göreve sag saglım gelmeyı nasıp eylesın allahım hersey vatan ıçın.sabaha karsı 3 te uyuyup 5.30 da kalktık 9 dada gıttı gıderken aradı balkona çık dedı cıktım onu oyle gıderken görunce daha kötu oldum.neysekı 1 hafta 10 gun sonra gelıcek ınsallah yanıma

Selam canlarım, birkaç günlük aradan sonra döndüm yine aranıza. Ufak bi rahatsızlık sebebiyle raporluydum 3 gün. Şimdi geçmişi okumaya başlayayım, kimler kimler hamiş bi göreyim. Uğurlu listemizi de güncelleyeyiim...

Canım hoşgeldin dr genelde adetin 3. günü çağırıyor hormon tahlili istiyor öncelikle sonra da adetin 14. günü yumurta takibi için çağırıyır ama bu kişiden kişiye değişiyor diğer arkadaşlarınki çok farklı oo dr a kalmış canım geçmiş olsun.

Umutlu hoşgeldin canım geçmiş olsun seni merak eden çok benim adet günümüde 15 nisana yazarmısın.

Canlarım hayırlı günler ben hala hasta olmadım anlayamadım da neden umarım hayırlı haber veririrm sizlere Bakalım bu gün test yapıcam hamile diğilsem de klomen den oluyo heralde

allah kavuştursun canım inşallah bu dönüşte bebiş haberini verirsin eşine

canım tedavilerine başlamadan önce rahim filmi çektirmani tavsiye derim ben bu ay çektirdim bir tüp tıkalıymış film çekilirken açıldı geçmiş sayfalarda ayrıntısıyla var daha önce aldıgım onca ilaç ve gelişen yumurtalar boşa gitti 560,570. sayfalarda olabilir oku canım .ilaç tedavisinde başlangıç klomen adetin 3. yada 5. günü başlanıyor 5 gün dr. verdigi dozda içiyorsun hap bitiminde ultrasonla yumurta takibine başlıyor yumurta 18, 20mm olunca yumurtayı çatlatacak igne yapılıyor reglinin 3. günü dr. git hormon tahlilini yapar kist olup olmadıgına bakar ilacı öyle verir canım.

ayy cnm benım çok sagol bu ay calışmalarımızı ıyı yaptık ama bugun 15. gunum daha devam etmek gerekırdı sanırım.saglık olsun esım sag salım gelsınde

Hamile olabilirsin geçen ay benim kanamam çok az oldu dr a gittim kan testi istedi gebe olupta kanaması olan çok var dedi tabiki benimki hormonlardan test negatif çıktı.

tünaydın arkadaşlarrrrrrr..
"aşk tutkunu" Allah kavuştursun arkadaşım..hayat sürprizlerle dolu..tecavüzden tek bir ilişkiyle hamile kalan kadınlar var..olcağı varsa olur..erken yumurtlarsın,tek bir ilişkiyle bile hamile kalırsın..Allah gönlüne göre versin inş..
"sarışınw" test sonucunu bende merak ettim..günün kaç gün geçti ki hala adet olmadın?
"umutlu" çok çok geçmiş olsun..
"sevde "sevo sevo" sizlere de merhaba..

Son düzenleme:
Kızlar yumurta çatlamaması ayrı bir hastalıkmı?? Daha önce söylemiştim bu ay klomeni ilk defa kullanıyorum dr 14. günde çağırmıştı ooo 1 tane yumurtan var çatlamış bile dedi ama 5 gün ilişkiyi yasaklamıştı sizce kaçırmış olabilirmiyiz oo süreyii ölecem meraktan.

yumurta çatlamaması ayrı bir hastalık değil..biz klomen kullanan kadınların zaten yumurtası büyümüyor yani haliyle çatlamıyordu tedaviden önce..zaten yeterince büyüyen yumurta çatlıyor..bizler klomeni yumurta büyüsün diye kullanıyoruz..fakat yumurta büyüyünce de her oluşan yeterli büyüklükteki yumurta çatlıycak diye bişey yok..çatlamayabiliyor da..bu bir sürü şeye bağlı..hormonlar,vücudun direnci vb..çatlatma iğnesini çatlama gerçekleşsin diye vurduruyoruz..yani yumurtanın çatlama ihtimali daha çok artsın diye..kimi dr çatlatma iğnesi vermiyor,kimi dr hasta istemeden veriyor,kimiyse hasta ısrar edince veriyor..
yumurtan cinsel perhiz günlerinde çatlamışsa yumurtanın yaşama süresi 24-48 saat..sana dr 5 gün perhiz vermiş..bu günlerde çatlamışsa döllenme olmamış olabilir..fakat bu bi ihtimal üzülme yanii..bu ay sadece yumurtan erken çatlamış öyle düşün..

allah allah manyakmı bu doktor 5 gün cinsel perhizmi tam tersi sana ilişki önermeliydi böyle şeyleri duyunca tepem atıyor gülüm sen o doktoru degiştir acilen öyle saçma şey olurmu biz yumurta olsun catlasın diye göz bakıyoruz umarım o yasaga uymamışsındır minimininin dedigi gidi yumurta 24 saat ile 48 saat canlı kalıyor o günü tutturmak bile bi olay sakın böyle yasaklara uyma derim ben tedavin hayırlı olsun.

kızlar bi sorum olacak klomen adet geçiktirirmi bugün 31 günüm halea gelen giden yok 2 gün önce sancim vardı ha gelir derken.....yok göğuslerimde aci vardı oda kalmadı sadece dolgunluk var .....offfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…