Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Merhaba canım hoşgeldin. Hamileliğinin sorunsuz geçmesine çok sevindim. İnşallah hep böyle devam eder ve sağ salim alırsın yavrunu kucağına. Evet bi dönem hızlı bir şekilde arttı hamişlerimiz. Şimdi yine duraklama dönemine girdiikk. Ben se hep umutlu umutlu beklemedeyiim Daha sık uğramaya çalış canım haberdar et kendinden.

canım maşallah ben de bu kız ugraamıyor hiç diyordum allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin bizede en kısa zamanda bebişleri göndersin bebişe iyi bak selam.

Yüce Rabbim yardımcın olsun. İnşallah bebişine hayırlısıyla kavuşursun. Aminnnn

saol canım arkadaşım benimmmmm amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.rabbim isteyen herkese içindede bize hayırlı,sağlıklı,sıhhatli bebişler nasip etsin en kısa zamnda.hakkımızda hayırlısı.

merhaba hayırlı olsun filmin peki ne kadara çektirdin bu filmi önümüzdeki ay bende çektiricem araştırıyorum şimdi nerde nasıl olur diye hangi şehirdesin??

teşekürler canım izmirliyim burada fiyatlar 275 ten 600 e kadar çıkıyor ilk anestezisiz çektirecektim 275 e eşim aneztezili olsun dedi tanıdık vasıtasıyla 350 ye ayarladık normalde 450 imiş özel barış tıbbi görüntüleme merkezi alsancakta siz hangi şehirdesiniz? tavsiyem filmden sonra aklınızda yönteme ve cihaza ilişkin soru işareti kalmaması için bilgisayarlı makinada çektirin eski tip makinalarda körlemesine çekiyorlarmış bilgisayarlı film de her anını takip edebiliyor anezteziye gelince hem psikolojik olarak gerilmiyorsun hemde vucut aneztezide kendini tamamen saldıgı için her hangi bi kasılma olmadıgından filmden maksimum netice alınıyor ve ufak tıkanıklılıgın açılma şansını oluyormuş film bu şekilde oldu ve benim içime sindi inşallah sizinde neticeleriniz olumlu çıkar arkadaşlar

canım çok geçmiş olsun şükür rabbime kurtulmuşsun bu dertten allaha çok şükür bişeyde çıkmamış.şimdi sıra bebişi beklemeye geldi inşaallah en kısa zamanda rabbim hayırlısıyla gönderir kuzunu.

selam umutlu arkadaşım buay regli tarihi veremedim biliyorsundur dogum kontrol hapı kullanıyorum sen nasılsın benim gibi tahlil ve pco maduru arkadaşım kist inşallah tedaviye başladıgım da listeye girerim selam

sagol canım hepimize inşallah . sende yumurta varmış kist olmamış çalışmalara devaaaaam.

günaydın hanımlar dün doktora gittim çok küçük bir kist gördü eğer klomen verirsem büyür yumurta ile karıştırabiliriz kendimizi garantiye alalım bu ay boş geçelim dedi.istersen tüpleri kontrol etmek için rahim filmi çekelim dedi.adetim bittikten tam 2 gün sonra gitcem.devlet hastanesinde çekilcem ağrı acı olur mu dedim(burada okuduklarım beni ürküttü de) eğer tıkalıysa o zaman olur ama onun dışında herkese göre ağrı derecesi farklı olur dedi korkma dedi bilmiyorum yani bakalım bu ay kist eritmekle uğraşacağız.

kızlar aranızda klomene adetin 3. günü başlayan var mı acabaaa???doktorum bana 3. gün başlamamı söyledi,bende baktım herkes 5. gün başlamışben niye 3. gün başlıyımki??bide adet olmadım bu ay,fenalardayım,farlutale başladım valla artık bugün.artı doktorum çatlatma iğnesi vermeye yanaşmıyo anladığım kadarıyla,ama ben şimdiden kistlerim büyür diye korkuyorum.hem bana yumurta takibi yapalım diyoda,hemde neden klomen verip göndermek istiyo anlayamadım..bu arada hiç folikülüm yok,progesteronum düşük ve polikistik overlıyım.

