Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benim progesteron 41 çıkmıştı maksimum 25 oluyor normalde.. yani yüksek çıktı. zaten klomenle beraber onun için de ilaç kullanıyorum. eğer progesterona göre bakacaksa ben yandım bakalım nasıl anlaşılacak:)

Arkadaşlar Merhaba ben de siteye yeni üye oldum sanırım kısaca kendimi tanitim 3 yıllık evliyim geçen sene nisan ayında bebeğimi kaybettim 2 aylıkken karnımda öldü şimdi tekrar denemelerdeyiz eşimle ve bi türlü hamile kalamıyorum doktorum klomen kullan dedi ve yarın 5.günüm doktora gitmem gerekiyor sanırım iğneli bişilerde yapıcak çok korkuyorum açıkcası çok da stres yapıorum artık her ay beklemekten kafayı yedim nolur beni de aranıza alın destek alın destek olun morale çok ihtiyacım var....Ben yeni evliyken vajinismusluydum da yine bir form sayesin de başarmışdım umut ediyorum burada sizler sayesin de moralimiz yüksek olup konuşup paylaşaıp hamişde kalırız...

tam emin degilim ama burdan okuduguma gore arkadslarim 21. gun progesterona baktiriyolar buda sanirim yumurtanin catlayip catlamadigini gosteriyo insallah hayirlisi olur hakkinda en yakin zamanda hamile kalirsin insallah

slm hoşgeldn sarışınw ne iğnesi peki çok geçmiş olsun inşalla en kısa zamanda kalırsınn bende tabi çalışmalardyz 1.5 yıldır ilaç tedavisne başladm işte hepimiz dileği....

mrb hg cnm gecmis olsunn...bende 17 aylik evliyim benimde hic korunmadigim halde bebgim olmadi bende bu ay klomen ve catlatma ig. basladim bakalim insallah Allah bize anne olmayi nasip eder....

hasretimsinn sen ne kadarlık evlisin.. benim 1.5 yıl oldu.. hiç korunmadık ama olmadı çocuk. gerçi bir yıl dolana kadar bu duruma sevinmiyordum desem yalan olur. ama şimdi istiyorum yaa. derlerdi de inanmazdım bir yıldan sonra insan çocuk çocuk diye deliriyo dediklerinde..

bende 17 aylik evliyim cnm hic korunmadim 6 ay falan olmasin diyodum ama korunmamistimda nasip dedim ama olmadi cnm yaa iste butun testlerim yapildi hsg filan hepsi temiz cikti esimin sperm testide temiz cikti ama benim adetlerim duzensiz oldugu icin dr. dedi belki yumurtlamayla ilgili bi problem olabilir ve klomene baslatti bu ilk ayim hatta dun catlatma ignemi oldum bakalim insallah tutar hepimizinkide arkadaslar....

canım hoşgeldin bende yeniyim buradaki arkadaşlar yeni eski ayırmadan aralarına alıyorlar sorularına bildikleri kadar cevap vermeye çalışıyorlar sağolsunlar allah hepimize hayırlı bebişler nasip eder inşallah

canım bende 4 yıldır doktora gittim ama banada kontrol hapı vermişti düzenlesin diye adet tarihlerimi birkaç ay kullandırıp bıraktırıyordu ama normal yolla hamile kalamadım şimdi ise başka bir doktora başladım oda direk bana klomen ve çatlama iğnesi verdi ve benim rahatsızlığıma ise polikistover dedi..

benim de ilk ayım klomenle.. bakalım ilk ayda klomenle hamile kalanların kervanına biz de eklenecek miyiz...olursa nazar değer diye kimseye söylemek bile istemem herhalde

canım bende 20 şubatta adet oldum 3. gün günde 2 tane klomen kullandım çatlatma iğnesi olmadım benim bugün adet olmam gerekiyodu ama çok şükür birşey yok göğüslerimin uçları fena ağrıyor oturup kalkarkende kasıklarım batıyor inşallah ikimizde aynı gün müjdeyi veririz burada canım benim hayırlısıyla:80:

benim de ilk ayım klomenle.. bakalım ilk ayda klomenle hamile kalanların kervanına biz de eklenecek miyiz...olursa nazar değer diye kimseye söylemek bile istemem herhalde

insallah cnm yaaa bu ilk ayimizda tutar insallah catlatma igneside verdimi doktorun birde adet tarihin ne zaman benim en gec nisan 1 de adet olmam gerek bakalim hamilelik disinda gecikme olmazsa

yok hiç iğne miğne demedi bana.. klomeni verdi 21. gün gel dedi..10 gün var adetime benim.. yani 25-26 martta beklemiyorum perşembe günü doktora gideceğim zaten. bakalım artık ne diyecek ne yapacak göreceğiz.. ama çok merak ediyorum bu kasıktaki batmalar acaba bi belirti olabilir mi ki.. ya işin garibi adetim bitti 1 hafta sonrasında adet ağrıları gibi ağrı başladı hala devam ediyo..

demekki o zman senin yumurtan catlamis gibi gorunuyo genelde agri oluyomus cnm yumurta catladigi zaman bence kist degildir herkeste kist olacak diye bisey yok benim icinde garip olan ne biliyomusun hic agrim yok cogu arkadasin igneden sonra acayip kasik agrisi oluyomus yumurta catladigi icin ama bende hic tik yok benimde yumurtam biraz kucuk oldugu icin korkuyorum catlamaz diye ama yarin sabah atesimi olctugumde anlarim catlamismi catlamamismi

iğneden sonra doktor çatlayıp çatlamadığına bakmak için çağırmadı mı seni? belki herkeste ağrı olması gerekmiyordur.. inşallah tutar da birdahaki ay aynı stresi yaşamayız etrafımda herkes hamile haberini vermeye başladı. önceden takmıyodum ama herkes sanki hiç çocuk sahibi olma umudum yokmuş gibi hamile haberi duyunca "ayy inşallah sana da verir tez zamanda diyorlar" acıyarak bakarak işte ondan beri takıyom bari bi tane olsun diyom sanki ispat etmek ister gibi oluyo

herkese iyi akşmlar.bişey sormak istiyorum.doktorum beni bu ayın 20 de progestoron hormonu tahlili için çağırdı.bu neyle ilgili bi bilgisi olan var mı .daha önce böyle bişey yaptırmamıştım

bilemiyorumki birtanem yaaa herhalde bende bir anlam veremedim bu işe.hayırlısı artık gülüm.senin yumurtan o kadar küçük değilki birtanem normalde 18 mm de vuruyorlar diye biliyorum ben.hadi bakalım inşaallah gelmiştir bebişlerimiz allahın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…