selam umutlu arkadaşım buay regli tarihi veremedim biliyorsundur dogum kontrol hapı kullanıyorum sen nasılsın benim gibi tahlil ve pco maduru arkadaşım kist inşallah tedaviye başladıgım da listeye girerim selam

Merhaba canıımcığım. Evet biliyorum tarih veremediin. Ama aslında versen de iyi olurdu takip açısından. Ben ne yapiim gülüm ya, adet olabilmenin huzurunu yaşıyorum. Şükürler olsun ki 66. gün adet olabildim ve tam 6 gün yoğun bir şekilde devam etti. Şimdi ben de şu rahim filmini düşünüyorum. Tedaviyi bıraktım diyorum kendi kendime ama yine de tam bırakamıyorum işte.

selam size....nasılsınız ...umarım iyisinizdir..cok yoğunum iki gündür..giremedim hiç nete...bi bakayım naptınız...ben bugün klomenin 5 günündeyim...gidip bakacağım bakalım yumoşlar ne alemde...umurım büyümüşlerdir...

yeni tarihim 6 nisan canım hap bittikten 2,3 gün sonra gelir herhalde 3 nisanda hap bitiyor ben dün çektirdim bi soru işareti kalkmış oldu aklımdan filmin 5 sene geçerliligi varmış diye okudum geçirilen enfeksiyonlarda tıkayabiliyormuş bence sende çektir bide rahmi dezenfekte ettigi için hamişligi kolaylaştırıyormuş senin nick in umutlu tedaviyi bırakamassın herzaman bi umut içimizde yoksa bu kadar ugraşamayız inşallah hamiş listesine gireriz hep beraber canım.

ah canım ya...ne güzel kist olmaması...sevindim senin adına...bugün bir hafta geçti üzerinden..belki geç döllenme olmuştur..Allah tan umut kesilmez...ne güzel bencede umutlu olmak...hadi bakalım cumartesiyi bekleyelim bakalım...

ne güzel ya...kurtuldun canım..içinde rahatladı...benide bekliyor bu film sıkıntısı..bu ay da sonuç alamassak çektireyim diyorum bende...hadi bakalım...önümüzdeki ay inşallah hamiş gemiş hallerde seni de görrüz..

evet ya cok rahatladım canım tedaviye ara verdim kociş rahatsın o iyileşsin sperm tahlili yaptırıp degiştirdigim dr. gidecegim daha tedaviye var önümüzdeki ay da boş geçecek büyük ihtimal ben sizden hamiş haberi bekliyorum. benim iş 2 ,3 ay sonraya kaldı .hadi nisanda hepiniz hamiş olursunuz inşallah

Selam kızlar nassınız:80: Bu ay artık olsun istiyorum yaa:95:bugün adetimin 21.günü saat 10 da progesteron tahlili yaptım sonucu öğleden sonra alcam bakalım yumoşlar çatladımı bu arada cimeekkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:95::95::95: Nerdesin yahu bir gittin, pir gittin yani

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... .............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... .............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
ASKTUTKUNU................................18 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS....................................22 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA............................................ 20 NİSAN
GYAMAN............................................20 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

ben bu ay pregesteron yaptıramadım çok merak ettim sonucunukaç yumurtan vardı?

damlasu bence panik yapma bende adetin 3. günü başlamıştım serophene.şimdi hamişim doktorun öyle dediyse vardır bi bildiği. çatlatma iğnesi meselesi gerçekten karışık bence doktoruna istediğini söyle biliyorsun biz pkoluların durumu zor. bide kist falan olursa onunla uğraşma.

:) geldim canım geldim... annem geldi bize. baya kalacak göndermeyeceğiz onu..sıkılmasın diye çok duramıyorum nette..adetim 44.. günde geldi.. bugün 7. gün. klomen alıyorum bu ay günde 3 kere.12. günü gel dedi o da pazara geliyor. c.tesi mi gideyim p.tesi mi acaba?? bu ay annem de burada olduğu içn iyi oldu.. ikide bir bebek muhabbeti yapamıyoruz.. baya bi dağılıyor kafam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…